СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 505
  • 415
# 60
Ще купя дрешки и играчка на Димитрин. Впишете тоз информасий, моля ви се!
Виж целия пост
# 61
аз ще взема за красимира и андрей
Виж целия пост
# 62
Отбелязано
Виж целия пост
# 63
Изчаквам потвърждение за Бирсен, Ивелина и Димитър
Виж целия пост
# 64
Ще взема подаръка за Анджела.
За 6. 10. най- вероятно ще мога да дойда.  Ще съм с кола и мога да взема някой ,ако има нужда.
Виж целия пост
# 65
Даваме списък с децата, ще допълваме размери явно в движение.
Рождениците от Овчарово:
децата от "малкия дом", които ще честваме:

Димитрин Севдов Николов-5г/108 см - Ивет
Джанер Гюлсевим Фердун момче -3г/94 см - Мадлен  
Иван Светлев Вълев-6г/112 см   - Роси
Роза Александрова Христова-4г/94 см - тина78
Теодор Калинов Николов-5г/95 см   Йоанна
Еманоела Ралицева Мариянова-3г/96 см-Ani_Boland  
Стоян Бенур Сабри   -3г/99 см - приятелка на тина78
Сехер Себат Юсеинова-5г/107 см --------Pippo
Красимира Мазлъм Сали-4г/97 см   - Гери
Андрей Сиянов Демиров-4г /103 см  - Гери
Анджела Николова Иванова-6г /108 см - алис11
Мелиса Христова Страхилова-5г/106 см   - Мери
Надя Маргаритова Валентинова-5г/106 см   - Петя
Наско Снежанов Ангелов-3г/97 см - Роси
и ново попълнение Мустафа 3г. 95 см Елица

и от Дъга:
Бирсен -момиче -7г./125 см Galina Tancheva
Диана -7 г. /110 см - Veneta Todorova
Димитър -7 г. /118 см Galina Tancheva
Янко -8 г./117 см Елица
Стефан -11г. /136 см Magdalena Miteva
Ташо -8 г. /109 см - Диана
Исмет -9г. /130 см Красимира
Ивелина -8 г./114 см Veneta Todorova

За сега идеята е на 6.10 да се празнува,пак в Летен театър в Добрич. Децата ще са 53 и много ще се радваме на всички желаещи да дойдат да празнуват с нас Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Пишете ме за Мустафа и Янко.
Виж целия пост
# 67
Ние ще вземем подарък за Теодор. Още не знаем дали ще дойдем, като разберем, ще пиша пак.
Виж целия пост
# 68
Благодаря на всички отзовали сте! Списъка е приключен Simple Smile
Виж целия пост
# 69
За всички желаещи да дойдат: събиране 8 часа в Етно. Първо ще се ходи до Овчарово да се обличат децата, после до Дъга да се облекат другите. Които искат направо в ресторанта 11 часа там. Моля всички, които смятат да идват по-късно, ако имат и избран рожденик, да оставят нещата най-късно в понеделник в Етно. Благодаря!
Виж целия пост
# 70
здравейте , как да опаковам подаръка , имам предвид с дрешките или без тях , само играчката ли? Или да сложа всичко в една подаръчна торбичка?
Виж целия пост
# 71
Здравей!  Дрешките отделно, защото им ги обличаме за тържеството, а подаръците им ги даваме след като духнат свещичките Simple Smile И в една подаръчна торбичка става, само името на детето да е отбелязано Simple Smile
Виж целия пост
# 72
имаме и подаръци, и ресторанта отвориха специално за децата, имаме и аниматори, остава всичко да мине добре Hug   bouquet Grinning
Виж целия пост
# 73
Аз се надявах някоя от новодошлите с нас да се разпише, че аз не съм от сладкодумните.. Тържеството мина много добре - имахме клоунеси, децата се забавляваха и слушаха, имахме 4 торти всички рожденици духаха свещички и се радваха на подаръците. Имахме и рисувани лица Simple Smile Радвам се, че този път бяхме толкова много, отдавна не се беше случвало. Ние с Гери си тръгнахме по-рано, защото трябваше да ходим и до Бързица. Там имат нужда от доста неща, най-вече преходното жилище - миксери 2 бр, тостер, гевгир, водни чаши, чаши за кафе/чай, прибори за готвене - черпак, решетъчна лъжица. Още са с неустановен статут жилището, тъй като не се водят дом и само проблеми. Децата не си получават месечните джобни, едва са ги записали за училище и сега един вид дома ги издържа. Имат нужда от анцунзи, дънки, анораци, обувки, бодита и сутиени. Козметични принадлежности също - гланц, крем, дезодоранти. Чакам размерите за дрехите и обувките от директорката
Виж целия пост
# 74
Две от децата от Бързица са във Варна в момента. И те имат нужди от дънки, якета. Мария живее с баба си и са само на една пенсия - утре ще ми даде списък с липсващи учебници - 9 клас е. Има нужда от пергел, моливи, линии, тетрадки. Сание има нужда от престилка за училище, за лабораторните упражнения
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия