Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на форума за приятелството и взаимоотношенията?
Каква е фамилията Рьорих?
Какво означава „Това, което възприемаме като нещастие, не е нещастие, а неизбежност“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на форума за приятелството и взаимоотношенията?
Форумът цени високо приятелството и взаимоотношенията. Потребителите смятат, че това са важни аспекти от живота, които изискват време, за да се развият. Те сравняват тези връзки с река, която преминава през различни етапи, но в крайна сметка става стабилна. Форумът също така обсъжда искреността, доверието и взаимната подкрепа в приятелството.
-
Каква е фамилията Рьорих?
Фамилия Рьорих се свързва с Николай Рерих, руски художник, учен, пътешественик и публицист. Той беше известен със своя интерес към духовното развитие, изкуството и културата. Заедно със съпругата си Елена Рерих те развиват философията на Живота, която подчертава значението на духовното израстване и хуманизма.
-
Какво означава „Това, което възприемаме като нещастие, не е нещастие, а неизбежност“?
-
Какво представлява книгата „Монахът, който продаде своето Ферари“?
-
Какво представлява книгата „Яж, моли се и обичай“?

Дай Боже да живеят в по-щастлив свят от нашия, където няма да болести, войни и бедност, а ще има само радост, щастие и любов между всички хора на планетата!
.



Не се наложи да чакаме дълго. Нямаше и 10 минутки....и облаците взеха да се разпръсват, мъглата да се разкъсва...и пейан слънчицето и след това ми спря дъха! Изненадата ми беше толкова голяма от това, което се разкри под мъглата, че в един момент се усетих, че стоях с отворена уста от изумление...
Бях виждала много картички със снимки правени от върха на Вихрен, но сега, всичко това видяно на живо беше невероятно! Виждаш , поглъщаш и усещаш едновременно! Погледнах хората около себе си... всички бяха на крака, стояха и се бяха пренесли някъде там в пространството....никой не обелваше и дума!Само стояхме , мълчахме и съзерцавахме това, което ни се откри...цялата красота на Пирин планина. После " се съвзехме" ако мога така да го кажа и взехме да вадим фотоапартите и да щракаме...
- за времето и поръчките. Случи ми се и на мен и то в събота. Отивам на разходка до Рилски манастир и си помечтах да вали дъжд , защото обичам дъжда , обичам да вали и да пътувам . Точно като по поръчка се случи и освен това беше толкова красива горе планината. Седнахме да хапнем на обяд, а пред нас планината, обляна в дъжд и облаци, долу реката бяга между дърветата и това всичкото в силен дъжд, но не порой, а хубав силен дъжд. Една изпълнена поръчка до вселената. И не единствена.
