Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да видя трудовия си договор онлайн?
Какво да правя, ако не мога да намеря копие на трудовия си договор?
Какво да правя, ако детето ми е болно и трябва да пътуваме?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да видя трудовия си договор онлайн?
-
Какво да правя, ако не мога да намеря копие на трудовия си договор?
-
Какво да правя, ако детето ми е болно и трябва да пътуваме?
-
Как мога да видя трудовия си договор?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
. сега имах няколко свободни часа и в 1 часа през нощта ще стартираме едни нови неща в офиса и аз ще трябва да надзиравам всичко да мине по мед и масло. Стискайте ми палци, че ако ми тръгне и тази година на проблеми ще си купя едно жълто въженце (гъзарийка) и ще се обеся
.
. Прегръщам ви и да знаете, че ви обичам многоооооо.
сега чакам и Митко да се ошари
(Хареса си извънзeмната, иска да я поканим на гости. Баща му обаче не е съгласен защото била грозна

Много ядене, много нещо - вчера се потресох като си търсих панталон
Следващото заглавие може да съдържа нещо такова "Убивици" . Надке, при тебе са идиоти от сой, ние с Роза обираме тия, дето отпадат след класацията при тебе. Само Майра се цепи от идиотщитините, но то е от географските ширини.