КГБ = Клуб на Готините Баби - 75

  • 24 903
  • 447
# 150
Зиче, честит рожден ден, приятелко!
Пожелавам ти цялото щастие на света!
И още толкова години да посрещаш своя ден рожден!
Бъди здрава, бъди обичана!
Много късмет и благополучие!




/приятелството ни е безценен подарък - от испански/

                               

Джейда, честит юбилей на дъщеря ти!
Любов, късмет и сполука да са винаги със нея!



Приятен и слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 151
Джейда, честит рожден ден на дъщеря ти!Да е здрава и красива,вечно млада и щастлива,да има любовта на хората,които обича!
Виж целия пост
# 152

Зиченце,желая ти здраве,търпение и упоритост,да постигнеш мечтите си,които ще ти носят щастие! Heart Eyes

 Джейда честит рожден ден на твоето момиче,нека е късметлийка и щастливка!

 Снощи изкарах невероятно,въобще бе чудесен ден! Сега ще зачезваме по разходки.
Виж целия пост
# 153
Добро утро.
Зиче,честит рожден ден.Здраве,дълголетие и много сбъднати мечти.


Джейда,честита ти рожденичка и на теб. Желая й големи успехи във всяко едно  начинание.
 за рожденичката
 за Джейда


Весел ден мили момичета.Този букет е за всички ви с пожелание за слънчев и спокоен ден.
Виж целия пост
# 154
Привет и от мен.

Честит рожден ден, Зиче.
Бъди все така лъчезарна и мила,
бъди все така всеотдайна и много щастлива.

Джейда,много щастие и късмет на дъщеря ти.

Приятен ден на бабите от КГБ.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 155
Ети ви  предложения за място на срещата
http://www.hotel-yaev.com/gallery.htm
http://www.romantika.info/
http://elenaholiday.com/
http://bryasta.com/
http://imperia.sliven.net/
http://www.chakkali.com/
http://rodenkrai.net/
http://www.yagodite-bg.com/index.htm
Виж целия пост
# 156
Зичее,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

На хубави дати се раждат само хубави хора!
Днес е една прекрасна дата,
а за мен ти си повече от прекрасен човек!


Джейда,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРЯ ТИ!


Честит рожден ден!
Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар
Виж целия пост
# 157
зиче,честит рожден ден и от мен
http://www.riversongs.com/greetings/special.html
И ТОРТИЧКА
http://www.riversongs.com/greetings/age.html
джейда,честит празник на дъщеря ти,това е за нея
http://www.riversongs.com/cards/surprise_birthday.html
приятен ден на всички 55
Виж целия пост
# 158
Добро утро на всички!
Зиче, честит рожден ден! Да си жива и здрава поне още толкова години и все така обичана от всички!

     

Честит рожден и на твоето момиче, Джейда! Да ти е жива и здрава и много щастлива!

     

Хубав и усмихнат ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 159
Здравейте! Здравейте!
Днес няма да готвя, вие сте сготвили, голямо ядене ще пада, че и какви вкусотииииииии!
Всеки ден- празник, разкошно!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЗИЧЕ,
НЕКА ЩАСТИЕТО КРАЙ ТЕБ ДА ТИЧА,
ДА СИ ЗДРАВА, ДОБРА, И  МНОГО МИЛА,
СЕМЕЙСТВОТО ТИ, ДА ТИ ДАВА СИЛА,
ДА ВЪРВИШ НАПРЕД В ЖИВОТА,
ВОДЕЙКИ СЕМЕЙНАТА ВИ РОТА,
ЧЕ С УСМИВКА И БОДРА ПЕСЕН,
ЖИВОТА, НАИСТИНА Е ЛЕСЕН!
                              НАЗДРАВЕ!

ДЖЕЙДА, НА ЩЕРКА ТИ ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ,
ДА Е ЗДРАВА, ДА СЕ РАДВА И СЕ СМЕЙ,
ЧЕ МЛАДОСТТА Е ЧУДНО ВРЕМЕ,
ДА НЕ И ПУКА, И ДА НЕ И ДРЕМЕ,
ДА СИ ПОСТАВЯ ЦЕЛИ ВИСОКИ,
ДА ПОЛУЧАВА ОБИЧ, ОТ ВСИЧКИ ПОСОКИ,
И С ЛЮБИМИЯ МЪЖ, РЪКА ВЪВ РЪКА,
ДА ОТИДАТ НА НАЙ-КРАСИВИТЕ МЕСТА!
                              НАЗДРАВЕ!

 newsm51 newsm51 newsm51 Two Hearts Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm59 nbirthday bdbaloni




Виж целия пост
# 160
ЗИЧЕ
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН

Пожелавам ти смелост, за да мечтаеш, и дързост, за да осъществиш мечтите си! Можеш да бъдеш всичко, което поискаш

Виж целия пост
# 161
ЗИЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА ПРИЯТЕЛКО!!!БЪДИ ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!!Очите ти от щастие да греят,в сърцето ти любов да затрепти и всички птички на света да пеят,защото днес празнуваш ти!Една свещичка повече гори,една сълза в очите ти блести.Не си с година остаряла,ти просто повече си помъдряла!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!





ДЖЕЙДА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРИЧКАТА ТИ !!Какво ли да и пожелая... Нали е нейна младостта, а нищо по-добро не зная от нея и от радостта. Бъди добра, бъди щастлива, върви с една звезда в нощта и нека никога да не заспива смеха на нейната уста!



ЗА ЩАСТЛИВАТА МАМА!!!
Виж целия пост
# 162
ДЖЕЙДАЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯТА ДЪЩЕРЯ
ДА БЪДЕ ЩАСТЛИВА,ДА БЪДЕ ОБИЧАНА И ПРЕДИ ВСИЧКО ДА БЪДЕ ЖЕНА ОТСТОЯВАЩА СВОИТЕ ПОЗИЦИИ




А ТОВА Е ЗА ТЕБ МИЛА ЗА ЩАСТЛИВАТА МАМА


Виж целия пост
# 163
Права си Айша, няма значение къде, важното е  да се срещнем!
То тази година, първо да минат абитуриентските, после изборите, после балотажи ако има.........не се знае кога да я определяме тази дата, през кой месец.
Дуня да каже, ако  направим срещата в нейния регион- Търново, Трявна.....би ли дошла?
Малееее, кръста ме боли, ама пак за срещи мисля! Дано да ми мине до тогава!


                           Л   Е   К   А !                       

Танче за мене няма проблем къде ще решите да бъде  срещата,дано да не е в края на юни и началото на юли защото дъщеря ми ще си идват и ще бъда заета с тях.Където и да е, не трябва да бъде свързано с много ходене защото на мен това ми е проблемът.Някъде на такова място,че да има транспорт както казвате от всички места.Видях всички предложения на Шпунц и едно ме заинтересува а именно на "Бряста".Това е точно на централният път Габрово-Велико Търново и оттам минават всички автобуси и целият транспорт към Търново или Варна,Мястото е стратегическо така,че може и там да бъде сбирката но това зависи само от Вас.Каквото решите Вие
Виж целия пост
# 164
Момичета, много ви благодаря, за поздравленията!  Hug Hug
Целувам ви всички, няма де ви изреждам, за да не пропусна някоя. 
  Просълзихте ме, още веднъж, благодаря на всички!   Hug Hug Hug Hug



За всички вас, с много обич. Laughing Laughing LaughingЖелая приятен и слънчев ден.  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия