СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 508
  • 415
# 45
Пиши на стелт ЛС  да се уговорите
Виж целия пост
# 46
Една от абитюрентките от Провадия си търси работа в града, ако някой има идея за нещо, ще сме много благодарни. Момичето е от ученолюбивите и тези, които знаят какво искат.
Виж целия пост
# 47
Честит Празник!
За всички Марии и тези чиито имена произлизат от Мария

Да сте живи и здрави!
Виж целия пост
# 48
Здравейте, бих искала да подаря една кошара и една количка. Бихте ли ме ориентирали към някоя нуждаеща се майка или към звеното в Аспарухово?
Виж целия пост
# 49
Да разкажа за дом "Княгиня Надежда"  Grinning

Благодарение на много добри хора набавихме доста от необходимите неща за дома. 

Lipovanska и "Сис Технология" осигуриха всички нужни учебни материали, както и хранителни продукти.

Tina78 и "Оранда 9"ООД осигуриха месо и колбаси.

Ние купихме маратонки за всички деца, както и ранички за първия учебен ден.

Благодарим на всички за отзивчивостта   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 50
Занесени са им днеска и маратонките Simple Smile
Виж целия пост
# 51
Прекрасни новини! Браво на вас   bouquet
Виж целия пост
# 52
В сряда 23.09.2009 ще се проведе среща в 19:30 в Тоскана. Желаещите да заповядат. В случай, че има промяна ще се обяви тук.
Виж целия пост
# 53
На срещата решихме да отпразнуваме рожденните дни на децата от с.Овчарово заедно с преместените в Дом Дъга(от 1-3 клас само).
Идеята е да организираме празненството извън Дома, в Добрич, с аниматори и забавления.Засега датата е 6.10, тъй като е свързано с разрешение за извеждане на децата извън институцията.
       Надявам се да има повече желаещи да споделят радостта от контакта с малките ни приятели, защото винаги има тъжни и ненагушкани сладурчовци!
       А дотогава трябва да се подготвим с програма и подаръци. Приемат се идеи, а също и подаръци Grinning
Списъка с рожденниците ще пусна довечера.
       Необходими са също следните продукти и материали:
- памперси – 7- 18 кг .
- мюсли – 5-6 кг
- прясно мляко в кутии
- бельо
Виж целия пост
# 54
Чакам списъка с рожденниците и задължително ще се включа с подарък  Peace

Много ми се иска да ги гушкам, още малко ми остана и ще мога да се върна отново при вас на помощ...  Hug Дотогава ви благодаря, че потдържате и развивате всичко постигнато досега и не сте спрели да мислите за бъдещето!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 55
 и аз имам голямо желание да се включа с подарък. и за 06. имам голямо желание ама да видим дали ще стане
Виж целия пост
# 56
Списъка го бавим, защото още нямаме размери
Виж целия пост
# 57
Даваме списък с децата, ще допълваме размери явно в движение.
Рождениците от Овчарово:
децата от "малкия дом", които ще честваме:

Димитрин Севдов Николов-5г/108 см - Ивет
Джанер Гюлсевим Фердун момче -3г/94 см - Мадлен   
Иван Светлев Вълев-6г/112 см   - Роси
Роза Александрова Христова-4г/94 см - тина78
Теодор Калинов Николов-5г/95 см   
Еманоела Ралицева Мариянова-3г/96 см-Ani_Boland   
Стоян Бенур Сабри   -3г/99 см - приятелка на тина78
Сехер Себат Юсеинова-5г/107 см --------Pippo
Красимира Мазлъм Сали-4г/97 см   - Гери
Андрей Сиянов Демиров-4г /103 см  - Гери
Анджела Николова Иванова-6г /108 см - алис11
Мелиса Христова Страхилова-5г/106 см   - Мери
Надя Маргаритова Валентинова-5г/106 см   - Петя
Наско Снежанов Ангелов-3г/97 см - Роси
и ново попълнение Мустафа 3г. 95 см

и от Дъга:
Бирсен -момиче -7г./125 см
Диана -7 г. /110 см - Veneta Todorova
Димитър -7 г. /118 см
Янко -8 г./117 см
Стефан -11г. /136 см
Ташо -8 г. /109 см
Исмет -9г. /130 см
Ивелина -8 г./114 см

За сега идеята е на 6.10 да се празнува,пак в Летен театър в Добрич. Децата ще са 53 и много ще се радваме на всички желаещи да дойдат да празнуват с нас Simple Smile
Виж целия пост
# 58
За Еманоела съм купила подарък и комплект дрешки (с чорапогащник) както обикновенно. Оставени са в ЕТНО. От вътрешната страна на торбичката съм сложила бележка с името на детето.    bouquet  По разбираеми причини няма да мога да дойа, но Ви пожелавам весело изкарване и мноооого да ги гушкате!
 Hug
Виж целия пост
# 59
аз ще взема на роза - на 4 годинки , а една приятелка иска на стоян на 3 годинки.Така че ги отметнете.
Ако може и размери няма да е зле.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия