Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Могат ли хомеопатичните лекарства да се купуват без рецепта?
Как се дават хомеопатични лекарства на малки деца и бебета?
Мога ли да давам на кърмачето ензими за храносмилане (Мезим), ако го лекувам с хомеопатия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Могат ли хомеопатичните лекарства да се купуват без рецепта?
-
Как се дават хомеопатични лекарства на малки деца и бебета?
Хомеопатичните лекарства за малки деца обикновено се дават в много малки дози, като 1-2 гранули, които могат да бъдат разтворени в малко вода. Важно е да се консултирате с хомеопат или педиатър за правилното приложение на лекарството за вашето дете. Даването на хомеопатични лекарства на бебета и малки деца изисква индивидуален подход и консултация с хомеопат. Дозировката и начинът на приложение се определят въз основа на състоянието на детето и специфичните симптоми.
-
Мога ли да давам на кърмачето ензими за храносмилане (Мезим), ако го лекувам с хомеопатия?
-
Може ли хомеопатията да помогне при сърцебиене?
-
Може ли хомеопатията да лекува хемангиоми?
Аз нямам опит с хомеопатията, но смятам да променя това! 

Въпреки, че антибиограмата ми показва мн добра чувствителност към него ефектът е нулев. Приемала съм всякакви глобули, антибиотици, неоренали, в момента пия и уро-ваксом, мечо грозде разни други билки ефектът е почти никакъв-най-много да има леко подобрение за ден два и след това пак започват мъките ми. Снощи, докато сипвах вряла вода в бутилка, за да си я сложа отдолу (само това ме облекчава за малко) така си изгорих ръката, че направо... Не издъжам вече на постоянното парене и болките
не мога да водя нормален живот

да ми кажеш на какъв тип човек отговаря Calendula Благодаря ти предварително
. Точно тогава се доверих и аз на същия хомеопат, така че Усмивчица, действай!