в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 943
  • 809
# 270
Първият път - чак към края на 5-я месец. Сега още в третия...
Виж целия пост
# 271
Нормално ли е осте в началото да ми се е подул стомаха?Още съм много в началото даже не успяха да ми кажат в коя седмица съм очаквам в сряда да ми кажат.А още от сега ми е подут корема.По принцип винаги съм си имала стомахче но не чак толкова.Толкова рано нормално ли да ми личи?
Виж целия пост
# 272
Нормално ли е осте в началото да ми се е подул стомаха?Още съм много в началото даже не успяха да ми кажат в коя седмица съм очаквам в сряда да ми кажат.А още от сега ми е подут корема.По принцип винаги съм си имала стомахче но не чак толкова.Толкова рано нормално ли да ми личи?
Нормално е, но това не е бременилското коремче, а газове, които често поддуват корема в началото на бременността  Peace Лека бременност!
Виж целия пост
# 273
Долу горе кьм 3-тия месец.  Wink
Виж целия пост
# 274
Въпреки че чаках близнаци започна да ми личи чак в средата на 6-тия месец. До последно погледната в гръб не ми личеше че съм бременна
Виж целия пост
# 275
При първата бременност - чак в началото на 6-я месец.
Сега, при втората, още в началото на третия  Tired
Виж целия пост
# 276
В началото на 5-ия месец.
Виж целия пост
# 277
В началото на 5-ия месец.

И при мен така  Peace
Виж целия пост
# 278
и моето коремче е доста пораснало Embarassed.все си мисля ,че е рано да съм се издула от сега.можеби и клицата да съм ги качила Embarassed  bouquetлеко бременеене от мен на всички мамаи.
Виж целия пост
# 279
Моят беше леко подут  в началото. И аз първите три месеца нищо не качих. Пролича ми в 5 месец.
Виж целия пост
# 280
Първия път ми пролича в 5м. а сега още в 3м.
Виж целия пост
# 281
И при мен така-първия път чак в 5тия месец сега още в 3тия съм с коремче,че и дискомфорт.
Виж целия пост
# 282
Към четвъртия май беше
Виж целия пост
# 283
с тази бременност още от 2-рия месец,с предишните 2  едва в края на 5-тия проличаваше. Mr. Green
Виж целия пост
# 284
при мен започна от третият месец, сега съм в шести началото и доста ми личи не ми се мисли като стана в по горните. А как сте с килограмите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия