в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 945
  • 809
# 285
Края на петия месец...
Виж целия пост
# 286
Oколо 5м.започна да се забелязва.
Виж целия пост
# 287
В края на 3-тия месец започна да расте корема, а в края на 4-тия стана видим и за другите.
Виж целия пост
# 288
от 7 месец запо4на да ми ли4и пове4е
Виж целия пост
# 289
И с двете бременности в средата на третия месец започна да ми личи.
Виж целия пост
# 290
Някьде кьм 4 месец запо4на да ми ли4и ве4е  Mr. Green
Виж целия пост
# 291
към края на 3-ти ...
Виж целия пост
# 292
В 3-ти месец съм и ми личи а съм качила само 1 кг
Виж целия пост
# 293
На мен ми пролича в края на третия месец, а в началото на четвъртия въобще не можеше да се крие. Въпреки всичко имаше и доста хора, които не бяха чули клюките и видяха корема ми чак в петия месец:))) Един мъж от фирма партньор на тази, в която работя, реагира много смешно, аз бях седнала зад бюрото зад компютъра и се наложи да стана за нещо и изведнъж той извика " Ти имаш корем", аз се изчервих до ушите и му казах тихичко "Ами от бременността е, чакам дете, затова имам корем".  Embarassed
Сега съм в 25 седмица и всеки казва, че коремът ми расте с часове...и май са прави.....Качила съм 7кг..... коремът ми е огромен.
Виж целия пост
# 294
Един мъж от фирма партньор на тази, в която работя, реагира много смешно, аз бях седнала зад бюрото зад компютъра и се наложи да стана за нещо и изведнъж той извика " Ти имаш корем", аз се изчервих до ушите и му казах тихичко "Ами от бременността е, чакам дете, затова имам корем".  Embarassed
Сега съм в 25 седмица и всеки казва, че коремът ми расте с часове...и май са прави.....Качила съм 7кг..... коремът ми е огромен.

 Joy Това ми прозвуча много сладко!!!

На мен миналата седмица ми се случи нещо подобно... колега, който не ме беше виждал известно време ме видя и ми сочи корема и вика "Това май не е от бисквитки?" ... много се развеселих!  hahaha
Виж целия пост
# 295
на мен към 5 месец,ама засега качвам само на корем може би затова.И мен доста интересно ме заглеждат хората,защото съм смешна-относително елегантна но с голям корем, а съм  в началото на 7 месец-след още 3 незнам как ще съм...
Виж целия пост
# 296
Bory-Bory  с термин февруари си нали ела в темата с февруарските мами-колкото сме повече толкова по хубаво:)

Аз съм писала вече в 5-тия започна да расте,имам една колежка дето като дойде на работа идва при мен и вика:"Давай да го пипна и да почвам работа" Joy
Виж целия пост
# 297
5 месец
Виж целия пост
# 298
В началото на третия месец имах малко коремче. Аз си мислех, че си личи, но според останалите, изглеждах просто дебеличка.
Виж целия пост
# 299
 Аз съм в 16 г.с и вече определено имам корем  Shocked Не мога да повярвам, че толкова скоро коремът ми изхвърча. Буквално за две седмици нарасна и вече не се побирам в моите панталони и спешно се наложи да си купувам дънки с ластик. Днес се опитах да си закопчея палтото ...и едвам се нацвъках вътре...ужас! Не ми се мисли какво следва по нататък! Но пък от друга страна - да са живи и здрави бебчетата, това с корема е бял кахър  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия