подсъзнанието може всичко 10

  • 47 386
  • 447
# 165
На всякъде по форумите има конфликти. И те се решават.

По темата за конфликта искам да кажа нещо: Това, че един човек е в конфликт с друг човек, не значи нищо. Това си е урок за тях. Помогни, ако можеш, но не взимай страна.

Мъдро изакзване.  Peace А провокатори никой не обича.


Emoli, овладей се, ако обичаш! Отново само провокации и предположения. Ти от къде знаеш какво е направила модераторката?!?


На емоли искам да кажа, че не е хубаво това да си провокатор и ще кажа защо... взимаш страна в конфликт, но е ПОДЛО да изпращаш провокативни съобщения на всички в темата и да ги настройваш към конфликта. Аз също получих лично съобщение от теб, не те познавам, не познавам тонимар , не познавам и Червено винце. Безразлично ми беше кой е този който пише във форума и не обръщах внимание на постовете му, докато ти не ми писа на лични и не ме въвлече да мисля за това... защо така... какво се случва.. и т.н... Но за мен ситуацията е безразлична... Това си е урок за двете момичета САМО и ЕДИНСТВЕНО!

Lilian, много ти благодаря за тази информация. Момичета, направете си изводите сами…
Emoli, нали разбираш сега колко смехотворен изглежда този цитат от твоя пост?


Цитат
Re: подсъзнанието може всичко 10
« #146 Петък, 29 Май 2009, 13:40 »   

________________________________________
Много внимателно прочетох всички постове.

 
Мимина, сега, когато вече ми го каза "право в очите" е много по-добре  Всеки има право на мнение - и противно на това което си мисли Винцето, наистина го приемам. ОК, ти така мислиш, това е твоето мнение, твоята истина - нека бъде така. Обръщението ми целеше да те накара да говориш открито за хората, а не да е клюкарстване между няколко души! Защо си мислиш, че не дойдох на срещата, на която трябваше да се видим с другите....или трябваше да дойда, за да ме поопознаеш и мен малко. Не пожелах да присъствам, защото не те усещам. Това няма как да го обясня - усещам хората по някакъв начин, теб не те....

А ти защо си мислиш, че съм имала намерение да се срещам с теб?  Нито съм си уговаряла някога с теб среща, нито пък смятам да го правя. Не държа да те познавам, вече писах че и то възгледите ти не се интересувам. Не ме усещаш., Emoli, защото ти не си част от моята реалност. Живей си живота…

Извинявайте момичета, аз се оттеглям за известно време…
  bouquet
Виж целия пост
# 166
Трябва ли да се поправя, че конфликта се е пренесъл вече и на стр.12? И уж беше само между две съфорумки, а то излезе, че повече момичета си отправят в темата  лични послания.

Всеки е прав за себе си и всеки има право да изрази публично мнението си, особено ако се чувства засегнат или нападнат. Явно няма смисъл да твърдим, че "стоим над тези неща". Само, че момичета, има ли смисъл да продължаваме да предъвкваме конфликта по този начин? Така само  разширяваме кръга на засегнатите?

С mijjjka днес вече ви помолихме да спрете да спорите.
Вела е права. Аз също моля да се спре. Разбирайте си се на ЛС или ако се нуждаете от публичност бихте могли да пуснете отделна тема и там да си доизясните отношенията.
За останалите е вече наистина неприятно.

Моля всички, които все още се чувстват засегнати по някакъв начин от конфликта да се изкажат по най - бързия начин и да преключваме с това, защото стана много дълго. Вече почти всички си направихме изводи и едва ли има какво ново да се каже по този въпрос.
Виж целия пост
# 167
Цитат
111 - Наблюдавайте внимателно вашите мисли, и бъдете сигурни да мислите само това което искате, а не това, което не искате. Тази последователност означава, че има отворена врата за вас, и вашите мисли се проявяват във форма, чрез рекордна скорост. Числото 111 е като ярка светлина.
Това означава, че вселената току що е направила моментална снимка на вашите мисли и ги изявява във форма. Доволни ли сте от тези мисли, които вселената е уловила? Ако не, коригирате мислите си (помолете вашите ангели, да ви помогнат в това, ако вие имате трудност да контролирате или наблюдавате вашите мисли).
От Лекуване с ангелите

Няма примери за четирицифрени комбинации, а само трицифрени - например 116 или 114.

Искам да попитам, дали това важи, когато рожденния час има три единици?
Виж целия пост
# 168
Прочетох днес в Спиралата това и мисля, че е много актуално точно в този момент, точно в тази тема. Дано да ви докосне, всеки по своему.  Simple Smile

Научих ...

Научих -
че не можеш да накараш някой да те обича.
Можеш само да бъдеш някой,
който може да бъде обичан.
Останалото зависи от другия.

Научих -
че без значение колко те е грижа,
на някои хора просто не им пука.

Научих -
че отнема години да изградиш доверие,
и само секунди да го разрушиш.

Научих -
че не е важно какво имаш в живота си,
важното е кого имаш в живота си.

Научих -
че можеш да разчиташ на обаянието си
около петнайсет минути.
След това е по-добре да знаеш нещо.

Научих -
че не трябва да сравняваш себе си
с най-доброто, което другите могат да направят,
а с най-доброто което ти можеш да направиш.

Научих -
че не е важно какво се случва с хората
Важното е какво правят те по въпроса.

Научих -
че за секунда можеш да извършиш нещо,
заради което ще те боли цял живот.

Научих -
че колкото и прецизно да режеш,
винаги ще има две страни.

Научих -
че отнема много време,
да станеш човека който искаш да бъдеш.

Научих -
че е много по-лесно
да реагираш вместо да помислиш.

Научих -
че трябва винаги да се разделяш
с тези, които обичаш с думи на любов.
Може пък това да е последният път, когато се виждате.

Научих -
че можеш да продължиш напред
дълго, след като си решил че повече не можеш.

Научих -
че сме отговорни за това, което правим
независимо какво чувстваме.

Научих -
че или контролираш отношението си към хората
или то те контролира.

Научих -
че независимо колко страстна и буйна
е една връзка отначало,
страстта отминава и добре би било да има
нещо друго да заеме мястото й.

Научих -
че герои са хората,
които правят това, което трябва се направи,
когато трябва да се направи
независимо от последствията.

Научих -
че да се научиш да прощаваш изисква практика.

Научих -
че има хора които искрено обичат,
но просто не знаят как да го покажат.

Научих -
че парите са калпав начин да си мериш успеха.

Научих -
че с най-добрия си приятел можем да правим всичко
или пък нищо и пак да си изкарваме страхотно.

Научих -
че понякога хората, които очакваш
да те ритнат докато си на земята,
ще бъдат тези, които ще ти помогнат да станеш пак.

Научих -
че понякога, когато сме ядосани
имаме право да бъдем ядосани,
но това не ни дава право
да бъдем жестоки.

Научих -
че истинското приятелство продължава да расте
дори през големи разстояния.
Същото се отнася и за истинската любов.

Научих -
че понеже някой не те обича
по начина, по който ти искаш да те обича,
това не означава
че не те обича с цялото си сърце.

Научих -
че зрелостта много повече зависи
от това какъв опит си придобил
и какво си научил от него,
и много по-малко
от това колко рожденни дни си празнувал.

Научих -
че никога не трябва да казваш на дете
че мечтите му са невъзможни или странни.
Малко неща са по-унизителни, а и каква
трагедия би било, ако ти повярват.

Научих -
че семейството ти няма винаги
да те подкрепя. Може да изглежда странно,
но хора, с които не си роднина
могат да се грижат за теб и да те обичат
и да те научат отново да вярваш на хората.
Семействата не са биологични.

Научих -
че колкото и добър приятел да ти е някой,
той ще те наранява
от време на време
и трябва да му прощаваш за това.

Научих -
че не винаги е достатъчно
да ти простят другите.
Понякога трява да се научиш
ти самият да си прощаваш.

Научих -
че независимо колко лошо
ти е разбито сърцето,
света не спира заради мъката ти.

Научих -
че произхода и обстоятелствата
може да са повлияли на това кои сме,
но не са отговорни за това кои ще станем.

Научих -
че понякога когато приятелите ми се карат,
се налага да взема страна
дори и да не искам.

Научих -
че само защото двама човека се карат
не значи, че не се обичат.
И че само защото не се карат,
не значи че се обичат.

Научих -
че понякога трябва да поставиш човека
преди неговите действия.

Научих -
че няма нужда да променяме приятелите си,
ако разберем че приятелите се променят.

Научих -
че не трябва да бъдем толкова
настоятелни, да открием някоя тайна.
Тя може да промени живота ни завинаги.

Научих -
че двама човека могат да
гледат едно и също нещо,
а да виждат нещо съвсем различно.

Научих -
че колкото и да се опитваш да защитиш
децата си, все нещо ще ги нарани
и това ще нарани и теб.

Научих -
че има много начини да се влюбиш
и да останеш влюбен.

Научих -
че независимо от последствията,
тези които са честни със себе си
стигат по-далеч в живота.

Научих -
че независимо колко приятели имаш,
ако ти си тяхната опора,
ще се чувстваш самотен и изгубен,
когато те са ти най-нужни.

Научих -
че живота ти може да бъде променен
за часове, от хора
които дори не те познават.

Научих -
че дори, когато мислиш,
че нямаш какво повече да дадеш,
когато приятел повика за помощ,
ти ще намериш сили да помогнеш.

Научих -
че писането, както и говоренето,
може да облекчи емоционалната болка.

Научих -
че парадигмата в която живеем,
не е всичко, което ни е предложено.

Научих -
че заслугите на стената
не ни правят почтени човешки същества.

Научих -
че хората, на които държиш най-много в живота
ти биват отнети твърде рано.

Научих -
че, въпреки че думата "любов",
може да има много различни значения,
тя губи стойност, когато се употребява прекомерно.

Научих -
че е трудно да се определи
къде да се тегли чертата,
между това да бъдеш добър и
да не нараниш чувствата на хората
и това да защитаваш това, в което вярваш.



Виж целия пост
# 169
emoli,  не мисля, че авторката на книгата е имала предвид повторението при рожденните числа. Ето откъса, който е непосредствено преди примерите от комбинации:

Цитат
ГЛАВА ДВАНАДЕСЕТА

Съгласуване на числата от ангелите   

Ангелите правят най-доброто за да привлекат нашето внимание и да се свържат с нас. По този начин те ни помагат да уреждаме нашия собствен живот.
Обаче, ние често не вземаме под внимание знаците които те ни дават написани от тях, а по-скоро като съвпадения или като наше въображение.
Ангелите казват:

„Ние не можем да напишем нашите съобщения за вас на небето. Вие трябва да обърнете внимание и да вярвате, когато вие видите някакви модели създавани във вашият живот - и особено в отговор на въпроси или молитви, които сте поставили. Когато вие чуете някаква повтаряща се песен, или видите едно и също число да се повтаря, кой мислите стои зад това? Вашите ангели, разбира се!

Последователност на числата
Вашите ангели често ви изпращат съобщения, показвайки ви последователност от числа. Те правят това по два начина. Първо, те невидимо ви прошепват на ухото, така че да погледнете към часовника забелязвайки часа или специално записан телефонен номер. Ангелите се надяват, че вие ще разберете, че виждате същата последователност на повтарящо се число. Например: Вие може често да виждате числената последователност на 111, и всеки път когато погледнете към часовника, времето е 1:11 или 11:11.
Вторият начин по които ангелите ви показват многозначителна числена последователност, е чрез физическо подреждане, например, една кола пътуваща срещу вас, която има някакъв специален автомобилен номер, който те искат вие да видите, и по този начин, ангелите ви дават определено съобщение.
Ето основните значения на различни числени последователности. Обаче, вашият собствен ангел ще ви каже, ако вашата ситуация носи друго значение за вас. Помолете вашите ангели „Какво се опитваш да ми кажеш?” и те ще бъдат щастливи да ви дадат допълнителна информация, за да ви помогнат да декодирате тяхното числено значение.

Виж целия пост
# 170
ЗДРАВЕЙТЕ момичета ,чета ви отдавна и все се каня да пиша и все не набирам смелост но сегае реших Simple Smile.Интересувам се от тази тема много -изтеглила съм и съм си купила и въоражила с много книги на тема подсъзнание.Четах Норбеков ,Кехо (най -ми допадна),Силва,Луйз ХЕЙЛ, и още няколко изчетах до момента ,малко се поовляках и по Фън Шуй.Ядосвам се на себе си обаче че не дядам серионо да визоализирам и да утвърждавам, а май само с четенето си останах Sad и все се каня и ни6то .
Искам да споделя обаченещо интересно с вас по повод закона на благодарността ,в някоя от по -старите теми беше споменал някой (ще ме извинявате ама не си спомням кой Blush) че винаги когато паркира си казва наум 'благодаря че имаше място за паркиране ' и аз реших да пробвам - какво се оказа.......................винаги когато благодаря за мен има място къде да паркирам ,дали някой тъкмо е излязал или нещо от рода,а попринцип пред нашия блок няма място ,а коли има много и е голям лукс да си намериш място .Искам да кажа че това е един елементарен пример ,но показателе,за това че този закон действа.
Момичета искам да предложа всяка от вас да сподели някакъв такув пример дали от закона за благодарността ,дали от учреждения  или визоализиране -че благодарение на тези методи някой от нас е постигнал нещо.Мисля че това ще бъде доста насърчаващо за всички  ни да бъдем по -активни във визуализации и прочие.
Надявам се че ще одобрите идеята ми  Simple Smile
Малко се поовлякох в писане,но ,като за новобранец имам да наваксам Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Хора, разберете -  темата не е съд,  нито ние сме съдебните заседатели.....отговорите за чувствата които бушуват  са вътре във вас. А след като са стигнали такива размери си помислете за причината. Станалото-станало, казаното-казано.....Нека е до тук.
Ние  можем  да ви пратим само много любов. И пожелание за по-съзидателни мисли. И малко по малко да спрем люлеенето на махалото в тази посока........

Преди време си смених ник-а , защото осъзнах, че е прекалено привличащ и запомнящ се.......Доста време ми трябваше да осъзная, че аз не съм по-различна от останалите хора, че не ги превъзхождам, и че това което аз постигам, а друг не е могъл,  не ме прави по-специална. Това е  урокът , който трябваше да научи моето его
Откакто пенсионирах "Арбанашката кокона" и започнах да правя малки крачки в обратна посока, наистина не ми е поникнха  крила или нов зъб, обаче започнаха да се случват чудесата в моя живот...

И е просто прекрасно  Blush
Виж целия пост
# 172
Леле Дани_, колко още щях да си живея в неведение  Joy Добре, че спомена за Арбанашката кокона. Сама си се смях, че не съм забелязала къде изчезна  Joy

barbarona, много се радвам за това. Наистина благодарността действа и като тръгнеш от по-дребни неща като паркирането например, това ни вдъхновява и за по-едри неща. То ни носи увереност, че нещата действително действат. А като ходя по учреждения, гледам винаги да съм позитивно настроена, защото това обикновено са местата, където човек си излива гнева от цялата бюрокрация и система. И се оказва, че ме обслужват за 5 минути, или ако има опашка, то хората не се изнервят. Ако пък някой случайно се изнерви, то е за кратко, защото никой не започва да му припява  Grinning
Виж целия пост
# 173
Леле Дани_, колко още щях да си живея в неведение  Joy Добре, че спомена за Арбанашката кокона. Сама си се смях, че не съм забелязала къде изчезна  Joy


 Crossing Arms  Нали сте Мастерки, бре - дека ви е интуицията, А?  Laughing

ето как стават трансформациите с мен  

 4470  babydust7  #Silly

 
Виж целия пост
# 174
Дани_, хахаха, не си товаря ни мозъка, ни интуицията да следя трансформациите по бг-мама  Heart Eyes Хич не съм се и замисляла даже  Joy Но съм приятно изненадана от теб - наистина!  Hug
Виж целия пост
# 175
Прочетох днес в Спиралата това и мисля, че е много актуално точно в този момент, точно в тази тема. Дано да ви докосне, всеки по своему.  Simple Smile

Научих ...

Научих -
че не можеш да накараш някой да те обича.
Можеш само да бъдеш някой,
който може да бъде обичан.
Останалото зависи от другия.
....


Много ми хареса! Благодаря, че го сподели.

За ангелите има нещо в книгата на Върчу, което ме кара да се усмихвам всеки път когато влезна в някоя зала за бизнес преговори. Тя пише, че на семинарите, които организира много често вижда хора с много ангели, архангели и учители около тях. И че човек може да си повика на помощ колкото иска от тях за различни аспекти... Аз досега съм си повикала една групичка Simple Smile ... И всеки път като влизам си представям каква навалица сме и се подреждат около мен по столовете Wink
Виж целия пост
# 176
Дани,  Hugдобре че си призна!!!Нещо интуицията не ми работи напоследък newsm78
Виж целия пост
# 177
Дани,  Hugдобре че си призна!!!Нещо интуицията не ми работи напоследък newsm78

......аз с интуицията на  рейкистките се закачам, пробвам да стане малко по-ведро и спамя на воля , ама май ми се получава нещо в стил Къци Вапцаров.

Аз досега съм си повикала една групичка Simple Smile ... И всеки път като влизам си представям каква навалица сме и се подреждат около мен по столовете Wink

И аз си ходя така,  а когато карам се заобикалям и с подвижен ескорт и съм винаги на 10 минути след инцидентите....Понякога ми се случва да си търся ключовете преди да изляза при условие, че съм ги държала и би трябвало да са пред очите ми.   След определено време ги намирам,  тръгвам  и  минавам  край току що станал пътен инцидент. И винаги благодаря, че съм предпазвана по някакъв начин от замесване в подобно нещо  Praynig
Виж целия пост
# 178
Ахааа, ангелски групички по интереси виждам  Grinning Супер, аз викам, който се сетя. Ама нали са много и хич не мога да запомня всичките кой за какво "отговаря". Така де. Хиляди са. Ползвам си "стандартните". Може и други да привикам. Ще видим  Grinning Но наскоро опитът ми показа, че ако не извикам точния за момента, нищо не става newsm78. Затова, както споменах някъде, ако имам нужда, но не знам как се казва, говоря така: "Ангелът, който отговаря за еди-какво си...."  Grinning
Виж целия пост
# 179
barbarona   Hug, аз доста често ползвам утвърждения и почти винаги имам очаквания резултат. Утвържденията ми са различни , според случая. Имам едно много любимо , което ползвам при напрежение и когато назнам какво да правя , универсално е :
Всичко се нареди по Божията Промисъл
Винаги действа  Grinning.
Няма защо да отлагаш , можеш да утвърждаваш навсякъде. В леглото, под душа , докато шеташ... Аз като се уловя ,че мисля за глупости и веднага почвам да утвърждавам.
Важно е да знаеш ,че утвърждението трябва да е в сегашно време и да не съдържа отрицание.
Едно от последните ми е :
Приемам себе си такава ,каквато съм

С визуализации се справям малко трудно. Но опитвам.
Пробвай и ти . Личния опит е най - насърчаващ. Успех   bouquet


О, и аз съм навсякъде с Ангели  Wink
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия