



.
),и ща не ща май сладкото трябва вече да го крия някъде
.Голям апетит,голямо нещо 


,и утре ще имам същото щастие
.Малко ме е срам така да говоря,ама имаме нужда малко да си починем от баткото
.Пък и детето има нужда да смени обстановката,и да не е все с едни и същи физиономии
.Много ми липсва като не е бил вкъщи 2 дни и после не мога да му се нарадвам 
.





Особено от следобяд до 22ч е нещо страшно, даже не иска да яде!Не знам колики ли е какво е...давам Инфакол, ама зесега нищо...Като прибавим към ревящото бебе и 100-те ми кг, нацепената ми кожа, умората, хауса и мръсотията вкъщи, както и пълната каша около храненето й....на всичкото отгоре и котката мяука постоянно за внимание... 


и да я повъртя, за да се оправи. До сега й се е случвало най-много три пъти да се дави и бързо се оправяше. После не искаше да суче от нея, сука около три минути от другата и спря. Да ви кажа, момичета, много взе да става любопитна, да се оглежда след кратко сукане, да ме изучава, да ми гука.
да се наяжда наистина за толкова кратко време. 


аз и давам само от едната гърда,на другото ядене от другата .И тя се дави така и спира да диша когато смуче бързо и лакомо
Така прави и като се разреве и заинати - посинява чак и не може да си поеме въздух
страшничко си е 
и да я повъртя, за да се оправи. До сега й се е случвало най-много три пъти да се дави и бързо се оправяше. После не искаше да суче от нея, сука около три минути от другата и спря. Да ви кажа, момичета, много взе да става любопитна, да се оглежда след кратко сукане, да ме изучава, да ми гука.
да се наяжда наистина за толкова кратко време.
И моята малка госпожица хапва вече толкова бързо, проблема идва, когато още иска да суче за да се успокои, а я мъчат коликите и отгоре на всичко лошата гърда пуска мляко и почва да и пръска в устата!!! Ама ха, тогава още по-сериозно се ядосва, плюе, кашля и се нервира. Каките не бяха такива, винаги можеха да сучат и да висят на гърдата и ако междувременно им потече чинно си изпиваха малката дозичка без да се сърдят
Като прибавиш и любопитството, което вече почва да ги гложди, кърменето в някои часове от деня, вече не единственото и най-любимо занимание
и понякога е сериозно изпитание за мама


Препоръчани теми