Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да видя трудовия си договор онлайн?
Какво да правя, ако не мога да намеря копие на трудовия си договор?
Какво да правя, ако детето ми е болно и трябва да пътуваме?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да видя трудовия си договор онлайн?
-
Какво да правя, ако не мога да намеря копие на трудовия си договор?
-
Какво да правя, ако детето ми е болно и трябва да пътуваме?
-
Как мога да видя трудовия си договор?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Че и аз съм замислила едни врътки, едни чудеса ...
Само да намеря банка, която да ми повярва.


И много ме е яд, че есен-зима ми дават разни тъпи реалитита, а сериали като "От местопрестъплението" ми дават лятно време в 8! Явно съм доста ваканционно настроена щом снощи реших да готварствам (аз не се занимавам с това) и направих мнооого шоколадовия кекс, от кулинарния форум. Резултатът беше, че не можах да го извадя от формата и се разпадна на парчета
!
С мъжо купихме още 2 куфара да си поберем парцалите. 
По случая завиждам на всички ви