Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 195
Здравейте,

Приемате ли в клуба на работещите мами още една?
И з като вас имам едно дете набор 2006, но съдбата ми донесе и второ. Simple Smile
Но въпреки всичко пак съм работеща мама.
Е това е от мен за сега. Ако ме приемате в групата ще пиша повече.
Успешна работа  лек ден на всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 196
ivros , добре дошла!

Нана, говори с лелята на 4 очи. Обясни и, че следващия път, когато малкия ти се оплаче, че е бит от нея ще решиш въпроса радикално... Ще си вземе поука. Иначе можеш да сигнализираш директорката, МОН, а и честно да ти кажа ако някоя си позволи да ми набие детето, незнам дали ще успея да се въздържа. Можеш да пуснеш жалба и срещу учителката, която е била на смяна... Не се притеснявай, че ще рефлектира върху детето - напротив - ще му треперят доспа повече, отколкото в момента, защото ще знаят, че от неговата оценка им зависи работата в бъдеще...
Виж целия пост
# 197
ivros , добре дошла!

Нана, говори с лелята на 4 очи. Обясни и, че следващия път, когато малкия ти се оплаче, че е бит от нея ще решиш въпроса радикално... Ще си вземе поука. Иначе можеш да сигнализираш директорката, МОН, а и честно да ти кажа ако някоя си позволи да ми набие детето, незнам дали ще успея да се въздържа. Можеш да пуснеш жалба и срещу учителката, която е била на смяна... Не се притеснявай, че ще рефлектира върху детето - напротив - ще му треперят доспа повече, отколкото в момента, защото ще знаят, че от неговата оценка им зависи работата в бъдеще...

Ааааааааа, Герчо, ти нали ме познаваш. Най-малкото ме е страх. Ма пусто бях дежурна вчера и ако се бях върнала да я сритам таз коза щях да закъснея.  Mr. Green
Но няма да им се размине де.
Те тези двете лели са от чуждата група и като нищо може да са го ошамарили за нещо.
Сега съм го оставила с баща му, който е болничен една седмица да си се гледат и гушкат, че Митко има нужда в момента от сина си  Wink
Виж целия пост
# 198
Абе Нана, щото те познавам затова ми е странно, че не си раздала правосъдие  Joy Joy Joy...
Виж целия пост
# 199
Абе Нана, щото те познавам затова ми е странно, че не си раздала правосъдие  Joy Joy Joy...

Време, времееееее...нямам достатъчно. Отдавна 24 часа не ми стигат.  Mr. Green
Виж целия пост
# 200
Цопвам се и аз в темата. Имам детенце родено през декември 2006. От април тази година съм на работа, а Пепи от май е на ясла. Записахве го в частна, че в друга не го приеха. От Септември ще е на държавната градина, там поне го приеха. Сърцето ми обаче е свито, че тръгва с набор 2006 /какъвто е и той/, но нали е роден в края на годината, ще е най-мъничък и има да го тормозяяяят... Тъкмо свикна на яслата, опозна децата, ходи с кеф и сега пак ще трябва да го местим. А, работата си върви, трябва да се бачка, няма кой да го гледа, почна да боледува често.... предполагам все нормални неща за ситуацията  Mr. Green
Споделих, олекна ми, дано вас не натоварвам  Embarassed
Виж целия пост
# 201
Здравка, добре дошла. Тук повечето градини са с смесени групи - децата са заедно от 3 до 6г. Аз го намирам за плюс - малките учат много бързо от големите Peace Не се притеснявай отсега за тормоза - децата се учат да бъдат лидери още в детската Wink

Дю, снимки от рд-то? Wink

При мен днес пак е последен ден на проекта. В понеделник имам презентация - да стискате палци Laughing
Виж целия пост
# 202
ivros, Здравка, здравейте:)

Майра, стискаме палци:)

И аз за първи път съм с градински вълнения, нищо, че детето ми е по-голямо:) Но засега се настройвам на морска вълна, че още малко остана. Гадното е, че си върлуват разни вирусни инфекции в момента, че не знам кога ще ни засегнат Rolling Eyes
Виж целия пост
# 203
И аз се настройвам за грдинска вълна. Приеха каката в градина и от септември започваме. Сега е на ясла. Ходи от 1г. и 3 м. Много добре се чувства.
Вече не и се ходи на ясла оаче, защото приеха по - малките деца  а тя иска да играе с по-големи.

И с малкия бебок се гледаме. Много е трудно обаче и работата - служебната и къщната да върви и децата да са добре.

Страдам от хронично недоспиване. Blush
Е, казах си мъката.
Виж целия пост
# 204
Страдам от хронично недоспиване. Blush
Е, казах си мъката.

Това е болестта на всички тук  Mr. Green
Аз вече не се и надявам, че някога ще спя пак като човек.

Виж целия пост
# 205
Още помня, когато ме подкачаха кога ще е второто дете, а аз отговарях "Като се наспя!" ... не че го направих, де. .
Виж целия пост
# 206
Още помня, когато ме подкачаха кога ще е второто дете, а аз отговарях "Като се наспя!" ... не че го направих, де. .
ето новото ми оправдание Joy  Аз си спях чудесно  още от бебешката възраст на дари, ама работата  ми отнема от съня Crazy

Иначе от днес съм в импровизирана " отпуска" . Организирах си 4-5 дни , за да оправдая днешното си безумие да тръгна в 14. 30   с кола без климатик към Плевен  Crazy  Поне съм си с детето,та да има смисъл разкраването ми. Като се върна съм на фул график, ама- дупе ми е яко - ще оцелея Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Аз що ли се разписвам, като пак съм на работа... hahaha
Утре обаче в чест на туй, че го родих тоз прекрасен мой младеж, ще си замъкна старото тяло на селска прохлада  Mr. Green
Виж целия пост
# 208
Ааа, не става за оправдание. Или поне не дълго време.  Mr. Green

Дано други се занимават с приготовленията, а ти да разпуснеш и да се наслаждаваш на момента  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 209
Хайде момичета да почерпя за най-прекрасното нещо в живота ми.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия