Слагате ли шапчица вкъщи - 4

  • 115 573
  • 755
# 300
Поставяне на очна спирала, следва поставяне на ръчен/ крачен лак и устен гланц.
Стига де...Ако беше Поставяне на спирала щеше да е за здравния. Tired
Има противозачатъчна спирала и спирала за мигли. Очна няма. Остава да си навие ретината, зеницата и очната ябълка на спирала, като яйце за омлет.
Виж целия пост
# 301
Поставяне на очна спирала, следва поставяне на ръчен/ крачен лак и устен гланц.
Стига де...Ако беше Поставяне на спирала щеше да е за здравния. Tired
Има противозачатъчна спирала и спирала за мигли. Очна няма. Остава да си навие ретината, зеницата и очната ябълка на спирала, като яйце за омлет.
Можеше все пак да е за мигли, не очна. Поставянето също не ми се връзва, ако беше "Нанасяне на спирала", в красивия форум, нямаше да ме впечатли.
Виж целия пост
# 302
Синът ми е на 7г 

Моят пък на 3  Laughing
Виж целия пост
# 303
Боже колко мъка има по тоя свят ...
Виж целия пост
# 304
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Много добри попадения!  Peace
Виж целия пост
# 305
Избухлев татко!

 Joy
Виж целия пост
# 306
как ще ми казва бебето ? -- Изчакай първо да се роди, после - да проговори и тогава ще разбереш.  Laughing

ПЛЕТКИ игриви, на няколко бири - Наздраве, момичета!  cheers

Децата и телевизорите --- Децата много обичат телевизорите, особено, ако са включени.  Laughing


Пушите ли в колата с детето?
- С детето пушим навсякъде - и в колата, и вкъщи, и в градината... Даже огънче ми дава.   bowuu

Ма-Ма-Магерница:) --- Тази тема изобщо не я разбрах. Нищо де, и тук ще кажа: "Наздраве!"  Drunk
Виж целия пост
# 307
Познах си нашенката по израза "крив и в червата".
Виж целия пост
# 308

покрай тази тема хвърлих едно око в ДиС и прочетох заглавието на темата "Препречен тротоар" като "Препечен таратор"  Shocked  hahaha
Виж целия пост
# 309
Бебе на 10 мес. отказва да суче- дали е стачка?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=507195.0

Абсолютно! Ееех, докъде са плъзнали пипалата на синдикатите Mr. Green
Виж целия пост
# 310
Нищо смешно няма в това, има си понятие кърмаческа стачка.
Виж целия пост
# 311
   ВЕ4ЕРЯТА МИЕ ПРОБЛЕМ!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=507561.0

A моята ве4еря мие чинии (упс, 4инии имах предвид)!
Виж целия пост
# 312
Нищо смешно няма в това, има си понятие кърмаческа стачка.

Сега може и да има - сегашните бебета са по-отворени, знаят си правата Mr. Green
Преди години нямаше бебешки стачки и затова ми стана смешно hahaha
Виж целия пост
# 313
Нищо смешно няма в това, има си понятие кърмаческа стачка.

Сега може и да има - сегашните бебета са по-отворени, знаят си правата Mr. Green
Преди години нямаше бебешки стачки и затова ми стана смешно hahaha
Всъщност е кърмаческа стачка Simple Smile  Grinning
Виж целия пост
# 314
   ВЕ4ЕРЯТА МИЕ ПРОБЛЕМ!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=507561.0

A моята ве4еря мие чинии (упс, 4инии имах предвид)!
Предполагам, че имаш НАВПРЕДВИД 4иний  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия