подсъзнанието може всичко 10

  • 47 377
  • 447
# 195
barbarona, за утвържденията от личен опит (с риск да се повторя за N-ти път  Laughing ) ще кажа, че работят!
Сегашната си работа си я създадох чрез утвърждения и чрез направата на Карта на Съкровищата. Получих - без ни най-малко да преувеличавам всичко, което поисках  Grinning
А даже и повече  Grinning

Съветът ми към теб е да обмислиш много добре какво точно желаеш - този момент според мен е ключов, каква именно работа - като естество, среда, заплащане и т.н. Обмисли внимателно всички подробности. После си създай няколко утвърждения, които можеш да пишеш.  И винаги ги пиши в сегашно време - сякаш това, което искаш вече го имаш.

Успех   bouquet

Момичета, знаете ли какво четох вчера в сайта на Микушина и което много ме изуми?  Thinking
Ето абзац от последната диктовка, от 22 април:

"Сега ще ви разкрия една тайна. Вие няма да умрете. Вие ще живеете вечно. И процесът на редуване на умиранията и ражданията от този момент на времето ще се извършва по друг начин. ]Вие ще се раждате отново и ще помните защо сте дошли във въплъщение."

Какво мислите за това? Всеки от нас ще идва с предварително знание за урока, който трябва да усвои.  Thinking
Това ще постави нещата и взаимоотношенията в коренно различна светлина.

Ето линк към цялата диктовка: http://sirius1-bg.net/sirius/index.php?option=com_wrapper&Itemid=114
Виж целия пост
# 196
Момичета, да ви кажа, тази дума "урок" напоследък не ми харесва, защото усещам как вече се изтърква и се пропива с друго чувство, а не с изначалното й. "Урок" от толкова много повтаряния в ченълинги и т.н. звучи като "наказание". Поне на мен. Аз продължавам да твърдя, че идваме тук не за да учим "уроци", а да творим и живеем определени опитности и роли. Така че за мен "урок" означава "опитност". Но е много дълго да обяснявам защо. Между другото, отдавна внимавам какви ченълинги чета, ако въобще чета. Слушайте си вътрешното чувство за комфорт, когато ги четете. В много ченълинги има прекалено голяма човешка нотка, т.е. не са истински (ако въобще нещо е истинско в цялата тази холограма, дето живеем)  Joy
Виж целия пост
# 197
Съгласна съм, макар че и аз когато говоря и не се замисля, пак им викам уроци, така за околните е по-понятно. От друга страна за мен в училище в някои часове някои уроци бях много интересни и приятни Simple Smile)))) ...... например по рисуване Simple Smile)) А сега ходя на народни танци и тези уроци са супер готини. Ако кажеш, eldivine, мога да им викам и опитности по народни танци   Joy Момичета, ние с eldivine сме много близки приятелки, това не е спор Simple Smile а майтап.

За ченълингите, 99,99% от тях са ...... неистински. Ама малък броя чисти канали (и Микушина не е сред тях) през които тече любов и светлина, не се налага това правете, онова правете, вие сте такива, вие сте онакива ....... И eldivine e права, трябва да следим как се чувстваме докато ги четем, и след като сме ги прочели.
Виж целия пост
# 198
eldivine Wink

Колкото повече уроци взимаме/научаваме толкова повече знания/мъдрост  придобиваме  Grinning Е,трябва да е осъзнато де  Hug

"В многото мъдрост има много печал." Rolling Eyes

"Само страданието може да роди велик гений."

Не мислите ли че тези два цитата са вярни  Thinking



barbarona, за утвържденията от личен опит (с риск да се повторя за N-ти път  Laughing ) ще кажа, че работят!
Сегашната си работа си я създадох чрез утвърждения и чрез направата на Карта на Съкровищата. Получих - без ни най-малко да преувеличавам всичко, което поисках  Grinning
  Wink

И при мен така , т.е. с помоща на утвържденията получих настоящата си работа  Grinning
Е , преди това за малко попаднах на друга но знаех че не е моята  Sunglasses това не ме обезкуражи да продължа с утвържденията и желанието за по-добро  Grinning

mijjjka
знае , разказвала съм и  Wink







Виж целия пост
# 199
И аз получих точно работата, която искам чрез усилени утвърждения. По това време утвърждавах много неща, но мога да кажа,че само за работата ми се получи и то с удивителна точност. Отдавам това на факта ,че наистина вярвах, че това е работа точно за мен и е само въпрос на време. Доколкото за другите неща ,които утвърждавах -мнооого силно ги исках, но имах и съмнения, дали това наистина е най-добрто, ами ако... и т.н. Е ,нищо не стана... и сега виждам,че наистина е било за добро.
Виж целия пост
# 200

Утвържденията действат взависимост единствено и само , ако сме вложили достатъчно силна мисъл.

...

Аз бих добавила също и чувства. Според" Тайната", ако заедно с мисълта си  вложим и усещане на това , което утвърждаваме, то ускоряваме процеса.  Peace


Сега чета една много интересна книга на Вадим Зеланд"Практически курс по транссърфинг 78 дни",  в която той обяснява по много интересен начин как се случват нещата, защото се случват...За сега съм в началото на книгата, но ми се  вижда интересна...

Mише, и аз четох тази диктовка и ми се стори странно  това, че ще помним защо сме се въплътили... newsm78


А относно книгите за Ангелите, освен тази" Лечение с Ангелите" , някой чел ли е друга книга, понеже тази я прочетох? Препоръчайте моля ви, ако сте чели. Бих скала като си ида в България, да си имам вече готов списък с книги, които да купя. Че иначе като влезна вътре и става едно шашкане, кое да купя и кое не. И магазинерките шах и аз шах... Rolling Eyes

Десс, това за гения сигурно е вярно, като се има в предвид това ,че всички гении , които са се раждали на планетата  са били с някакви физически недъзи.  Thinking


Цитат
"Само страданието може да роди велик гений

barbarona, утвържденията работят, не се  предавай  обаче така лесно  Hug Може да прибавиш и Карта на Мечтите"  много е интетесно!  При мен нещата, които бях налепила там, вече са реалност, остана само къщата Laughing Аз лично утвържденията  си ги напечатвам на малки листчета и си ги разлепвам из целия апартамент.... Hug Така съм сигурна , че няма да забравя да си ги повтарям, като са ми пред очите  Joy
Виж целия пост
# 201
Ей  Hug вижте на какво попаднах в една от многото теми тук в този тъй обширен и полезн форум  Hug  Майчина хипноза за щастие Peace




ЧервеноВинце Hugрадвам се да те "видя"
Виж целия пост
# 202
ЧервеноВинце  и аз се радвам  да те "видя"  Heart Eyes Hug
Десс, много те моля да ми кажеш нещо за твоите йероглифи newsm78
Виж целия пост
# 203
Desss, добро попадение. Аз я прилагам от три седмици - действа вълшебно. Споделих със своя позната - при тях също дава много добри резултати Grinning
Виж целия пост
# 204
Ето кратка част от един ченълинг - от малкото, които чета, както казах. Този обаче ми допада. Ясно показва защо има толкова страх и безпокойство в нашия свят - просто защото мъжката енергия е в повече... Доста неща ще ви станат ясни. Целия текст прочетете тук http://www.jeshua.net/ru/

Люди, у которых баланс смещен в сторону мужской энергии, боятся открыть себя бесформенной, текучей природе женской энергии. В вашем обществе, которое переполнено мужской энергией, этот страх очевиден из того факта, что люди невротически заняты все время. Они с трудом выделяют себе время для свободного, бесцельного его провождения. Все, кажется, должно быть учтено и спланировано с почти принудительной эффективностью. Кроме того, если вы сильно жаждете чего-нибудь и, по-настоящему чувствуете, что хотите этих изменений в своей жизни, вы немедленно стремитесь приступить к делу. Вы часто не выделяете идее или цели достаточно времени на рост и развитие, на то, чтобы постепенно прорасти в вашу реальность. Это похоже на органический процесс. Внутренее развитие, однажды запущенное вашим намерением сделать или иметь что-нибудь, регулируется своим естественным ритмом, который вы не можете ни ускорить, ни контролировать. Из-за доминирующей или отключенной от источника мужской энергии, вы склонны слишком много думать и беспокоиться. Ваши мысли скачут, как сумасшедшие. Это приводит к общей нетерпимости, чувству опустошенности и недостатка вдохновения в жизни. Вы не доверяете по-настоящему вашей женской энергии. Она, кажется, хочет повести вас совсем в другом направлении. Ваши эмоции, к примеру, призывают вас расслабиться, выделить время для себя и более открытого общения с другими. В какой-то момент вы больше не сможете отмахнуться от этого зова. Если вы будете пытаться жить исключительно из мужской энергии, вы придете к кризису в какой-либо форме, будь то болезнь или любой другой дискомфорт. Этот кризис будет, по сути, для вас возможностью найти новый баланс между мужским и женским в вашей жизни.

Виж целия пост
# 205

Десс, много те моля да ми кажеш нещо за твоите йероглифи newsm78

Ми  Winkаз бях ти отговорила ама поста бе изтрит  Wink


Значи това са йероглифи за благополучие/късмет (в подписа ми )
някъде имаше по-точно  значение  Rolling Eyes ама съм го забравила  Blush  (трябвада се поровя и да го потърся)

Тези са за пари  : 

Тези за любов  : 
Виж целия пост
# 206
Момичета, не си спомням точно от къде имам тази информация Embarassed, възможно е дори да е от тук, ако вече сте я срещали, извинете ме, но ми се прииска да я споделя точно сега

Цитат
Законът за Привличането е древен закон, познат на малцина. Когато филмът "Тайната" се появи на бял свят, го разкри пред света.

Но след това мина време и все повече и повече хора започнаха да се оплакват, че Законът за Привличането не работи.

Но това, което много хора не съзнават, е че във филма е изпусната доста ценна информация. 10 други Вселенски закони, за да бъдем ясни.  Законът за Привличането не е всичко. Той е само част от други 11 Вселенски закони, наречени 11-те Забравени Закона.

Използвани заедно, тези 11 закона, превръщат Закона за Привличането в напълно безспирна сила, такава, че да превръща мислите ви в реалност по-бързо, отколкото бихте могли да си представите.
Е, кои са тези 11 забравени закона?

Законът за Мисленето гласи, че мислите създават реалността.

Законът за Наличността гласи, че има безгранична наличност във Вселената на всичко, което желаете. Вместо да вярвате в идеята за “липсата”, е нужно да разберете, че живеем във Вселена на изобилие и има (пре)достатъчно за всички. Искреното съзнаване на това изобилие е жизнено важно за привличането на богатство и изобилие в живота ви.

Законът за Привличането гласи, че привличаш това, към което насочваш вниманието си. Обръщайки внимание на неща, които ви правят нещастни, привличате още повече от тях. Но ако се фокусирате върху нещата, които ви правят щастливи и се усмихвате, тогава ще привлечете повече от тях в живота си.

Законът за Получаването гласи, че ще получите само това, което сте готови да получите. Например, може да искате 10 000 лв. на месец, но ако не вярвате, че това е възможно или, че го заслужавате, то никога няма да ги получите.

Законът за Нарастването е свързан с нарастването и подобряването на всеки аспект от живота ви. Без значение колко добър е животът ви, винаги има място за подобрение и разширение.

Законът за Отплащането гласи “Жънеш това, което посееш”. Семената на успех или на провал посявате в живота си? В живота, това, което влагате, това получавате. Каквото правите и “изпращате” като сигнал на Вселената, това и ще получите, за добро или за лошо.

Законът за Нулевото Съпротивление е един от най-игнорираните от всичките 11 забравени закона. Но също така е и един от най-мощните от тях. Този закон гласи, че това, срещу което се съпротивляваш, продължава да съществува. Това означава, че нещата, които не харесвате, стават по-силни. Колкото повече енергия влагате в омраза и съпротивление към тях, толкова по-силни и мощни стават те. Незнанието на този закон обяснява защо толкова много хора не успяват да използват Закона за Привличането успешно. Няма значение колко трудно би могло да е в началото, трябва да се научите да игнорирате нещата, които не харесвате и да пренасочвате вниманието си към тези, които ви правят щастливи.

Законът за Прошката гласи, че за да продължите напред в живота си, е нужно да се избавите (да простите) от болезнени събития от миналото си. Незнанието и неприлагането на този закон блокира изобилието във вашия живот.

Законът за Пожертването гласи, че за да спечелиш нещо, трябва да си готов да заплатиш съответната цена. Гледайте на този закон като инвестиране в по-добро бъдеще вместо като настояща саможертва.

Законът за Почитането гласи, че 11-те Забравени Закона ще работят за вас, ако ги почитате. Ако водите недисциплиниран живот и не успявате постоянно да практикувате тези 11 закона, тогава не се учудвайте, ако се провалите.

Законът за Успеха е комбинация от всички 11 закона. Той гласи, че можете да успеете, независимо от вашата среда, или от това колко лоши са били нещата в миналото. Успехът е ваше рождено право.

[/size]
Виж целия пост
# 207
Винце, привет  Hug
Освен "Лечение с ангелите", в най-скоро време предстои да бъде издадена и "Ангелска терапия" на Дорийн Върчу. Така поне ми казаха на щанда на Аратрон (издателството, което издава Върчу) на Панаира на книгата. Освен това лятото ще се организира и семинар в "Албена", който ще бъде воден или от самата Върчу, или от нейни възпитаници.
Мжду другото в този сайт има някои книги на Върчу -  www.koob.ru
Пишат я Дорин Верче  Laughing
Виж целия пост
# 208
Eldivin Hug, на български е по-лесно  Joy
http://www.jeshua.net/bg/
Виж целия пост
# 209
mimina, хехе благодаря  Hug Навик, какво да правиш  Joy Медитацията е много готина, опитах се в движение да я направя и си получих образ коя енергия ми е в повече в момента Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия