Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от почивката в Турция?
Какви са възможностите за плуване с делфини в Анталия?
Каква е температурата на морето и басейните в Турция?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от почивката в Турция?
Форумът предоставя разнообразна информация за почивките в Турция. Гостите споделят своя опит от различни хотели, като подчертават вкусната храна, разнообразните развлечения и дейности за деца, както и различни преживявания с екскурзии и различни места за настаняване. Някои хотели имат смесени отзиви, докато други се описват като много добри с големи зелени площи, разнообразна храна и забавления за децата.
-
Какви са възможностите за плуване с делфини в Анталия?
-
Каква е температурата на морето и басейните в Турция?
-
Каква е цената на престоя в хотел Gloria Verde в Турция?
-
Какви са цените за почивка в Турция?
/. Просто в последните два си личи съвременното строителство. Но макар и стар хотел, мисля, че е добре реновиран и поддържан. Чист е, приятен. С неголяма територия, но някак просторен. Ако съм честна, не бих избрала да почивам в него, разглеждайки хотелите в нет-а. Но така се случи, че бяхме там
И си изкарахме чудесно - имаше си всичко: басейн, плаж, дайвинг център, водни пързалки... Като всички турски хотели.
крем-карамел, желирани плодове, баклави, сладки и т.н. Алкохол и безалкохолни, айрянът - жесток, точно както го обичаме, имаше и една шатра, където една туркиня точеше "турски палачинки", печеше ги на плоча с масло и различни плънки...
Здравейте момичета ,много ви моля да ми помогнете търся хотел , търся, търся, следя и темата и от толкова хотели и мнения съвсем ми се завъртя главата ....
моля помагайте със идеи. И така, щерка ми е на 3г и половина и със лекарства във кола и бус повръща и плаче -крещи ...значи търсим хотел да е близо до аерогарата на не повече от 20 мин ,до толкова някъде издържа...да е на първа линия и пясък ,да е близо до центъра вечер за разходки и базарче, да се хапва вкусно
и да не е съвсем скъпо ...Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете


За преинсталация е компютъра. Десктопа ми е едно огромно Warning!