подсъзнанието може всичко 10

  • 47 377
  • 447
# 255
Хората са различни все пак. Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Хората са различни все пак. Simple Smile

Да, но общо взето гледат странно, ако започнеш да им говориш, че викаш ангелите, когато ти се налага да правиш симултантен превод - както аз ги виках на помощ   Joy
Така че гледам да не споделям  много-много със случайни познати  Simple Smile


Нали казват, че в  някои племена, /не се сещам кои...  Embarassed: / е имало ритуали, за викане на дъжд. Flutter

И ние, българите,  си имаме такъв ритуал - ритуалът Пеперуда е точно за викане на дъжд и действал безотказно, казват...  Grinning
Но индианските шамани били ненадминати в тези неща. Те владеят май всички стихии  Rolling Eyes

darena, много се радвам, че се появи! Наминавай по-често  Hug И за Рупите - аз не съм се отказала  Grinning

Виж целия пост
# 257
mijjjka,  Hug наминавам само. Wink

От ангелите към споделянето- докъде и колко. Аз лично имам проблем с най-невинното нещо, което съм споделила, да не казвам и дори просто, че съм казала, че ми е студено или топло- и от това ставам за майтап. Явно съм заобиколена с такива хора / каквито съм си заслужила/, но пък аз започнах да се забавлявам вече с техните майтапи и то истински , и им го показвам, защото съм открит човек / е, явно и това забавление съм си заслужила/. Искам само да поговорим пак за споделянето. Това ме вълнува, защото смятам, че аз дълго преминавах границата . Сега съм си сложила доста бариери, но... Питам се докъде трябва, бива и може. newsm78
А за ангелите- също не смея дори да споделя, как ми помогнаха, толкова невероятно се обърнаха нещата в една ситуация- нито съм предполагала такова развитие- аз просто се молех да стане най-доброто и за двете страни.

Хайде, идвайте на Рупите!Откога ви каня! Например сега на 6 и/или 7 юниHug Ще идем и до Преподобна Стойна.  Вие сте на ход.
Виж целия пост
# 258
darena, радвам се да те видя   Peace Хубаво е да споделиш така ще помогнеш и на други хора да повярват и да потърсят помощ от ангелите. Нали затова се събираме във форум по интереси за да си ги споделяме тези неща.
 
Ще ти се обадя да ме заведеш до Преподобна Стойна.
 

 

 


 

Виж целия пост
# 259
момичета, гледах един филм, който си мисля , че ще ви хареса -  "В какво се превръщат мечтите" Изтеглих го от  http://DMCA-removal-from-Google/my.php
Виж целия пост
# 260
звучи ми познато, може ли малко инфо, че нямам никакво време за филми  Embarassed
Виж целия пост
# 261
Само минавам да ви кажа привет и да се разпиша набързо... Hug

Darena... и аз се радвам да те видя! Hug Аз също нямам много време напоследък за форума, много пътувам и съм се захванала с много неща наведнъж, та се чудя  кое по-напред ... ooooh!
А идеята ти за  среща е превъзходна!  Hug С удоволствие бих дошла, ако си бях в България, но ще се прибирам чак юли. Rolling Eyes

А Рупите е вълшебно място! Heart Eyes Само ще кажа, че откакто с мъжа ми си топнахме краката в горещите малки гейзерчета ..от тогава не сме боледували. Вече стана 4-то година. Чук , чук на дърво! Местните хора казват, че са лековити....и изглежда  е истина  Flutter

Lilian_V, на тебе и детенце ви желая да имате много  слънце през почивката!  Hug

Reny27, за какво се разказва филмчето?  Laughing

Момичета, май ще се престраша и ще ви разкажа една история, за помощта на ангелите, за намиране на изчезнала книга  Hug   Само че ще е утре или в следващите няколко дена, защото ми предстои пътуване  и  няма да имам време тази вечер. Надявам се и да имам постоянен достъп до нета, там където ще съм и  тогава ще ви споделя Peace Пък който  иска да си мисли каквото иска... Flutter Важното е ,че аз съм убедена в това за ангелите Sunglasses

Приятна вечер от мен и до утре!


  bouquet

Виж целия пост
# 262
Опитах се да преразкажа набързо , но се затрудних , затова , копнах една рецензия  Embarassed
 "Филм, в който важи фразата, че любовта е вечна. Филм, който ни показва, че дори смъртта не може да раздели семейството.

Една от най-добрите интерпретации на Рая и Ада правени някога. Но тръгна ли да пиша за този филм, няма да спра докато не изцедя и анализирам последната сцена.

Суперлативите са много. Изключителни визуални ефекти, задоволителна актьорска игра, много красиви сцени, приказна атмосфера, добре разказана любовна история, макар и с много сълзи по нея, и още куп други. Филмът заслужава да се гледа и е от този тип, над които човек би се замислил."

Виж целия пост
# 263
Добро утро  Hug



Радвам се че темата живна  Grinning и си ви следя с голямо задоволство  Wink
Най-накрая ще си взема книгата "Лечиние с ангели" Дорийн Върчу  Blush Мишка също ми я бе препоръчала но някак си не стигаше до мен  или не и бе времето Rolling Eyes ...сега започна да ме ръчка от вътре да я прочета и нея  Hug


Ох толкова още книги ме чакат  Laughing и искам да прочета ..дано имам време за всичко  Wink




Ако не получиш онова, което ти харесва, най-добре е да харесаш това, което получаваш.

Б. Шоу




Хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 264
Деси, щом те ръчка вече, значи е крайно време да я прочетеш  Grinning

От вчера имам един въпрос, който сигурно е тъп, но все пак ще ви попитам  Rolling Eyes

Какво става с чакрите, когато човек умре? Тези енергийни центрове умират ли заедно с физическото тяло или не?
Доколкото знам има 12 чакри - 5 в тялото и 7 извън тялото - така поне бях чела в книгите на Барбара Марчиняк. Тези, които са в тялото са ясни, но онези, които са извън нас са ми много интересни. Най-отдалечената чакра е свързана с определена точка във Вселената , каквото и да значи това.
И когато се възстановят и започнат да функционират и 12 спирали на нашето ДНК, те ще се въртят в унисон с чакрите и с 12-те планети от нашата Слънчева система.

Но за тази определена точка във Вселената не се казва нищо повече, поне във "Вестители на зората".  newsm78 И ми стана много интересно къде ли е локализирана? Обща за всички хора ли е? Или не?
Вие чели ли сте нищо повече по този въпрос?


Виж целия пост
# 265
Според китайската алтернативна медицина всяка акупунтурна точка се явява чакра, която акумулира и  освобождава енергия.
Всичко е Едно! Ние тук сме проявени като кристализирала енергия, за да изявяваме и изразяваме себе си, всеки по свой си начин. След т.н. смърт се 'завръщаме' в Цялото/ макар че винаги сме си там/, и чакрите... Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Здравейте, момичета!
И аз да се включа набързо по "ангелската тема"...
Чудесно е, че сме "мръднали" и си общуваме с Ангели... И аз не мога да споделям с цялото си обкръжение, все още скептиците са повече Thinking
Най-трудно ми беше да проумея, че мога да се обръщам към тях винаги, не само когато е много "напечено", те са неземно отзивчиви и са доволни да ни помагат и аз им благодаря с цялото си сърце Heart Eyes
Виж целия пост
# 267
Вижте каква красива медуза се е появила отново в полетата на Англия    Grinning
Невероятно съвършена!  Grinning

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/oxfordshire/8080315.stm
Виж целия пост
# 268
Невероятна е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 269
Привет народе! Hug

Хубаво е, че  тук, където съм  има нет. Макар и не 24 часов достъп, но и за толкова благодарско!  Laughing


Ето  и обещаната история за ангелите.Само да вметна, че преди време с помощта на метода Силва, на един от неговите курсове от книгите му, разбрах, че имам много силна визуализация. Интуицията също ми работи много добре, но понякога не я разбирам и я бъркам с мисли от ума и затова не винаги я следвам.  Но визуализацията се оказа , че лесно  се получава  при мен. При всеки предполагаме различно, но аз всеки път като общувам с ангелите  ми се явява жена , руса е,   я виждам във вътрешния си взор. Има и име, но него ще си го запазя в тайна!  Blush Виждам и само лицето като разфокусиран образ е. Контакта или" диалога" винаги  е телепатичен. Не говорим на глас или и двете да си отваряме устата като риби, ако някой това си мисли... Joy Не. Обикновен но само" прочитам изречението, или го чувам „ с вътрешния си слух...или пък го веждам в картини....трудно ми е да опиша как точно става, но винаги е по един и същи начин. Явно ангелите знаят, че за да стигне посланието  до мен, това е метода.

Миналия месец,  се срещнахме на кафенце с една моя приятелка с която си разменяме”умни  книШки”*  Mr. Green * и и бях   обещала  една, която аз бях чела отдавна и тя прояви желание да я прочете. Ставаше на въпрос за отказване от цигарите, понеже тя имаше голямо желание да ги откаже.След  кафенцето, се прибрах и се заех да търся книгата. Рових къде ли не. Навсякъде и целия апартамент, дори в на мъжа ми офиса рових...е не , нямаше я тази книга и това е.Недоумявах, защото бях абсолютно сигурна, че тази книга  не е излизала от къщи, не съм я давала на никого и трябваше да си е в нас. Понеже и бях обещала със сигурност, разбирах, че ще ми е ужасно неудобно да и кажа "Ивинявай, ама се оказва, че не мога да  намеря книгата”  Rolling Eyes  Както и да е,  се след много часовото ровене, се  заех с други неща и изключих за книгата. Вечерта обаче преди да си легна, пак се сетих и тогава се помолих на ангелите си за помощ! Най-странното  е, че сега вместо ангела ми се яви СИНА МИ!! Виждах  стоящ в цял ръст, със скръстени ръце на гърдите... Отворих очи, защото си мислех, че нещо съм уморена или нещо друго и не мога да направя контакта. Да вметна само,  че синчето ми живее за сега с нас,не   някъде далече, че да ми се явява... Laughing
След малко пак  помолих ангелите да ми помогнат, да намеря книгата, да ми се явят, или да  дадат някакъв знак или нещо.
Затворих очи.  След малко  пак ми се праща видение на сина ми...??Нищо не разбирах и  да си призная малко този път се разочаровах, защото повечето пъти посланията са ясни  и конкретни. Този път нищо! На другия ден пак си мислех за книгата, че трябва да я намеря, за да я дам на жената, но  нищо особено  не се случи целия ден. На по другия ден обаче ето какво се случва Sunglasses : Беше събота и беше хубаво време и бяхме решили цялото семейство да се разходим малко към планината. Бях  в хола и поливах цветята и нахълтва сина ми с думите. „Мамо, къде са ми старите кецове? Не вдявах за кои кецове става на въпрос..понеже той има поне 5 чифта... Crazy и викам, Кои кецове?! Той каза, за някакви  кафявите ,дето си ги купил от еди къде си. Нямах и представа къде са му  точно тези кецове, но се наложи да ги търсим заедно, понеже искал точно с тях да излезе на излет.  Mr. Green Пак се почна едно ровене навсякъде,тоя път  за да намерим кецове... Joy В гаредоробите обаче  ги нямаше.... Той се сети да слезем в мазето,защото  там имахме доста кашони с  какви ли не багажи , дрехи и обувки, и какво ли още не ,абе неизпозвани неща, които  сме ги пренесли долу...Почваме да ровим из кашоните...и в един от тях познайте какво намерих!  ShockedПознахте  Grinning >КНИГАТА, КОЯТО ТЪРСЕХ!!!!!!!!!  Joy
 И други книжлета си намерих  в това кашонче, за които бях забравила..ценно кашонче се оказа, пак си го качих в хола  Joy  
 Е тогава вдянах, защо ангелите и  на двата пъти ми   показваха сина ми. Flutter Той щеше да е тоя, който ще ме насочи към книгата ми Laughing
 Изразих благодарност и поисках прошка ,че съм се усъмнила в тяхното послание! Просто не го разбрах на момента....а можеше и по-ясно да ми се каже   Rolling Eyes Grinning
Та това беше една от многото  случки за помощта на ангелите... Hug



Мише,наистина медузата е съвършена! Flutter Момичета, много интересно е това,  как ни се дават знаци от други разумни същества...Аз като видях тази медуза в полетата на Англия, се сетих че бях чела, че има една Медуза, която е безсмъртна! Освен това  медузата в някои гадания  е символа на разкритие на голяма истина. Дали пък не ни се намеква ,че сме безсмъртни създания и ще ни с е разкрие  тайната на стареенето? Thinking


Ето и още  нещо интересно
Hug

Ето и още нещо интересно Hug
 


Мимина, и аз се радвам че „съм мръднала”... Grinning Наистина си е чудесно!  Hug

Десс... и аз ще те поръчкам малко, да прочетеш книгата за ангелите! Grinning Hug

Мише, относно чакрите, аз пък бях чела, че след смъртта те се затваряли...ама не знам newsm78 Но по ми се вярва в това, което Dani Avramova каза, че енергията не се губи.  Thinking

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия