подсъзнанието може всичко 10

  • 47 377
  • 447
# 105
Цитат
Какво мислите за провокациите, момичета? Как се справяте с тях?

Нищо не мисля  Grinning и не се справям с тях  Grinning


Всеки е прав за себе си непрекъснато   Wink

 newsm10 Oбикновено гледам да се дистанцирам от провокаторите- не вземам страна!!! Защото истината има две страни и аз не съм тази , която да реши къде е тя !!Не съдя, за да не ме съдят!!! Но явно тука има момичета с Огромно ЕГО, над което трябва да се поработи!! Нищо лично и нищо персонално!!!Овладейте емоциите си !В общ интерес е!!! Peace
Виж целия пост
# 106
emoli , не мога да ти отговоря за провокациите. Това, което знам на теория е, че в такива ситуации не трябва да се намесват емоциите. А дали е по-удачен отпорът или щраусът?
Може би просто трябва да се опитаме за "замълчим" и да изчакаме да отминат емоциите  Simple Smile А пък като отминат емоциите се оказва че дадения "проблем" не е такъв какъвто е бил  Rolling Eyes т.е. няма проблем  Thinking

Сигурно ви  се е случвало като преспите на другата утрин като събудите и погледнете назад ,нещата на които сте се ядосвали да изглеждат незначителни или пък "проблема" не чак толкова огромен и нерешим кто от предишния ден  Wink
Виж целия пост
# 107
Цитат
Какво мислите за провокациите, момичета? Как се справяте с тях?

Нищо не мисля  Grinning и не се справям с тях  Grinning


Всеки е прав за себе си непрекъснато   Wink

 newsm10 Oбикновено гледам да се дистанцирам от провокаторите- не вземам страна!!! Защото истината има две страни и аз не съм тази , която да реши къде е тя !!Не съдя, за да не ме съдят!!! Но явно тука има момичета с Огромно ЕГО, над което трябва да се поработи!! Нищо лично и нищо персонално!!!Овладейте емоциите си !В общ интерес е!!! Peace

 newsm10 Съгласна съм по принцип. Това, че някой не съди, не означава, че други не го съдят - зад гърба му разбира се  Peace
Виж целия пост
# 108

Desss, благодаря ти, че ми припомни някои работи!  Hug
Виж целия пост
# 109
Има една приказка, това което става зад гърба ми, не ме интересува!!!"И по-добре да си на хората в устата, отколкото в краката!!!"
Виж целия пост
# 110
...
Какво мислите за провокациите, момичета? Как се справяте с тях?
...

Определено не спирам да мисля за случките от последните дни /защото те не са от вчера, вчера само излязоха на бях свят/. Ясно ми е, че не бива да подхранваме с енергия неприятните събития в живота, но когато ти се иска нещо да не се беше случвало някак си е трудно да го зачеркнеш леко с ръка, ако ти е направило огромно впечатление. Масовата практика на хората е да не се намесват, ако не ги касае пряко. Но нали уж се учим, че всички сме едно цяло. Ако действително сме приели темата в сърцата си и тя е станала част от нашата душевност е нормално да преживяваме конфликта заедно с всички останали.

Много ми се иска по- скоро да се отърся от последните неприятни емоции.
Виж целия пост
# 111
ВелаSimple Smile
просто сме различни , някои се впечатляват а други не чак толкова  Rolling Eyes Това не значи че на едните не им пука за темата  Wink

Незнам защо но не видях кой знае каква драма в тоя "конфликт"   Thinking минало , заминало..... Grinning
Може би така е трябвало да стане , може би някой си е взел урок ........ а друг пък се е поучил от чуждата грешка  Thinking


 Hug
Виж целия пост
# 112
Много ми се иска по- скоро да се отърся от последните неприятни емоции.

На всички ни се иска. Въпросът е как да стане това?

Ясно е, че е на лице голям конфликт. Не знаем какво точно лежи в основата му, какво го е породило и как/дали може да бъде преодолян.

Нека мислим конструктивно и да намерим решение как да излезем от създалата се изключително неприятна за всички пишещи тук ситуация.
Виж целия пост
# 113
Ясно е, че е на лице голям конфликт. Не знаем какво точно лежи в основата му, какво го е породило и как/дали може да бъде преодолян.

Нека мислим конструктивно и да намерим решение как да излезем от създалата се изключително неприятна за всички пишещи тук ситуация.
Peace

Хайде, банда!  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=rSAM_SPh4Q4

Нека бъде светлина !
Нека има цветя !
Нека бъде любовта !
Нека има деца.


Приятен ден на всички!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 114
Предлагам да затворим тази тема и да пуснем нова. И в новата нито дума по този въпрос. Само цветя и тортички  Joy Който нещо ги гризе, да си разсъждава защо е така, да си прави прошки и т.н.

Познавам лично и Червено винце и Тонимар. Запознахме се чрез този форум. И се радвам, че ги познавам. Както виждате не съм инкогнито във форума, така че заставам зад всяка написана дума  с името си  Joy

Няма да направя никакъм коментар на произтичащото. Само ще подкрепя с две ръце думите на Мимина. И нея познавам лично, отново чрез форума Simple Smile като сетра ми е. ЧЕТЕТЕ ЧЕТИРИТЕ СПОРАЗУМЕНИЯ  и ги осмисляйте, прилагайте ги на практика. Във всеки един момент. Това е ежедневна, ежеминутна работа над себе си. Трябва да се погледне човек отстрани какво прави, а не да тъне в конкретната ситуация. Погледнете пак ПРИТЧИТЕ НА КРИОН и по-конкретно притчата за катранената яма (има ги в спирала). Всеки има избор - да седи в катранената яма или да излезе!!!!!! Сега който иска за излезе, да дойде в новата тема. Моля някой да я пусне, защото аз не знам как  Laughing     bouquet

Искам си хубавия форум!
Нека бъде светлина!   bouquet
Виж целия пост
# 115
На мен пък ми е странно днес. След дълго препрочитане на всичко написано по темите много се радвах, че тук има реално осъзнати хора... и се учудвам как така се стига до такива конфликти като те са точно обратното поведение на това за което си говорим...

Ще се включа пак в новата тема и ще се опитам да забравя какво съм чела тук! Много любов на всички!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 116
svetlina_8 , чудесно предложение  bouquet Аз съм "за" с две ръце  Peace



Виж целия пост
# 117
И аз искам да избягам от тука!!!! Някак си ми стана "запрашено и  мърляво" newsm7Искам нова ТЕМА ooooh!
Виж целия пост
# 118
А аз не разбирам как е възможно тема поддържана от толкова хора, да се срине заради постовете на някого. Естествено , ако откриете нова тема, ще се запиша там, но каква е гаранцията, че няма да ни се случи същото. Новата тема ми изглежда като бягство от действителността, а не като разумно приемане на ситуацията. Може би трябва да запазим името на темата, а само да преминем към 11-тата и част с уговорката да не говорим в новата част повече за случилото се през последните дни .
Виж целия пост
# 119
Аз имам друго предложение, ако сте съгласни  Hug

Защо не помислим да обединим двете теми в една? Винаги съм смятала, че разделянето преди време беше излишно - така или иначе всички сме едно  Hug

P.S. А в новата тема може да заповяда и Snow4eva виждам те....   Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия