в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 941
  • 809
# 240
в 5 мес
Виж целия пост
# 241
До 6-тия месец никой не видя корем, даже до началото на седмия. Може би, защото беше есен и зима. След като съобщих новината, тогава се забеляза  Rolling Eyes  Да не споменавам, че много от комшиите ме питаха дали всъщност аз съм родила бебчо   Shocked  Shocked Laughing
Виж целия пост
# 242
на мен започна да ми личи към 4-5 месец
Виж целия пост
# 243
след петия...
Виж целия пост
# 244
До 6-тия месец никой не видя корем, даже до началото на седмия. Може би, защото беше есен и зима. След като съобщих новината, тогава се забеляза  Rolling Eyes  Да не споменавам, че много от комшиите ме питаха дали всъщност аз съм родила бебчо   Shocked  Shocked Laughing
Това, все едно съм го писала аз Shocked
Виж целия пост
# 245
Започнах да качвам кг след 3-я месец а корема ми пролича в 5-я
Виж целия пост
# 246
Къm края на 5-я mесец.
Виж целия пост
# 247
При първата бременност в началото на 6-тия, а втората в края на 4-тия
Виж целия пост
# 248
Около 4ти-5ти месец.
Виж целия пост
# 249
И през двете бременности още от 2-рия месец ми личеше коремчето.
Виж целия пост
# 250
С двете бременности различно. С първата ми пролича чак след петия, а сега в третия имам коремче като тогава в петия.
Виж целия пост
# 251
Още в 3-ти ми личеше Peace
Виж целия пост
# 252
Започнах да го усещам твърд още в 3-ти мес. Започна да расте видимо чак в края на 5-ти. Wink
Виж целия пост
# 253
момичета, да ви кажа ... моят корем расте последните дни почти с 1см на ден, за 1 месец е порастнал с 10см, а съм по средата на пътя  Wink с колко см средно пораства коремчето до края на брененността?  newsm78
Виж целия пост
# 254
и на мен ми пролича доста рано към 3-ти месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия