
И в една подаръчна торбичка става, само името на детето да е отбелязано
Радвам се, че този път бяхме толкова много, отдавна не се беше случвало. Ние с Гери си тръгнахме по-рано, защото трябваше да ходим и до Бързица. Там имат нужда от доста неща, най-вече преходното жилище - миксери 2 бр, тостер, гевгир, водни чаши, чаши за кафе/чай, прибори за готвене - черпак, решетъчна лъжица. Още са с неустановен статут жилището, тъй като не се водят дом и само проблеми. Децата не си получават месечните джобни, едва са ги записали за училище и сега един вид дома ги издържа. Имат нужда от анцунзи, дънки, анораци, обувки, бодита и сутиени. Козметични принадлежности също - гланц, крем, дезодоранти. Чакам размерите за дрехите и обувките от директорката Препоръчани теми