в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 952
  • 809
# 450
И през двете бременности още от 3м
Виж целия пост
# 451
И на мен към края на 3ти или понеже бях качила 3 кг до края на 3ти ми личеше. Реално бременно коремче може би началото на 4ти.
Виж целия пост
# 452
Май в началото на 4-ти месец
Виж целия пост
# 453
Пролича ми в началото на 5-ти месец, но някои колеги до последно твърдяха, че са мислели че просто съм попреяла (винаги съм имала плосък корем) Laughing
Виж целия пост
# 454
Пролича ми в началото на 5-ти месец, но някои колеги до последно твърдяха, че са мислели че просто съм попреяла (винаги съм имала плосък корем) Laughing

Е всеки ден ли да си попреяла  Joy
Виж целия пост
# 455
От трети месец - слаба съм не преяждам защото повръщам повечето от нещата който слагам в устата си - свалих три килца даже на мойте скромни 46 / на 161 височина/
Виж целия пост
# 456
от четвърти Peace
Виж целия пост
# 457
От четвърти.
Виж целия пост
# 458
Пролича ми в началото на 5-ти месец, но някои колеги до последно твърдяха, че са мислели че просто съм попреяла (винаги съм имала плосък корем) Laughing

Е всеки ден ли да си попреяла  Joy

Нали  Laughing Като ми го казаха аз останах без думи направо Shocked
Виж целия пост
# 459
някъде към 4-тия месец
Виж целия пост
# 460
12 г. с. или точно 3 месеца след началото на последния цикъл спрях да закопчавам горното копче на панталона, а в четвъртия месец си купих първия панталон с платка и от тогава всички бяха убедени, че съм бременна.
Виж целия пост
# 461
В 4-тия месец започна да ми личи,а в 6-тия ме питаха дали ще имам близнаци Laughing
Виж целия пост
# 462
Аз спрях цигарите преди 7 месеца и от там качих около 10кг,което беше ужасно от плосък корем станах с елегантно шкембенце,даже и дръжки имам.Тъкмо помислих,че съм отслабнала,пък то било защото съм забременяла и ще видим занапред как ще е.Но подуване,че си има от газовете си има няма спор.
Виж целия пост
# 463
В 6-ти месец чак ми личеше, че съм бременна. И то пак ако се загледаш и се позамислиш.
Виж целия пост
# 464
И при четирите ми бременности ми проличаваше още във втория месец към края. Но аз съм много слаба и вероятно за това е така. Една моя приятелка (доста пълничка) до към 8 м. не можеше да се каже, че е бременна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия