Мнения за адаптирано мляко Лактана Био

  • 152 659
  • 770
# 435
аз дори и в момента го ползвам,и спорет мен е наи-доброто на пазара,по-скапичко е но си засложава парите  Simple Smile
Аптамил е по-скъп, така че ....... Simple Smile А уж е най-хваленото мляко.
Виж целия пост
# 436
Аптамил не е по-скъп. Лактана води в класацията.
Защото: Аптамил е 900 грама - средно 30 лева, а Лактана 600 грама - средно 23 лева. Говоря за нормалните формули в картонени кутии.
Виж целия пост
# 437
Ами .........

Аз бях купувала от 400 гр Аптамил - металните кутии и беше към 18 лв и нещо, та затова съм останала  с такова впечатление.

Виж целия пост
# 438
Аз пак правя уточнението, че правя паралел с нормалните формули и цените им - Аптамил и Лактана. Лактана е по-скъпа формула, предвид грамажа си спрямо Аптамил.
Аптамил Комфорт е лечебна формула, а не обикновена такава. Разлика има, не само в цената.
Виж целия пост
# 439
Да споделя и аз за Лактана - синът ми до 3мес. беше на това мляко, но не го засищаше никак - едвам издържаше 2 часа и рев....Отначало мислех, че е от коликите, но после смених млякото с Хумана и нещата си дойдоха на място. Относно регулиращото действие, изхожданията миришеха отровно като беше на Лактана. После смених Хуманата с розовия Хип, че 2-ката и 3-ката много трудно се разтварят и запушват биберона. Та искам да кажа, че не всичко което се води най-добро е такова за всички бебета.
Виж целия пост
# 440
разбира се, че е строго индивидуално и зависи от бебето, но е факт, че в огромен % от случаите Lactana е предпочитаното мляко. На нас примерно NAN sensitive и розовия HIPP ни докараха запичане, нежелание за ядене и т.н. С Лактана всичко си дойде на мястото, че и до ден днешен  Peace
Виж целия пост
# 441
Да, факт е че съотношението доволни - недоволни е огромно в полза на доволните. Лактаната просто не е толкова популярна и рекламирана. По скоро от уста на уста и се носи славата Simple Smile

Признавам си, че самата аз чух от познати, които няха много доволни Simple Smile
Виж целия пост
# 442
Да, факт е че съотношението доволни - недоволни е огромно в полза на доволните. Лактаната просто не е толкова популярна и рекламирана. По скоро от уста на уста и се носи славата Simple Smile

Признавам си, че самата аз чух от познати, които няха много доволни Simple Smile

аз пък си признавам, че споделих проблема със запичането тук във форума и майките ме посъветваха да опитам. Попитах личната, тя каза, че от всички млека се плучава запек и аз споделих пак тук. Отговориха ми да опитам и че не е вярно- оказаха се прави  Hug
Виж целия пост
# 443
То принципно от всички видове млека има доволни и недоволни:). Мисълта  ми беше, че ако някой има съмнения, че млякото не се харесва на бебето, да го сменя - ако ще да е най-хубавото:). Колкото до запека - и при двете ми деца се оказа, че се запичат от антибиотици и единственото решение на нашия случай е прием на пробиотици поне 1 месец, защото никакви млека и разхлабващи средства не ни помагат. Peace
Виж целия пост
# 444
при нас се оказа обаче точно от млякото  Embarassed Иначе, колкото и да е хубаво млякото, ако не го иска детето, много ясно, че ще се смени  Peace
На моя позната детето яде само Friso. И то доволно и тя предоволна  Peace
Виж целия пост
# 445
Здравейте, моето бебе е на 2 месеца, изцяло сме на кърма. Когато реших да взема една кутия АМ за всеки случай, по препоръка на приятелка и по мое осмотрение, купих Лактана Био. Веднъж ни се наложи да заместим едно кърмене с него и нямах никакъв проблем, Емо си го хапна без да му мигне окото, после си се изходи без никакви грижи, така че за сега мога да кажа Да, доволна съм!
Виж целия пост
# 446
И ние в групата на доволните от това мляко Лактана. Малката беше на 9 мес. когато се самоотказа от кърмата и аз много се чудих с какво АМ да я храня. Една приятелка ми каза, че храни нейната госпожица с Лактана и аз реших да пробвам. Веднага го прие. Когато Ния стана на годинка, тъкмо излезе Киндера и аз реших да минем на него. ГРЕШКА- малката се запече  и аз я върнах на Лактана 3. Ами оправи се детето / в жегите то и е основно ядене/.
Виж целия пост
# 447
Когато Ния стана на годинка, тъкмо излезе Киндера и аз реших да минем на него. ГРЕШКА- малката се запече  и аз я върнах на Лактана 3. Ами оправи се детето / в жегите то и е основно ядене/.

понякога се получава така при директно минаване, аз затова преминах 2-3 и 3-Киндер плавно т.е. напр. равни лъжички от двете, после намалявам това, което трябва да спре, а увеличавам другото, докато не свикне  Peace
Виж целия пост
# 448
Когато Ния стана на годинка, тъкмо излезе Киндера и аз реших да минем на него. ГРЕШКА- малката се запече  и аз я върнах на Лактана 3. Ами оправи се детето / в жегите то и е основно ядене/.

понякога се получава така при директно минаване, аз затова преминах 2-3 и 3-Киндер плавно т.е. напр. равни лъжички от двете, после намалявам това, което трябва да спре, а увеличавам другото, докато не свикне  Peace
Това е абсолютно неправилно! Не се преминава плавно.
Виж целия пост
# 449
 И аз да споделя за Лактаната.Когато синът ми се роди в болницата им даваха Хип Био,реших и вкъщи да ползвам същото АМ,защото нямах кърма,но ставаше на бучки,както и да го правех все не се разбиваше Sad.Реших да мина на Аптамил.Синът ми получи рефлукс и 2м. беше на Аптамил АР.След като се оправи се върнахме на Аптамил 1,но бебето се запече и имаше ужасни колики Cry.Тогава разбрах за Лактаната и реших да я опитам,а и гастроентероложката ми я препоръча.Вече 8м.сме на него и му действа страхотно.Та и аз съм от тези доволни от това мляко. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия