Саниране на ясли и градини във Варна

  • 28 598
  • 538
# 435
Някой да знае нещо за "Калина Малина", кога отварят, че нещо все не мога да се свържа по тлф.
Бях чула от познат родител, че се очаква към 25.11

Виж целия пост
# 436
 Днес от Гълъбче ми казаха , че още не е сигурно дали Славейче ще отвори на 16.11 !
Виж целия пост
# 437
Днес от Гълъбче ми казаха , че още не е сигурно дали Славейче ще отвори на 16.11 !

Благодаря за информацията Simple Smile  И все пак, ако решат да отварят, кога мислят да ни кажат?! Все пак това е следващата седмица Crazy
Виж целия пост
# 438
vivi_d  и на мен така ми казаха че към 16.11 ще отворят имат още малко да чистят и чакат да отмине обявената национална грип-на епидемия . (пак до грипа опряхме )  Rolling Eyes

Само дето за градините няма ваканция, а просто родителите не си пускат децата на градина, защото ги е страх/което е нормално/.Казаха, че ще събират останалите деца /ако са по-малко/в една група.
Виж целия пост
# 439
В такава обстановка,нямат право да правят сборни групи,ама никой като не знае и те си правят каквото искат.
Виж целия пост
# 440
В такава обстановка,нямат право да правят сборни групи,ама никой като не знае и те си правят каквото искат.

това в кой документ е упоменато?

п.с. не ги защитавам, но  да отопляват и да плащат на учителки, които гледат по 7-8 деца, не е икономически оправдано.
Виж целия пост
# 441
Не знам в кой документ е упоменато,но нямат право каза нашата госпожа.Съгласете се ,че във всяка група има по някой по различен вирус.Ще топлят,нали си плащаме.
Виж целия пост
# 442
Днес следобед говорих с директорката на ОДЗ № 4, която каза,че няма яснота кога ще отвори ДГ. Родителската среща е само за Втора яслена група. В събота от 10 ч. ще има почистване на ДГ, като са поканени и всички родители.
Виж целия пост
# 443
Днес следобед говорих с директорката на ОДЗ № 4, която каза,че няма яснота кога ще отвори ДГ. Родителската среща е само за Втора яслена група. В събота от 10 ч. ще има почистване на ДГ, като са поканени и всички родители.
а на нас днес ни казаха, че от 16-ти Славейчетата си отиват в тяхната градина Simple Smile Вече ще могат всички Гълъбчета да си ходят редовно на градина, а не 2 седмици ходят, 2 седмици почиват!
Виж целия пост
# 444
http://moreto.net/novini.php?n=64844


В петък вечер е имало родителска среща в ОДЗ 4 ( първа група). Родителите са "решили" да събират пари за довършване на ремонта. Важното е, че все пак скоро се очаква децата да тръгнат на градина.

Един въпрос мааалко в страни от темата: предишните години при започване на 1 група, се отпускаха пари от Общината за ремонт на стаята. Отпаднало ли е това?


Виж целия пост
# 445
"Славейче " отваря на 16.11, днес проверих сигурно е Hug
Виж целия пост
# 446
на 16-ти отваря и Първи Юни.. има бележка на вратата..
Виж целия пост
# 447
http://moreto.net/novini.php?n=64844


В петък вечер е имало родителска среща в ОДЗ 4 ( първа група). Родителите са "решили" да събират пари за довършване на ремонта. Важното е, че все пак скоро се очаква децата да тръгнат на градина.

Един въпрос мааалко в страни от темата: предишните години при започване на 1 група, се отпускаха пари от Общината за ремонт на стаята. Отпаднало ли е това?




Oбаче в статията са пропуснали момента, че вътрешните ремонти се извършват от родителите  ooooh! Като четем пресата то всичко прелестно, ново и блести и то благодарение на общината  Outta Joint

Парите за първите групи май още си стоят, при нас от общината дадоха вратички за гардеробчетата.. но пък за другата група имаше и нови легла ..така че как се разпределят не ми е много ясно.  Определено ми се струва, че има и субективен фактор
Виж целия пост
# 448
И на мен току-що ми казаха (не човек от персонала) да се готвя за Славейче в понеделник и влязох тук да видя дали наистина е така. Мисля да отида лично още сега да видя дали има бележка или човек с когото да говоря. Дано в това време има все още някой, ако не утре сутринта. То за понеделник едва ли ще успеем с изследванията, но поне като днес излезе инфо пак е файда.
А родителска няма ли да има (не че настоявам, просто гледам, че по другите места правят и за това питам)?

werka, ти къде си проверила? На директорката ли звъниш?
Виж целия пост
# 449
missZ  и аз ще мина тази вечер през Славейче  да проверя   а утре по обяд като почивам ще видя да отида да питам сестрата какви изследвания трябват и кога да ги донесем .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия