Кървене и бременност 2

  • 158 777
  • 747
# 360
flowerofdreams  пиши как е минал прегледа. Аз съм сигурна че всичко ще е наред с теб и с малкото съкровище Simple Smile  Ще чакам с нетърпение новини от теб.
Виж целия пост
# 361
Деми, пази се, всичко ще е наред  Hug страховете са си страхове, но анистина интуицията ни е много силна сега  Peace

и на мен ми харесва  Grinning
Виж целия пост
# 362
Момичета, вчера бях на преглед и БХС. Сега ще тръпна до понеделник за резултатите.  Praynig
Иначе на ехографския преглед всичко изглеждаше ок, бебо мърдаше много, махаше с ръчички, свиваше се на кълбо, абе бебешка му работа  Laughing
Виж целия пост
# 363
стискам ти силно палци и съм сигурна 4е вси4ко ще е наред Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 364
flowerofdreams  всичко ще е наред,сигурна съм!
Леко и безпроблемно бременеене на всички които са в този форум и дано да не ви видя че пишете повече тук  Simple Smile  
За съжаление малкото ми съкровище не се задържа. Ако трябва да съм честна радвам се че стана в по ранен етап от бременността и по-бързо ще се възстановя. Имам опит с по-късен аборт и няма място за сравнение. За сега единственото същество което ми казва "мамо" е котарака ми. Поне се надявам да ми казва така, а да не ме псува например Laughing
целувки от мен и се местете във форума: "лека, приятна  и успешна бременност" Heart Eyes
Виж целия пост
# 365
мамун,  съжалявам са случилото се, бързо да се възстановиш и скоро да ви споходи много голямо щастие  Flowers Four Leaf Clover

аз днес съм с жълто-кафяво зацапване. Тъпо ми е, защото се бях настроила, че си е изтекла кръвта, а явно не е Confused

flowerofdreams, стискам палци  Praynig
Виж целия пост
# 366
аз днес ходих извънредно на преглед. Имах някакво по-воднисто течение и си помислих, че са околоплодни води. На това отгоре от два дни съм с ръждиво зацапване...Та оказа се, че мехурът си е цял, бебо си расте, но имам още малко отлепване и още малко кръв. Отлепването сега е няколко мм (предишния път беше сантиметър и 2 мм), тоест намаляло е, но пак си го има. Още месец трябва да съм на легло. Питах докторът кога ще мине това, той ми каза, че към 15-16 седмица трябва да са наред нещата. Това ме учуди. Аз си мислех, че като се образува плацентата, трябва да се оправи отлепването. А нали тя се образува 12-та гс. Някои знае ли защо точно 15-16 смята, че ще е наред, с какво е свързано това (голяма съм патица, но не го питах, както и за много други неща  Confused)
Виж целия пост
# 367
мамун колко много съжалявам мила Cry.......Прегръщам те горещо! HugСкоро искам да те видя в отчетните бебешки теми и то до техния край! Praynig Praynig Praynig

Марисса, 15-16г.с. вече се влиза в 4-я месец и затова смятат,че тогава е по-безопасно вече.....

Няма какво да се лъжем - лежане и пиене на хапчетата е разковничето.....Дано на колкото се може по-малко момичета, да не кажа - ни никой - да не се разписва в тази тема разтревожен и объркан.....Дано всяка една от нас да износи и роди живо и здраво бебенце! Praynig
Виж целия пост
# 368
Аз във вторник сутрнта бях налекар, точно ми каза, че нещата са почти ок, аз се поуспокоих и вечерта изкървих обилно червена кръв. Приеха ме в Шейново, имам сантиметър и половина отлепване (което аз подложих на съмнение, предивд това, че първото прокървяване беше далеч по-малко, а отлепването по-голямо)...трима лекари ми казаха едно и също, така да бъде. Моят лекар ми обясни, че количеството кръв нямало връзка с големината на отлепянето. Сега съм плътно на легло и чакам да минава времето...ааа забравих - до 15-16 седмица казаха, че е рисков период, защото след това плацентата започвала да си функционира самостоятелно. Само че има случаи на отлепване и в по-късни седмици, та не лежа на тази кълка. Във вторник съм на ФМ и БХС
Виж целия пост
# 369
Здравейте момичета  Cry
Бременна съм в 6 гс. по мои сметки, миналата седица в сряда вечерта имах розово-воднисто петно на тоалетната хартия - страшно много се паникьосах и уплаших, тъй като преди 3 години така започна и сестигна до спонтанен аборт. Страх ме е да не загубя и  това бебе, забременявам много трудно, дори си мислех, че няма да стане, имам и една извънматочна бременност зад гърба си.
Та след като видяхме това с  мъжа ми -на др ден на лекар, още не бях ходила за установяване на бременността, бях само на тестове. Прегледаха ме, казаха, че всичко било наред, префектно казаха дори, аз нямах повече нищо за да покажа секрета, изписаха ми утрогестан 3х1 и се прибрах доволна. Да но отново на тоалетната хартия имах кафяво, и после пак и посля пак докато не стана червено-кафяво, после спра и така вече седмица ту имам ту нямам - определено нямам нищо по бельото всичко си остава по тоалетната хартия, но има дни, които цял ден няма нищо и вечерта -малко кафяво. Аз два дни след прегледа пак ходих заради това че беше станало червено-кафяво -тъмо такова, само веднъж беше но все пак. Изследваха ми урината и док каза че има бактерии и каза да пиа много витамин Ц, който ставал като киселина и убивал бацилите. Пия всичко до днес -вече седмица, бях се пооспокоила но снощи пак на хартията едно ясно кафяво-червено петно. Аз самата никак не си помагам защото постоянно си мисля, че нещо не е наред и че финала няма да е хубав - много се паникьосвам и само да има нещо на хартията и почвам да рева, притеснявам и мъжа си, уж не съм такава, незнам какво ми става.
Мисля днес да ида пак на ехограф, да видят поне развива ли се, незнам дали ще видят нещо де, в мсисъл предната седмица видяха плоден сак, какво ще видят тази незнам. Не е нормално това цапане в кафяво  Cry Cry Cry
Съжалявам за дългия пост, имам нужда да споделя и да спра да мислия за лоши неща  Hug
Виж целия пост
# 370
здравей ,,вяраа,,.аз също прокървях в 6 г.с....и моето беше кафяво и продължи около 2 седмици.ту спираше,ту се появяваше отново.доста време пих дуфастон,витамин ц и инжекции но-шпа.даже бях постоянно на легло.знам ,че много се притесняваш и каквото и да ти кажа няма да се успокоиш.с мен беше така.мислех постоянно за това.аз също забременях трудно.сега съм в 33 г.с.повярвай ми и това ще отмине.до края винаги ще си на тръни,дори да ти няма нищо.особенно към края още повече психясваш,както е сега с мен.познавам жени с много по-силно ,обилно и ярко червено кървене,на които им е било забранено дори до тоалетна да стават.все пак родиха нормално.ако е кафяво не е толкова страшно.трябва много да си почиваш.стискам ти палци.всичко ще е наред. newsm10
Виж целия пост
# 371
Благодаря ти за отговора Семи  Hug Hug Hug
Дано всичко да е наред, довечера ще ида на лекар за мое успокоение, незнам кво може да направи де,ама явно ще е така.
Дано всичко е Ок, днес не съм имала по тоалената хартия, ама то вече и аз не знам и на доктора не мога да покажа защото Слава Богу не е постоянно, дано всичко си мине и замине  Hug
Виж целия пост
# 372
Здравейте и от мен!
Вяраа мила не си сама!наскоро научих че съм бременна и страшно се зарадвах!нооо естествено се появи и кафеникавото зацапване което ме изправи на нокти!изписаха ми Утрогестан и много почивка!колкото повече лежиш,толкова по-добре!
преди седмица ходих на лекар и бебо беше 9мм!тази седмица е 11мм на 13мм но казаха че било рано да се видят тоновете!вие какво мненние имате?имам 20 дни закъснение!кога се виждат тоновете??мн се притеснявам newsm78
Виж целия пост
# 373
Здравей мила glorybg   Hug
Трябва само да си спокойна, това ми каза професора вчера. аз съм в 6-7 г.с и аз смятах че е рано за сърдечни тонове, но вчера ги чух - зависи от ехограха явно, неговия беше доста добър, има нова часна клиника и всичката му техника е съвсем нова. За кафявото обаче каза - Ще спре!!!,  заобяснява ми как е индивидуално, как в 1-вия триместър нещата са мн сложни, огранизма на майката да приеме новия организъм или ако нещо генетично не му е наред да го отхвърли, промените, които настъпват  и пр. Каза ми че е много важно да съм спокйна-  а аз много се шашках и много ревях, че всичко ще приключи. Питах го за лежането, той ми каза е не това е важно а средата, атмосферата около мен да е спокойна, каза че можже да си се разхождам наблизо и каза ако всичко енаред след месец да отида  Thinking чак Вчера пак няколко пъти имах по тоалетната хартия -само тогава имам - мразя да ходя до тоалетната  Close
Така че бъди спокойна за да помогнеш на мъничето да си расте нормално и това е -пий си хаповете , почивай си и мисли позитивно  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 374
Вяраа благодаря ти миличка!явно е възможно да е от ехографа!и аз мразя тоалетната вече!станала ми е като втори дом и място за разо4арование!ту ми спира ту се появява това течение!знаеш мила че колкото и да се успокояваш все нещо те човърка отвътре дали е наред!но наистина се успокоявам като чета информация тъй като лекаря не ми каза почти нищо!
дано всичко е наред и във форума сепишат само добри новини от сега нататък!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия