КГБ = Клуб на Готините Баби - 75

  • 24 903
  • 447
# 180
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЗИЧЕ!
Желая ти много здраве, нека всяка твоя стъпка бъде щастие, всяко чувство радост и всяко начинание- успех!

   

ДЖЕЙДА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРЯ ТИ!
ПРЕКРАСНА НЕКА БЪДЕ МЛАДОСТТА И, ЩАСТЛИВ ДА Е ВСЕКИ ИДВАЩ ДЕН, НЕВЕРОЯТНА НЕКА БЪДЕ ЛЮБОВТА И, А ПЪТЯТ И ОТ РОЗИ ОЗАРЕН!
   
Виж целия пост
# 181
Зиче, честит рожден ден! Бъди здрава, много щастлива с близките си!   bouquet
Джейда, честит рожден ден на дъщеря ти с пожелания за здраве и много щастие!   bouquet
Сега отивам да чета назад.
Виж целия пост
# 182
ВЕЧЕ ИМА АНКЕТА ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ АКО ИМА ОЩЕ ДА ГИ ДОБАВЯ Peace Peace Peace
 МОЖЕ ВСЕКИ ДА ГЛАСУВА,ПРЕДЛОЖЕНИЯТА СА ОТ САЙТОВЕТЕ КОИТО ШПУНЦ ДАДЕ. Peace

ТЕЗИ ДВАТА СА В СПИСЪКА.. ДОЛНИТЕ НЕ  Peace

http://bryasta.com/
http://www.yagodite-bg.com/index.htm



http://www.hotel-yaev.com/gallery.htm
http://www.romantika.info/
http://elenaholiday.com/
http://imperia.sliven.net/
http://www.chakkali.com/
http://rodenkrai.net/

Виж целия пост
# 183
честит рожден ден,зиче!
бъди здрава и нека всяка звезда на небето бъде твоя сбъдвата мечта!


джейда,честит рожден ден на дъщеря ти!
много здраве,щастие и късмет!

Виж целия пост
# 184
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЗИЧЕ!
Честит рожден ден,мила приятелко!Бъди ми жива и здрава и най-обичаната съпруга,майка и баба!
 Най-хубавите неща се случват само на онези, които вярват в тях и силно ги желаят. Пожелай си нещо и то ще се сбъдне! Пожелавам ти да се сбъдне!

 

Джейда,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на твоето пораснало момиче!
Желая и здраве,любов и много щастие!

Връщам се по подробно да ви чета.

Виж целия пост
# 185
Мастерче много ми се ще да се видим някога... Heart Eyes
 
Ами може някой почивен ден да ти звънна и да се уговорим нещо....И аз ще се радвам да те видя Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
                Искаааааам и аз! Laughing
Виж целия пост
# 186
ДЕЛТА, renate.2008  ЯНЧЕ,ДИДИ,АЙША ,МЕРИ ,МИМИ БЛАГОДАРЯ ВИ Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ТАКИВА ПОЖЕЛАНИЯ МЕЧТА ЗА ВСЕКИ ЧОВЕК СА Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 187
     Добър вечер приятелки.Датата за срещата 20 юни ми харесва
     За срещата на Щпунц и Мастерче се записвам от сега.
     Отивам да разглеждам предложенията на Щпунц.
    
 
    http://www.vbox7.com/play:582f679b
    http://www.vbox7.com/play:d664d0d9
Виж целия пост
# 188
                        Яжке,стискам палци Вики да е приета в ДГ!След полунощ ще се виждат списъците на приетите.Вече изтеглиха и жребия между децата с равен брой точки! Peace
                        Стискам палци за нашето Вики! Heart Eyes
Виж целия пост
# 189
Аз преди малко се прибрах от вън.
Много жега , ужас. Зиче , кво ли е при теб?
Полях тревица , китки , поседях си и то стана време за лягане.  Laughing
Говорих с Краси на скайпа и вече мога да ви почерпя.  Hug



Взел е ключа от апартамента , разплатил се е и вече е сам ,
без съквартиранти.  Peace Ани и Краско живи и здрави на 1юни
отлитат. Резервирах и платих самолетните билети и ще гостуват един месец
на дедко. И двамата Красковци си отброяват дните до срещата.  Laughing
Е поФалих сЪ.  Blush

Момичета , аз за срещата претенции нямам където и когато решите.  Peace
Виж целия пост
# 190
 Жабче,какво стана с Русе?Ти беше се захванала.
Виж целия пост
# 191
Тука не се диша ooooh! децата идваха и празнувахме рожденния ден  Hug много беше весело.
ЖАБЧЕ браво на Краси ,да е жив и здрав да си живее спокойно там Hug А малкия не го ли е страх за самолета newsm78 newsm78

ГЛАСУВАЙТЕ...ГЛАСУВАЙТЕ Peace Peace Peace И ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ АКО ИМА ТАКИВА:peace: Peace
Виж целия пост
# 192
     Браво Жабче! А ти защо не заминеш с тях?
     Аз се чудя за хотелите.Все едно ми е къде,но ми се иска и Дуня да дойде.Та където и  е по-удобно на нея.
     Дидка,благодаря за съпричастността.Тя, Вики сякаш е кандидат студентка....Ще видим след 1-2 часа класирането.
Виж целия пост
# 193
               Бравооооо на Краси! /Големия/ Осигури почивката на малкия Краско  Laughing Супер ще им бъде заедно! Peace  bouquet
               Яжке,то в университета май става по-лесно! Laughing
Виж целия пост
# 194
Зиче , всеки ден гледа прелитащите самолети и
си отброява дните. Точно това каза преди малко , че оставали 9 дена.  Laughing
Щял да види облаците и да ми маха от прозореца.  Mr. Green
Той не знае кво е , но предполагам , че ще му е интересно.  Peace

Яне , аз писах , но нали избори идват , туй-онуй и така оставих всичко.  Peace

Яжка , къщата не може да е без надзор. Нищо , че е със СОТ , а и
баба Дани абсолютно сама пак нестава. Peace Аз съм била там и
знам и морето и заведенията.... Laughing Есента явно ще съм аз ,
още не съм го решила. То аз съм и лесна билета и сака с два парцала
и там.  Simple Smile

Дидка , така поне ни осигури всички за години напред.
Само да сме живи и здрави. И почивката ни е сигурна и зимата може да ходим даже , че там най ниските Т зимата били около 10-15градуса. Crazy То направо си е пролетно време.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия