Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 675
Най-голямото признание, че тъ Обичам е, че все още си жива след употребата на това обръщение към мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 676
Най-голямото признание, че тъ Обичам е, че все още си жива след употребата на това обръщение към мен  Mr. Green

Въх, не думай!  Mr. Green Любов ли бе да го изкажеш, любов ли бе да го опишеш  Heart Eyes Любовке, вече ще ти викам, става ли?  Hug
Виж целия пост
# 677
Някоко дни невнимание и ей на почнахте да си се обичате само помежду си  hahaha
Виж целия пост
# 678
егати и несериозната тема сте!
толкова ивановци и калояновци и една да не почерпи !
стига с тая работа !

роза... всеки път като си писала някъде, се шокирам защо ми е толкова голяма аватара Joy

ще трябва да си го сменя, да не се шашкам
Виж целия пост
# 679
егати и несериозната тема сте!
толкова ивановци и калояновци и една да не почерпи !
стига с тая работа !

роза... всеки път като си писала някъде, се шокирам защо ми е толкова голяма аватара Joy

ще трябва да си го сменя, да не се шашкам
Ами ти, бе убавице, къде се затри?  Hug Роза и тебе та ловя  Heart Eyes недей ревнува.
Със закъснение Честит Иванов ден на Ивановците, Йоаните и Калояновците! Да са ни весели и здрави!  bouquet
Виж целия пост
# 680
Айде със закъснение да почерпя за мойто чадо, че да не ме турнете в черния списък



Хайде мили дами, барът отвори  Mr. Green
Виж целия пост
# 681
Малиииии, много си щедра, тцтцтц , това голямо сърце. Сипи ми една Туборг , че с този Хашимото, знам ли какво да пия и какво не.  newsm24
Виж целия пост
# 682
с хашимото саке се пие
Simple Smile
Виж целия пост
# 683

Да пием по едно саке тогава  bowuu
Виж целия пост
# 684
Хо-хо, навреме се включвам.  Grinning Айде от мене - за сакето мезето:



Аз все пак предпочитам да го поливам с това:
или дори по-добре със

...така че черпя и вас!

Да са ни живи и здрави Ивановците, Калояновците и малката дама Йоана!

Виж целия пост
# 685
Малеее Миньон, една седмица успях да изкарам без суши и сега пак ще тръгна да пазарувам, че съм по-битер от бременните. Лигите ми текат до кръста. не постъпваш човешки...
Хайде честито на всички Калояновци, Ивановци и Йоани!
нана, колко голям изглеждатвоя син на новата снимка  Shocked. Хайде, правете нови - тея вече пораснаха  Joy Joy Joy. Аз сега използвам намалението, че ева не може да се отбранява и я мачкам жестоко.
Виж целия пост
# 686
Аааааааа Розе, ще имаш да вземаш  Mr. Green
Тази тема съм я дълбоко замразила.
А ти що си такава егоистка - та не викнеш на по едно гости и ние да намачкаме безплатно бебето  Mr. Green

Ето любимото занимание на синковеца

http://dizela.com/Kaloian/slides/IMG_18923.html

Апропо сега търся из продавалника малко употребяван фотоапарат тип идиот за него  Wink
Виж целия пост
# 687
Любовке  Heart Eyes, ще видя из нас имаше някакъв апарат - някакво китайче, лентово. Върши ли ти работа?
Щото нашия бати се цели на такива като на Калина  Mr. Green
Адашче, благодарско за почерпката!
Роза, отстъпвам ти моята порция  Hug
Аз съм доказана Хашимотка вече. Пия тука нещо, но ми се иска да мина през голямото село за контрола. Скоро не ми се очертава път, ама не се знае. Ще свирна на дружината, ако съм за повече дни. Починах малко и сега пак почвам проектантската и просешка дейност.
Виж целия пост
# 688
СърДце мое, не ще таквоз. Той сега снима с на баща си Канона  Mr. Green Цифрово ще му търся нещо за до 40 -50 лева, че да не строши Канонът, че тогаз...
Виж целия пост
# 689
Нана, винаги си добре дошла! А иначе съм спец на суши-то, та ще направя малко да похапнем... то поне не се отразява на кръглите форми  Joy Joy Joy.
Рави, споко, никой не е умрял от хашимото... И аз се бях насрала от страх като разбрах, че сестра ми е с хашимото и че е наследствено... И като звъннах на ендокриноложката тя много ми се смя на притесненията... Каза и да си болка кво... в бг много народ е болен и не знае, но и да знае кво от това... Казват, че е една от най-добрите, та и вярвам... Аз лично се оказа, че нямам, ама сестра ми се успокои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия