
За три дни, четири изпита и 4:0 за мен

Хайде да почерпя


Добре дошли на новите попълнения






браво на теб,ти си нашата гордост.

Има го момента, че той те чувства като точно това, което иска от една жена, макар че май и той сам не го осъзнава. Дали обаче ти искаш това? Според мен не...караш го по течението, Доромка, земи се стегни. Марсовете ви са в опозиция. Че вие дори когато си говорите все едно единият говори на санскрит, а другият на хинди! Тцъ, не, зарежи я тая работа. Боли-не боли, навик - ненавик, повече ще те боли в бъдеще, ако го продължиш това - помни ми думата. Впрочем в момента Сатурн е в Дева, така че едва ли преживяваш най-добрия период от живота си. Сигурно има и приятели, които те разочароват, бе много ти се събира....а той - Плутон е виснал над Венерата му в момента и....как да кажа...вариантите са 2. Или се обсебва от тебе тотално /казвам го като нещо лошо, включвам и болезнени и идиотски прояви на ревност и чувство за собственост/ или.....или интересът му е тотално отклонен нанякъде. Аз не мога да го видя. Но ти можеш. Ако не е 1 , ще 2, няма 3-ти вариант.
Като всичко лудо - на мен ми е любимо. Взривоопасна си. И да не искаш, всякаш си ходеща бомба на 2 крака 
Лека и добро утро, на първите, дето ще е ме четат

Дано ти е уютно и хубаво при нас
Ще те включа в списъка ни на първа стр.
ама какви снимки подбираш 


ти снощи не си спала заради тези карти 
ама какви снимки подбираш 



Препоръчани теми