Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 135
nana77 , кво те ядосаха в Джъмбо  newsm78. Аз не ги харесвам, щото играчка повече от 1 ден тяхна не е оцелявала - егати боклуците...


Аз отидох за определено нещо за детенцето на една съфорумка. Взех го, но пътьом към касите видях плажна чанта и тъй като нямам, а  цената бе 5,99 си взех една. Отивам на касата и онази ми я маркира 9, 99 лв. Викам има грешка. Не, нямало грешка, аз съм била кьорава. Направо пенясах. Естествено викнах мениджърката на това ниво и двете отиваме до щендера. Там чантите- оранжеви и сини стояха под етикет 5, 99 лв. И тогава ми бе обяснено, че оранжевите стрували 9,99лв, а сините - 5,99 лв. Това са еднакви чанти, само цветът им е различен. Е, попитах аз защо тогава са сложени заедно. Мииииииии тяхна грешка било. Е, да ама аз мразя да ме цакат с топла бира. И да ме правят и на малоумна. Такъв скандал им спретнах, че се видяха в чудо. Взех си синя естествено и ми се извиняваха до изхода. Обаче повече в този магазин не.
Аз и не ходя, този път само заради поръчката. Но си затвърдих мнението, че са боклуци.
Виж целия пост
# 136
nana77 , кво те ядосаха в Джъмбо  newsm78. Аз не ги харесвам, щото играчка повече от 1 ден тяхна не е оцелявала - егати боклуците...


. Там чантите- оранжеви и сини стояха под етикет 5, 99 лв. И тогава ми бе обяснено, че оранжевите стрували 9,99лв, а сините - 5,99 лв. Това са еднакви чанти, само цветът им е различен.



Еййй, много нагло или вече съвсем ни взимат за малоумни Crossing Arms

Гер4о, а кикиморите при вас защо се сбиха hahaha
Виж целия пост
# 137
Здравейте, мацки!

Първо честито на патерица на всички именници и рожденици - да са живи и здрави, щастливи и обичани!

Аз отдавна не съм писала, но през май-юни се сдухах от работа, а после, вероятно в тази връзка, си навлякох някои здравословни проблеми, та за малко да ме вкарат в болница. Сега го карам по-полека, гледам да се наспивам поне през ден, въпреки несвършената работа, неоправената къща и недоволния мъж. Нана, забави и ти темпото за малко и се наспи - със сигурност ще ти се отрази добре!

Ние вчера имахме мило семейно събиране. Моят синковец се запозна с братовчедките си от Англия. Ей, впечатлих се, казвам ви! Голямата е на 4 години и пере свободно на 3 езика, малката е на 2 - и тя разбира трите езика и вече говори... Нашият, като няма техния зор, ще си остане дълго само с български. За сметка на това говори съвсем правилно и постоянно бълва едни смехории... Скоро беше заявил на полицая от посолството до офиса ни: "Нямам колан и карам без книжка!" - Той много добре знае, че това е наказуемо и полицаите налагат санкции. Провокатор!  Laughing


Виж целия пост
# 138
Ехо, здравейте! Ей, момичета, давайте я малко по-леко, лято е, време за почивка и море!!! Миньон, отървала си се, дано имаш едно на ум.

Днес и утре се гледаме с Гергана, едва я сложих да легне, голям звяр е станала, не мога да смогна вече на нейното темпо. Вчера я взех с кашлица от ДГ и реших да я отавя да си почине.

Днес си имам рожденик, моят любим.  Heart Eyes Освен това правим 8 години от нашето запознанство, та ще празнуваме довечера. Сега ще ходя да взема торта и подарък, че оставих пак за последния момент.

И се сещам, че днес празнува и любимия мъж на Майра, да е щастлив и усмихнат, със здрави нерви сред три прекрасни жени!   bouquet
Виж целия пост
# 139
Да са ви живи и здрави мъжете, Дю и Майра! Да ви помагат повече и по-малко да ви ядосват! Весело изкарване на празника!
 ura  bigdance2 dance
Виж целия пост
# 140
Със закъснение честит празник Дю и Майраbouquet Да са ви здрави и послушни момчетата! Много любов и топлина  Heart Eyes Дю, честита ви годишнина!  loveuuu
Адашче,  дай го малко по-свободно. То за всички ни се отнася като гледам. ooooh!  Превърнала съм се в мекотело направо, не мога да се позная. Само ми се спи, тоя проект ми размекна мозъка ли...Ще пътувам към Пловдив днес на една кръгла маса, да видя и аз свят, че от 2 седмици даже и скайпа не си пускам.  Ходя с Йо в градинката - почти като примерна майка, ама няма кой да ме оцени,щото седя отстрани - нещо не ми понасят разговорите за броя на научените стихчетата, "завършените колежи", "защитените дисертаци" и т.н. Мойто дете си е обикновено - обича да му се четат книжки пък. И искам да си остане такова. Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Добро утро и от мен. Малко се поизгубих, ама последните дни много зор- на работа, вкъщи, Дария се опита да се разболее, аз също, приключихме яслата и - от в4ера е в Плевен при свеки. Аз, за да запълня графика се попрестарах ooooh! и не знам дали има смисъл да се прибирам вкъщи за по 3-4 часа Tired Вчера от път- на работа до полунощ. Тая сутрин от 6 - отново на черешата Crazy- от едната на другата работа - и пак до нощес. Събота- по-лабаво;-) само 7-8 часа, а в неделята от 7 до ..........4 на другата сутрин Crazy Има малка надежда да дойде някой да ме смени и да дремна няколко 4аса, 4е в понеделника съм отново от 6ч ooooh!
Та- ако позачезна- да знаете защо. стискайте палци да оцелея Sunglasses
Виж целия пост
# 142
Дю, честито, хубаво ли изкарахте?

момичета, много се преработвате. Разбирам ви Simple Smile или сме преуморени, или депресирано защо работим само по 8 часа на ден и тябва да се борирм с чувства на отхвъррляне hahaha кукувици сме ей. работохолизма не е на добре, ама кой да вярва....

хайде успешен ден на всички, Велмар, на теб не знам какво може да ти помогне с този график Hug
Виж целия пост
# 143
Ааааа- мойто не  еработохолизъм вече NaughtyТиквен медал"герой на труда разбрах че няма да получа"/Умея да почивам, но рядко ми се отдавам, ПО необходимост се бъхтя. Гледам да покрия къде какво мога тоя месец докато разполагам с времето си и съм без Дария, 4е да мога с чиста съвест да каширам и да изляза в отпуска Sunglasses Е- вярно 4е си я отработваме тая ми ти отпуска..ама- така е на някои места... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 144
Момичета да са Ви живи и здрави мъжете  bouquet

Ние всички изкарахме отвратителен вирус с повръщане, децата още пият лекарства, аз се влачих три дни из офиса като парцал, но днес вече се наспах и съм много по-добре.
Трябва да измисля  къде да го запиша Петър  да спортува нещо защото е започнал да качва килограми, да се стегна и да изкарам шофоьрските курсове щото за мой срам още нямам книжка, а вече не се издърва а като почне учебната година ще е по зле.

Хайде петък е изпийте си кафето, и изкарайте спокоен и приятен ден.
Виж целия пост
# 145
Айдеда ви разстроя стройните работливи редици.

Спя, ям и гледам филми  Mr. Green Пия кафета т.е сокове с приятелки и се размахвам нагоре надолу. Пълен релакс. Ма имах нужда.
Дзверчо е на ясла, вчера го взех по пижама. Щото се залял с чая, а пък шашавата му майка не му сложила резервни панталони  hahaha Беше като Асан от махалата.
Добре че не отиде Митко. Щеше удар да получи  Joy

Утре зачезвам на гости на любима съфорумка в Стара Загора и мисля да потопя телеса в някой басейн.  Wink
Виж целия пост
# 146
Браво nana77   bouquet
Виж целия пост
# 147
Мале, то настанало раздвижване бее...
Нана, браво - и ти като хората значи  Joy Joy Joy... Рави, и ти по площадките, а? Браво. И от нас хора ще станат. Аз път в петък си тръгнах по обед от офиса и айде на вилата... Сега се прибирам... Вчера спах 1 час преди обед и три часа след обед... През нощта сщъо спах... сега се чувствам като пребито куче, щото толкоз не съм спала от малка... Кръвното ми прави номера отново - поддържам го в некви странни граници от типъ на 135/55 например, ама според доки било по-добре, отколкото долната да ми е висока  Joy.... Като резултат през повечето време се чувствам отнесена от вихъра като при ниско кръвно, ама не мога да пия кафенце или нещо подобно... Квото-такова... няма да се ядосвам вече, че амън от лекари...
Виж целия пост
# 148
 Hug

Брей, че примерни сте станали  Mr. Green

Аз чакам сестра ми и отиваме да гласуваме. Тя не успя да си изкара удостоверение и сега с малката ще пътува до Смолян, за да гласува.
Снощи на центъра в Смолян е имало страшна гледка - Шабан Шаулич подкрепи предизборния концерт на една от партиите. Изсипаха се коли, автобуси, голямо стълпотворение е било. Понеже живеем близо, снощи до късно се чуваше музиката. Накрая имаше заря, ама заря - все едно е Нова година. Голяма цигания.  Sick

Изпратих Гергана с баща си и дядо си на село днес. Та и аз съм в почивка.
Виж целия пост
# 149
Куку. Ето меееее.
Просто съм заредена за работа. Не съм гласувала, ама си заслужаваше. Страхотно гости изкарахме. Двата дена на басейн - аз се спуках от плуване, Кало от щастие, че е във вода - той за първи път стъпва на басейн и на море още не е ходил и направо не ходеше ами летеше детето от щастие. Е, изгорях щото съм като сирене  Wink
Стара Загора ми хареса много. Приятен град. Пак ще ходим  Grinning Като оправи Митко снимките ще кача да ни видите.
Сега точно се прибрахме от влака - Кало се държа много добре, въпреки че е 3 часа и половина пътят. Вече спи, аз чакам пералнята и лягам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия