Нужни и ненужни покупки за бебето - моят опит (3)

  • 256 829
  • 1 923
# 285
шезлонга с пълно легнало ограничения няма, обаче много шезлонги са с позицията на столчетата и да при тях не  е препоръчително прекаляването с часовете....ако планираш детето да изкарва дните си насам-натам по стаите с теб в шезлонга, избери с пълно легнало....
В стола за кола ако се налага дълъг път разбира се може и повече, но се правят почивки по 30 мин.... но се предполага, че това не е ежедневие, така че за вкъщи и за постоянни разходки с количка аз лично не бих предпочела варианта.


Виж целия пост
# 286
Angel_Dust това е варианта на чиполино, доста приемлив... другия ми идва повечко http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=657
Виж целия пост
# 287
аз махнах линка, че...то и други има около 150 лв.... но честно отдавна не се интересувам от шезлонзи и така по снимки не мога да ги разбера кой аккъв е...
с тези вибрации, лично аз бих пробвала в магазин първо, да не се окаже, че шейкаш детето Simple Smile
ако можеш иди в някой магазин да разгледаш или харесай няколко и прати мъжът ти.

иначе ето го фишърското, което Мина показа http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/10960
Виж целия пост
# 288
happy cveti, да, има вибрация.

Иначе някъде бях чела (не помня вече къде), че ето това са най-новите модели сред шезлонгите и са най- не вредни за бебчето:
http://www.babybjorn.de/produkte/babysitter/balance-retro/babybj … er-balance-retro/
Виж целия пост
# 289
Относно шезлонга мога да споделя,че нашия го ползвахме доста дълго -почиваше си след игра в него, гледаше си детските от него , ползвахме го като люлка ( с крак под него) , четяхме книжки пак там ,а не на фотьойла й и т.н.
Много полезна покупка.
Нашия беше от 2008 :
http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Rainforest-Bouncer/dp/B000LXQV36
Виж целия пост
# 290
Taraa, мерси за информацията, мила. Мен само ме е страх да не се обърне (когато е по0голяма). Има ли някакви стопери-защото за по-голямо дете става люлеещ се стол, нали? Minaaa, ами да много иновативен дизайн има, но на мен ми идва в повече. предпочитам този на фишър прайс, Само не разбрах има ли пълно легнало, а и в нета не мога да намеря http://www.amazon.de/Fisher-Price-T4145-0-Wunderwelt-Schaukelsit … 541053&sr=8-2
Виж целия пост
# 291
ми виж на този линк снимката на бебето, най-малкото, да лежи на равно, а краката...се вирват на горе, колкото повече расте...мен фишърските, колкото и да са красиви като цяло не ми харесват.
Виж целия пост
# 292
Angel_Dust, тоест не е пълно легнало...аз се спрях на този вариант :http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8278&cat=109
Виж целия пост
# 293
на мен и този не ми харесва с тази  глава-възглаввница....
Виж целия пост
# 294
Хммм дай някой друг плс Simple Smile аз цял ден гледам и вече се ошашках
Виж целия пост
# 295
Taraa, мерси за информацията, мила. Мен само ме е страх да не се обърне (когато е по0голяма). Има ли някакви стопери-защото за по-голямо дете става люлеещ се стол, нали? Minaaa, ами да много иновативен дизайн има, но на мен ми идва в повече. предпочитам този на фишър прайс, Само не разбрах има ли пълно легнало, а и в нета не мога да намеря http://www.amazon.de/Fisher-Price-T4145-0-Wunderwelt-Schaukelsit … 541053&sr=8-2
ЗА обръщането мога да споделя,че не е ставало,но и нямах дете ,което искаше да излиза оттам Simple Smile
 Има си каишка и самата рампа на водопада е като предпазна стена и не позволява много да се изправи.
 Аз я махах понякога когато й ;етях  и пак си я люлеех с крак докато си почива ,защото на вибрациите само не се радваше   чак толкова .
До 10 кг когато беше детето ни го ползвахме интензивно .
Виж целия пост
# 296
Minaaa 
 Този шезлонг на фишер Прайс го гледах в Дъмбото за 119 лв мисля беше  newsm78
Не искам да си кривя душата, но на мен изобщо не ми хареса и също така не ми се струва чак пък толкова по-удобен от обикновените шезлонги от по 40-50 лв. И освен това абсолютно мога да ти кажа, че такова нещо не би издържало 18 кг  Shocked
Не, че не харесвам марката. Имам люлка-шезлонг на Фишер Прайс, но тези шезлонги ми се струват необосновано скъпи за нищо, което да имат като качество от другите китайчета  Rolling Eyes
п.с. имам подобна люлка от Джъмбо, която е подходяща за много малки бебета
http://www.babybg.com/images/g5918.jpg
Малката спи като пън в нея докато се люлелее  Laughing
 
Виж целия пост
# 297
Minaaa  и Taraa,

Благодаря ви за обстойните мнения. Все пак вчера с таткото взехме този модел на Чиполино, защото мелодийките на музикалния бяха потресаващи. До 9кг е, като го израсте ще й купим столче:

http://www.biberon-bg.com/product/3286/shezlong-margaret-chipolino.html

Поздрави от мен   bouquet
Виж целия пост
# 298
Ние имаме шезлонг люлка на Пег Перего, който ползвахме докато Гоги пролази.
Виж целия пост
# 299
Minaaa  и Taraa,

Благодаря ви за обстойните мнения. Все пак вчера с таткото взехме този модел на Чиполино, защото мелодийките на музикалния бяха потресаващи. До 9кг е, като го израсте ще й купим столче:

http://www.biberon-bg.com/product/3286/shezlong-margaret-chipolino.html

Поздрави от мен   bouquet
Hug
Дано отговаря на изискванията ти към шезлонг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия