Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мога да направя, ако детето ми изпадне в истерия и започне да плаче?
Как мога да се справя с недостига на лекарството радедорм?
Къде в София мога да направя изследване за нивото на валпроат, по-специално Convulex, в кръвта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мога да направя, ако детето ми изпадне в истерия и започне да плаче?
-
Как мога да се справя с недостига на лекарството радедорм?
-
Къде в София мога да направя изследване за нивото на валпроат, по-специално Convulex, в кръвта?
-
Какви лечения използват невролозите за деца с епилепсия?
-
Как мога да получа Депакин без проблеми?
, съжалявам за лошото ЕЕГ, дано кортикостероидния курс ви повлияе положително. И ние сме почти като вас - започнахме 6 дни на Урбазон, след това два дни с хапчетата, но ни доставиха Синактена и започнахме с него /още го инжектираме/. Също е на Ривотрил, Депакин и Кепра.
Ели леко подкашля и е с грубо дишане, започнахме да й даваме Проспан и ако се влоши ще включим и антибиотик
Имам чувството, че де що има, на нас се е лепнало... 


