Машина за хляб - 17 част

  • 103 500
  • 1 047
# 960
bubchen за теб  bouquet
Виж целия пост
# 961
mama Tin , аз я купих от Интерсервиз Узунов на бул.Стамболийски за 159 лв., много съм доволна наистина.
Ето и днешното ми пълнозърнесто хлебче.



mama Tin , а ето така изглежда бялото хлебче от машината. Peace
Виж целия пост
# 962
Благодаря ти Гелева,
а с две бъркалки ли е машината? Защото ми се иска точно такива дълги хлебчета да ми се получават.
Виж целия пост
# 963
Да, с две е. Peace
Виж целия пост
# 964
Поли, страхотен аватар!

 hahahaс шапката на една кака

Гелева, хляба изцяло от пълнозърнесто брашно ли е или смес с бяло? Не става така буФнал като белия, но изглежда много добре. Ако е смес, в какво съотношение?
Виж целия пост
# 965
polin_a , само с пълнозърнесто брашно е. Peace Ползвам това.
Виж целия пост
# 966
Гелева, на програма за пълнозърнест предполагам си го правила? Или на основната си?
Виж целия пост
# 967
На основна. Hug
Виж целия пост
# 968

Моята програма за пълнозърнест хляб е доста дълга - към 3:50 /по спомени/. Учудвам се на основната как добре се е надул Thinking. Предполагам зависи най-вече от брашното. Бях купувала веднъж такова същото, но оттогава не съм. Ще взема пак да се снабдя.
 Hug
Виж целия пост
# 969
При мен основната е 3:18 ч. и си стана перфектно хлябче.  Simple Smile
Виж целия пост
# 970
извинете ме че,ви занимавам с глупости но дали някой има УРЕД ЗА ТОЧЕНЕ НА ТЕСТО И ПАСТА и ако ДА може ли да разбера
от къде да го купя и на каква цена.Или да ме препратите на друго място да си задам въпроса!Благодаря предварително.
[
/quote]   
МАШИНИ ЗА ПАСТА ИМАШЕ В МЕТРО. ПОТЪРСИ ИНФОРМАЦИЯ В НЕТА.МОЖЕШ И ДА Я ПОРЪЧАШ.
Виж целия пост
# 971
Гелева, много е хубаво бялото хлебче!!!!
Иска ми се и аз да пробвам нещо бяло,че само ръжени,пълнозърнести......свикнала съм домочадието,но малко да разнообразя?! Много моля за рецептата?  bouquet
Виж целия пост
# 972
 мм , ето рецептата за бялото хлебче:

бяло брашно около 500 гр.
 вода-350 мл
 пр.мая-10-15 гр.
 олио- 1-2 с.л.
 сол-2 к.л.
 2 с.л. кисело мляко
Малко на око ги слагам продуктите, така че може би брашно ще трябва повечко да сложиш, но наблюдавай в началото и ще си прецениш. Hug
Виж целия пост
# 973
Снощи правих и аз печените питки на Джемма препоръчвам ги на всички лесни и страшно вкусни, ето резултата:
Виж целия пост
# 974
vangobi , питките изглеждат супер! Аз вчера правих питките на Карина, понеже използвах половин кубче прясна мая, днес реших да използвам другата половинка, направих пак питките, но сложих и сирене. В момента се пекат, после ще покажа и снимки.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия