в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 941
  • 809
# 255
Към 3-тия месец
Виж целия пост
# 256
На мен започна да ми расте корема в 4тия месец.
Виж целия пост
# 257
Трети месец.
Виж целия пост
# 258
около 4-ти. А когато бях на слънце и въздух растеше за време!!!
Виж целия пост
# 259
Края на 4 месец
Виж целия пост
# 260
към третия
Виж целия пост
# 261
Началото на 4 мес.
Виж целия пост
# 262
Още във втория меце започнах да се надувам. В третия определено ми личеше. Аз имах огромен корем, майка ми шегуваше, че в 6-ия месец съм била като в 12-ия Laughing
Виж целия пост
# 263
На мен ми пролича някъде към средата на петия, въпреки че чакам близнаци, но го отдавам на това, че по природа съм си малко по- пълничка
Виж целия пост
# 264
и аз не съм от слабичките по принцип, корема ми пролича към 4 месец сега съм в началото на 7 и съм като хипопотам
Виж целия пост
# 265
Сега почна да расте 5тия месец
Виж целия пост
# 266
Още през втория не можех да си закопчавам ципа на панталона, но към четвъртия си личеше, че е бременен корем, а не просто тумбак  Peace
Виж целия пост
# 267
Здравейте на всички.
Моят започна още от вторият месец но аз бях много слаба и нямах никакъв корем, може би за това толкова от рано но по принцип доктора казва че е нормално да личи от пети нататък
Виж целия пост
# 268
и аз не съм от слабичките по принцип, корема ми пролича към 4 месец
същото нещо е и при мен  Peace
Виж целия пост
# 269
Коремът ми пролича към 5 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия