СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 513
  • 415
# 225
Костюми на спайдърмен имаше ,мисля във Вега на "Колхозния пазар", но не съм много сигурна.Освен това и в Той Таун имаше някакви костюми или поне маски, пелерини .Трактори, фадроми, багери има в Бонжур, зад Мусала, / но пак за трактор не съм мнго сигурна/ Моят син е фен на тази техника ,все багери и фадроми купуваме, а аз още не съм научила кое какво точно  е.

Сега разбирам, че имало и по-големи деца, те без подаръци ли ще останат?Дали не е добре да се организира закупуването напр. на някакви книги? Питам, защото моя колежка като видя как "глася" подарък за непознато дете много и се прииска и тя да подарява, но списъкът беше попълнен.
Виж целия пост
# 226
 не се блъскайте, има за всеки ... Laughing Laughing
За големите има нужда от занимателни игри всякакви, така че да заповяда колежката...
Виж целия пост
# 227
И подаръчето на Десислава е в "Етно" вече - дано й хареса! Иска ми се да дойда на тържеството, ама, с това кърмене на поискване, не мога да се отделя от малкия...
Виж целия пост
# 228
Няма проблем за багера Simple Smile)) Но за костюма не мога да помогна, ако няма костюм нещо свързано със Спайдърмен, някакви маски или имаше някакви комплекти - с паяжина и такива разни нещица

Костюми на Спайдермен и всички екстри към него ми се стори, че видях в магазин Рая, новият по пътя за Метро. Там има и трактори, но аз мисля, че багер също е ок Simple Smile
Виж целия пост
# 229
Монда, освен шоколадчетата, оставих в бара и две кутии с игри за групите в Овчарово. Дано децата ги харесат.
Виж целия пост
# 230
Здравейте, прекрасни и добри майки ! Искрено ви се възхищавам за поетите социални ангажименти и за неспиращия ви ентусиазъм . Стана малко официално  Crazy 
Имам желание другата седмица да отида в дом за деца лишени от род. грижи и ви моля да ме насочите. Става въпрос за Варна, видях няколко адреса и контакти , но възможно ли е тази моя инициатива да се осъществи? Искам да занеса на дечицата дребни лакомства, шоколадчета... и да си поиграем , да им почета.. Допускат ли такива външни хора и прояви по домовете ?
Виж целия пост
# 231
Здравей Ренка,
чудесна идея, но не съм сигурна как ще се възприеме от тукашните директори такъв контакт с децата.... И дали ще те допуснат...
Ела с нас в Овчарово - на 22-ри, но трябва да отделиш времето до обед???
Виж целия пост
# 232
 Привет и от мен!Подаръците на Бирсен и на Андрей са в ЕТНО.Занесла съм и прежда и куки, както и малки подаръци за по-големите деца,но са само "момичешки" .Дано се харесат:).Приятна вечер на всички  bouquet
Виж целия пост
# 233
Здравей Ренка,
чудесна идея, но не съм сигурна как ще се възприеме от тукашните директори такъв контакт с децата.... И дали ще те допуснат...
Ела с нас в Овчарово - на 22-ри, но трябва да отделиш времето до обед???
точно на 22 пътувам за Варна  ooooh!   Пожелавам ти всички детски усмивки от там да те стоплят предколедно..
А защо директорите да са резервирани към подобни срещи ? Вие как се чувствате след среща с тези дечица, без чудесни мами като вас  Confused
Виж целия пост
# 234
Като цяло директорите искат първо да се запознаят с хората преди да им позволят по-голяма свобода с децата, все пак не са като животните в зоо-то Simple Smile) А и сега по празниците мераклии много Simple Smile Пробвай с разговор по телефона с директорите, по Коледа стават чудеса Simple Smile)
Виж целия пост
# 235

И аз оставих подаръчетат в Етно  Peace
Не открих нито маска, нито наметало, нито нормална играчка спайдърмен. Wzeh стикери, малка фигура на спайдърмен и едно малко нещичко, като маска , но е много малко, с батерии и слушалки за музика. Лелееееееее какво обяснение  #Crazy Joy Утре ще ходя към Метро и ще мина и през Рая-ако открия нещо ще допълня подаръка и ще го занеса и него в Етно, ако не-просто не знам  newsm78 Какво друго да взема, така подаръчето е много миниатюрно?
А с трактора-мисля, че се справих-ако съм объркала, поне е някакъв подобен род машина  Laughing
За 22 декември още не мога да кажа дали ще се присъединя към вас, а толкова много искам. Но май ще съм 100% на работа тогава. При нас смените ни се уточняват в последния момент и всичко зависи от времето. Ако вали затварям автомивката и ви догонвам с поршето LaughingА може и мъжът ми да ме съжали и да поработи малко сам  Praynig
Виж целия пост
# 236
Tsve te- както ти казах, Стефан е със забавено развитие и затова на 11 години си  е избрал такъв подарък. Не се придържай строго към това, вземи му нещо друго.
Виж целия пост
# 237
Бихме искали да знаем всеки, който ще идва и дали е с кола или не, за да могат да се планират нещата
Виж целия пост
# 238
Купила съм подаръците.
Възможно ли е утре да ги занеса, тъй като днес ще ми е малко трудно заради времето?
Виж целия пост
# 239
Aз не мога да дойда, нито имам кола на разположение, нито мога да отсъствувам от работа  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия