КГБ = Клуб на Готините Баби - 75

  • 24 903
  • 447
# 165
И за да имаме прекрасно настоение ето мало смях...


Блондинка към блондинка:
- Знаеш ли, че за да се оплете един пуловер, трябват три овце!
- Какви ги приказваш!
- Аз, даже не знаех, че те могат да плетат.

------------------

В гората умрял слона. Събрал лъва всички животни и попитал?
- Кажете кой уби слона?
Гробна тишина.
 - Кой уби слона? - пак попитал разярен лъва.
Всички мълчели и треперели от страх.
- За последен път ви питам кой уби слона или ви почвам да ви ям наред?
Излязла малка мъжка мравка напред и опъвайки си тирантите с боксьорски маниер казала:
- Аз кво съм виновен... Той защо закачаше нашите момичета!
-------------------

Две блондинки стоят и играят на покер. По едно време едната казва:
- Шах и мат! другата:
 - Уф! Това да не ти е баскетбол!
----------------------

- Това е просто... ужасно е да си търсиш спътницата в живота с помощта на компютър! - казва баща на сина си.
- А ти как си се запознал с мама?
- Нормално, спечелих я на покер.
---------------------
Младеж се буди на сутринта след купон и с натежала глава се довлича до банята. Поглежда в огледалото и що да види - от устата му стърчи тънка връвчица. Поглежда нагоре и с умоляващ глас казва:
- О Боже, нека да е чаена торбичка!

Виж целия пост
# 166
МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!
ЯЖКА,АРИТА, РИМАР,МОНИ,ГЪБКА,ДОБИ(колажа е страхотен),ЖАКИ(за това че се обади по телефона)ШПУНЦ,ФУРИЙЧЕ,СВЕТЛЕ,МАСТЕРЧЕ ,ДЖЕЙДА,ЖАБЧЕ,МАРСИ,МАРГИ,ТАНИТА,ДИДИЯ,ДУНЯ ,
И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО ЩЕ ПИШАТ ОТ ТУК НАТАТЪК ....ДИДИ,ЯНЧЕ,
,ДЕСИ,АЙША,МИМИ,ДЕЛТА,МЕРИ,МАРАБА,ЛЕЙДИ,ДЖУЧКА,ГЕРИ,ТАЙНА,

НЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ КОЛКО МЕ РАЗВЪЛНУВАХТЕ С ВАШИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ И ДОБРИ ДУМИ. smile3518
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ,
ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ,  ИСТИНСКИ МИЛИ МОИ ПРИЯТЕЛИ.


             ПРИЯТЕЛИ
Красиво е, повярваш ли във нещо,
когато всичко сякаш е към своя край...
И две ръце безкористни, горещи,
от ада пак те връщат в твоя рай.

Красиво е, че без да получава,
приятел щом е - идва пак за теб.
Когато може да помогне - дава,
сред хората единствен е човек.

И истински щастлив си ти тогава,
щом знаеш - попаднеш ли в беда,
дори и сетните си сили да дарява,
приятелят подава винаги ръка.


                  НЕ ВИ ГО ДАВАМ,ВИЕ ВЕЧЕ СТЕ ГО ВЗЕЛИ!!!!!!
Виж целия пост
# 167
Зичеее Честит Рожден Ден.
Пожелавам ти малко късмет но когато имаш нужда, малко приятели но истински, малко любов но желана Hug

Джейда  на твоето момиченце му пожелавам много прекрасни мигове да изживее
Виж целия пост
# 168
http://media.snimka.bg/3083/012421983-big.jpg
http://media.snimka.bg/3083/012421982-big.jpg   
  Nature Sunny Ей голяма жега....
Виж целия пост
# 169
Олчеееее ...
Виж целия пост
# 170


На всички баби,дъщери и внучки ,които имат рожденни дни желая здраве,радост и любов!
Бъдете обичани и щастливи!!!
Виж целия пост
# 171
Джейда, честит рожден  ден на порасналото ти момиче! Да ти е жива и здрава, с много любов, щастие и късмет да е пълен живота й! Да сбъдва своите и вашите мечти  Hug Hug Hug!
Момичета, за всички вас  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug!
Виж целия пост
# 172

Заповядайте, на следобедно, кафе.  Hug Hug Hug
Днес си пропуснах сутрешното.... newsm78  newsm78
Олче, чудесни сте!  Peace Hug Hug Hug



Делта, Ренате, Арита, благодаря ви!Много ме развълнувахте..!   bouquet  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 173
ЗИЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ И  МНОГО ЩАСТЛИВИ ДНИ СРЕД БЛИЗКИТЕ И ИСТИНСКИТЕ ПРИЯТЕЛИ  (включвам и всички нас)!

          

ДЖЕЙДА, честито ти рожденичка! 30 години е една щастлива възраст за жените!Нека и тя бъде много щастлива!
        

Момичета от снимките,много сте хубави!И колко ми липсвате всички!!! Наистина е време за среща. ПРЕДЛАГАМ 20 ЮНИ
А за мястото наистина трябва да си изберем.Всъщност предложението на Дуня ми хареса. Но нека се изкаже и Жабче - тя беше започнала да действа за Русе.До къде стигна,Жабче?
Виж целия пост
# 174
[quote .Всъщност предложението на Дуня ми хареса.
[/quote]

Янче предложението не беше моето а на Шпунц.От многото линкове които тя предлага това място е най подходящо защото е на главният път и стратегически минават от там всички превозни средства.Няма да има нужда от прикачване на други автобуси,или пък който дойде с кола там е най удобно
Виж целия пост
# 175
  Джейда Олчето е дъщеря ми ,помолих я да качи снимките от срещата вчера. Снимала съм Рима, Яжка и Георгенка.
 Дуня  аз само давам линкове,които бях обещала  вчера. Харесва ми датата 20. За мястото ,където кажете,без претенции съм.
 Зиче дай и ти предложение и мнение,Мастерче? Май ще трябва да се направи анкета,който умее.... newsm78
 Жабче  къде зачезна? Hug
Виж целия пост
# 176
Шпуунц  Hug Hug Hug Hug Hug
Мен не ме питайте за такива неща....Аз не мога да имам мнение,защото съм ужасно зает човек.Знаете,че работя с нечовешки график,но нямам избор просто в тоя живот...Издържам се сама и това хич не е маловажно.


Като се реши къде ще се ходи,ще видя как да съчетая нещата и ако мога ще дойда.И аз искам да ви видя и да ви нагушкам.Не си мислете,че не искам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 177
Шпунц аз предложения съм давала но никога не са се приемали тъй че вече няма да давам.
Анкета ще ви направя кажете само за къде кои места да пиша ? по именно 1.2.3.4.5.
или да напиша твоите предложения и да се гласува? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 178

 Дуня  аз само давам линкове,които бях обещала  вчера. Харесва ми датата 20. За мястото ,където кажете,без претенции съм
 
Зиче на мен ми е все едно... Важното е да се съберем.
 За Анкетата  нека остане предложението за Русе, за Търново , Бряста и кой кое си е харесал и кое друго се предложи.Нека мнозинството реши,най демократично е.
 Мастерче много ми се ще да се видим някога... Heart Eyes
 
 
 
Виж целия пост
# 179
Мастерче много ми се ще да се видим някога... Heart Eyes
 
Ами може някой почивен ден да ти звънна и да се уговорим нещо....И аз ще се радвам да те видя Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия