





аз съм в отбора на февруарките-28.02,ще се радвам да плувам сред вас.
аз съм в отбора на февруарките-28.02,ще се радвам да плувам сред вас.
Сега трябва да почета за тълкуванията, поне ще чета не на халост, че това мойто разчитане на символи....
), отколкото това което прочетох за асцедента си и северния лунен възел... в тях въобще не се откривам... не зная защо така... все едно не са за мен
Имам две приятелки на твоята датичка, и двете са много готини и много щури

гаранция,че си готин човек.
гаранция,че си готин човек.

А пък наш`та вивидас как напредва не е истина просто! Взимайте пример от нея
На места бърка, на места е точна, но забележете меракът й! Нема по-ценно от тва. Аз пък се оправих с домашните си тука и сега реших да ви метна нещо интересно за продължение. Ама да видим кво.....Абе, Иве, ти залеязваш ли, че твойто мило е полу-Везни??? На теб май луната ти беше там....Имаш си мил и любящ Скорпи, това само щети кажа 
а ти пък имаш две приятелкина тази дата. я каже,как се разбераш с тях и какви хора са?



Препоръчани теми