Саниране на ясли и градини във Варна

  • 28 598
  • 538
# 525
Кога се очаква да завърши ремонта  е Гълъбче?
Виж целия пост
# 526
На 15.06
Виж целия пост
# 527
 На 1-06 отваря Гълъбче
Виж целия пост
# 528
Ремонтът на "Мечо Пух", беше предвиден да завърши на 15.06, но май няма да успеят !
Виж целия пост
# 529
На 1-06 отваря Гълъбче

Чудесна новина!!!Много бързо се справиха с ремонта.Браво!!! Hug
Виж целия пост
# 530
Защо тогава никой не се обажда да каже? Да бяха го обявили някъде
Виж целия пост
# 531
http://www.moreto.net/novini.php?n=87622&p=2

Купуват мебели за пет детски градини във Варна
Виж целия пост
# 532
Ау , браво на общината . Ще си обзаведат още непостроените градини.
За последните 3- супер . Дано и нашето филиалче го огрее скоро Rolling Eyes
Виж целия пост
# 533
Да се запиша и тук,че сме приети в Ян Бибиян,ама така като чета май няма да ни огрее скоро Confused
Виж целия пост
# 534
Днес ми каза една позната, че на  Ян Бибиян не са им дали парите още и не са почнали ремонта,някой да знае нещо?
Виж целия пост
# 535
За "Ян Бибиян" не знам нищо !

"Мечо Пух" работи, тази седмица е втора ! Вчера ходих до градината, но нямах време да питам какво що, доволни ли са от ремонта  Grinning ! Градината е боядисана в зелено !
Виж целия пост
# 536
 За "Изворче" не сте ли чели  нещо някъде,че ние сме там и ми се иска един ремоооонт  Crazy?
Виж целия пост
# 537
ето кои участват в саниранията:http://obrazovanie-varna.com/page.php?107/

и график:http://obrazovanie-varna.com/page.php?119
Виж целия пост
# 538
Жалко не фигурираме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия