подсъзнанието може всичко 10

  • 47 377
  • 447
# 240
http://www.universalinternetlibrary.ru/ но май нещо не работи сайта
Виж целия пост
# 241
Работи си сайта  Wink

Пишете го без www.  Hug

http://universalinternetlibrary.ru/
Виж целия пост
# 242
Благодаря ви!Точно това е сайта  Hug

Мише, сайта се отваря, но като взема да търся книга и пише Internal Server Error. На теб отварят ли ти се страниците в сайта ?  newsm78

Виж целия пост
# 243
Честит 1-ви юни,  празник на децата....бъдещето на нашата  планета! Heart Eyes  Дай Боже да живеят в по-щастлив свят от нашия, където няма да  болести, войни и бедност, а ще  има само радост, щастие и любов между всички хора  на планетата!

 Наистина вярвам, че такива времена ще дойдат  и ние ще сме свидетели на това  Hug

Виж целия пост
# 244
Честит празник !
Да са ни живи и здрави децата . Да бъдат весели и много щастливи !

  Дай Боже да живеят в по-щастлив свят от нашия, където няма   болести, войни и бедност, а ще  има само радост, щастие и любов между всички хора  на планетата!
Praynig Praynig Praynig
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 245
Честит празник на всички деца.Те са най голямото щастие в живота.Пожелавам на всички тях много сбъднати мечти!!!!!!!!!!!!!!

Момичета включвам се да ви кажа че в момента чета "Лечение с ангели " и усещам някаква страхотна радост,много зареждаща енергия (помислих си че в внушение отначало ,но НЕ Е ).МОмичета някоя от вас която я е чела да сподели дали се обръща към ангелите си за помощ и подкрепа  и дали има ефект .Извинявам се ако сте писали за това по -рано ,аз ви чета от начало и  съм стигнала до 5-та тема Simple Smile.   
Виж целия пост
# 246
Благодаря ви!Точно това е сайта  Hug

Мише, сайта се отваря, но като взема да търся книга и пише Internal Server Error. На теб отварят ли ти се страниците в сайта ?  newsm78


Да, наистина не работи. Хъм... Thinking
Май има проблем, дано да е временен.

barbarona, книгата е страхотна! Любима ми е  Heart Eyes
Доста често виках ангелите през зимата (тогава точно я бях прочела  Laughing ) и резултатите при мен бяха изумителни  Grinning

Да ви споделя нещо смешно  Grinning



Онзи ден успях да си поръчам времето какво да е  Wink Беше много студено и дъждовно още от сутринта. Бях на работа и като гледах дъжда си казвах "Точно преди да тръгна от офиса ще е спряло да вали". Имах планове да мина по магазините - разбирате ме  Flutter
Подължавах да си го повтарям, въпреки че нямаше никакви изгледи да се кани да спира... След известно време започнах да си мисля - "Не само ще е спряло, но ще е изгряло и слънце!". Помислих си, че това е вече прекалено, но си казах - Хич не е прекалено, никак даже!  И продължих да си го мисля Laughing
Познайте! Точно както си го поръчах, така и стана  Joy



Виж целия пост
# 247
barbarona, на  мен книгата за Лечение с Ангелите много ми харесва. Много неща се случиха и наистина, те са наоколо и  ни помагат. Поне аз се убедих в това. Ама няма да пиша подробности, че току виж сте ме помислили за откачалка... Joy


Мише, ех жалко за този сайт, толкова интересни неща имаше там Sad  

И на мен ми се случи нещо подобно като на теб. Flutter  Миналата година със съпруга ми и с още едно семейство решихме да се  изкачим на връх Вихрен. Отдавна ми се е искаше , ама все отлагахме... Времето беше чудесно през целия ден. Беше пекнало едно  слънце , нямаше грам вятър и само тук таме малки като пуканки  облачета . Абсолютно нямаше никакъв изглед за разваляне на времето. Изкачвахме се около 3 часа, не бързахме, спирахме да почивам и се възхищавахме на всичко около нас...Мислех си... сега е прекрасно, а  какво ли красота ще ми се открие горе на  самия връх?!
Продължихме нагоре и малко преди да стигнем върха, облачетата  взеха да се посгъстяват...и станаха доста плътни. Колкото повече се изкачвахме към върха, толкова повече облачетата се превръщаха в гъста мъгла. Доста захладня и се наложи да спрем , да отваряме раниците и да си вадим якетата . Бяхме стигнали на върха, но освен само върховете, друго не виждахме.  Отдолу под нас,  всичко беше покрито в  млечна и гъста мъгла. За кратък момент се бяхме  разочаровали..толкова много изкачване, и сега какво?  Не бързахме за никъде, седнахме и зачакахме и всеки се вглъби във себе си. Не знам кой какво си е мислил, но  аз вътрешно  си се молих ,  ако може да стане така, че аз и моите спътници да може да видим Пирина отгоре и че не сме се качвали напразно.  Порадвахме и се на мъглата, благодаря за мъглата..ама и е време ад си отива.... Joy  Молих се с цялото си сърце да не завали...нямаше къде да се скрием  там Rolling Eyes
  Всички хора, които бяха горе   на върха...около 20 човека, бяха утихнали...Сигурно не съм била само аз, която  иска мъглата да се разсее и май и другите са се молили за това. Sunglasses  Не се наложи да чакаме дълго.  Нямаше и 10 минутки....и облаците взеха да се разпръсват, мъглата да се разкъсва...и пейан слънчицето и  след това ми спря дъха! Изненадата ми беше  толкова голяма от това, което се разкри под мъглата, че в един момент  се усетих, че стоях  с отворена уста от изумление... #Crazy  Бях виждала много  картички със снимки  правени от върха на Вихрен, но сега,  всичко това видяно на живо  беше невероятно! Виждаш , поглъщаш и усещаш едновременно!  Погледнах хората около себе си... всички бяха на крака, стояха и се бяха  пренесли  някъде  там  в пространството....никой не обелваше и дума!Само стояхме , мълчахме и съзерцавахме това, което ни се откри...цялата красота на Пирин планина. После " се съвзехме" ако мога така да го кажа и  взехме да   вадим фотоапартите и да щракаме...

 Планината наистина  е красива,  дори когато се разхождаш из нея, но  гледката от върха е невероятна!  Никога няма да забравя тези мигове...

Та и ние  горе си поръчахме слънце и мъглата да се разсее... и си го  получихме... Laughing

Нали казват, че в  някои племена, /не се сещам кои...  Embarassed: / е имало ритуали, за викане на дъжд. Flutter  И  май силата на мисълта на многото хора, които се молят за дъжда, го предизвикват. Четох  преди време в интернет,  че в Тибет, в някакъв манастир, близо до едно от 4-те свещенни езера в тибет" Namtso",  група тибетски монаси изпращали своята  енергия, във вид на  молитва  към дете, което било на смъртоносно легло.Местните хора казала, че случая бил безнандежден и мислели,  че детето ще умре.  След няколко дена детето оздравяло!  Grinning



Виж целия пост
# 248
barbarona, и за мен " Лечение с Ангели" е много зареждаща и е една от любимите ми книги . Както на повечето от нас  Grinning.
Ангелите помагат , ще се убедиш  Peace  Hug
Винце   Hug, защо да не споделиш подробности ? На мен ще ми е интересно, предполагам и на другите. Много обичам истории с Ангели Grinning.

Весели случки сте споделили  Wear Umbrella  Nature Sunny
Желая ви все така сбъднати поръчки  Hug
Виж целия пост
# 249
Хехехе и аз обичам ангелите  Heart Eyes Оня ден се опитах да разкажа на майка и тя прояви страшно разбиране - пита ме кога ще престана с тези глупости  Laughing

Вече мога да се похваля на едно изпълнено желание Simple Smile И по-въпроса за ангелите... времето беше просто прекрасно, а всички ни плашеха как само ще вали  Hug
Виж целия пост
# 250
Момичета, добра ви вечер! Чета ви, но нямам време за писане.Честит празник на детето! пожелавам ви да се радвате на света с очите на дете и света да ви се радва , както се радва на децата! Grinning
mijjjka, винце    bouquet - за времето и поръчките. Случи ми се  и на мен и то в събота. Отивам на разходка до Рилски манастир и си помечтах да вали дъжд , защото обичам дъжда , обичам да вали  и да пътувам . Точно като по поръчка се случи и освен това беше толкова красива горе планината. Седнахме да хапнем на обяд, а пред нас планината, обляна в дъжд и облаци, долу реката бяга между дърветата и това всичкото в силен дъжд, но не порой, а хубав силен дъжд. Една изпълнена поръчка до вселената. И не единствена.
Лечение с Ангелите- много полезна книга. След нея с учудване разбрах, че те наистина помагат и то много бързо и навреме. Hug
Архангели и върховни учители също ! Hug
А една моя близка - ми сподели, че е намирала няколко пъти в стаята си сутрин бели пера, които няма откъде да дойдат-това мисля, че ви го споделих вече.
Чудеса Чудеса- както се казва една книга на Лариса Дмитриевна.- също много хубаава , всъшност цялата поредица ва Дмитревна е прекрасна.
Виж целия пост
# 251
ЧервеноВинце как  така няма да ни споделиш,нали за това сме се събрали и всички сме на тази вълна ,ако за теб си помислим такова нещо ,значи и за себе си мислм така Simple Smile  Хайде чакам с нетърпение историите ти с ангелитети .Ще ми подействат много окуражаващо ,а сигурна съм и на другите момичета
Виж целия пост
# 252
Момичета,  имам  леко горчив опит със споделяне публично  на лични неща във форума ...и определено се колебая  да разказвам за такива неща публично....  Информацията  ми може да се приеме погрешно, затова предпочитам да се въздържа. Peace

    Мога да ви разкажа на лични, който желае.  Sunglasses Просто чудесата се случват, но има хора които не вярват в тях  като си мислят, че всичко това са измишльотини на мозъка и  че  хора, които контактуват с ангелите  са меко казано " мръднали"... Mr. Green Така че, няма да рискувам....неееееее  Joy

Имам много близка  приятелка, с която си споделям тези неща, понеже и тя контактува с ангелите си, както и  всички тука от вас, които са чели книгата и са се убедили в помощта на ангелите. Peace  Тя  направила грешката да сподели на брат си за ангелите,  , той пък казал  на  майка им и те и двамата след всикото това  и  казали, че се притеснявали за нейното "психическо здраве"  Crazy
 Само да вметна , че жената е много интелигента, движи се в сериозни среди, има си собствен бизнес,  обиколила е целия свят, член е на няколко благотворителни организации в България и е много благороден човек.  Аз я познавам лично от много време и казвам, че  жената е много щастлива личност и има чудесен и хармоничен живот. Много общителна,  а когато  си в нейна компания, някак си се зареждаш с оптимизъм и с  много енергия. Като цяло, много  магнетична личност...да, ама майка и брат и я набедили ,че откача... Rolling Eyes  ooooh!

 Е, как  после човек да споделя Crossing Arms


 
Виж целия пост
# 253
хаха, аз затова споделям пред много малко хора . Обикновено пускам въдичка и ако видя ,че човека се интересува продължавам , ако ме погледне странно , веднга спирам  Laughing Аз самата когато за пръв път влязох в темата много от нещата ми изглеждаха доста странни  Joy
Виж целия пост
# 254
Споделянето е акт на избор  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия