в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 950
  • 809
# 465
И при четирите ми бременности ми проличаваше още във втория месец към края. Но аз съм много слаба и вероятно за това е така. Една моя приятелка (доста пълничка) до към 8 м. не можеше да се каже, че е бременна.

Тц, и това не е от значение - аз съм 175см и 55кг и пак не ми личеше. Аз пък съм си мислела, че е от височината... Laughing

4 бременности!  bouquet
Виж целия пост
# 466
Аз си го виждах много от рано, но видимо за другите стана чак в 5-тия месец.
Виж целия пост
# 467
На мен ми стана много смешно, когато с една съседка се срещнахме между етажите ( вече бях в отпуск за бременност и раждане ). Бях с широко яке и дънки и определено вече доста тежко се движех, а тя  Laughing, моля ви се, ме кани на някакъв поход, хижи... Ама, казвам и аз, какви хижи, какви походи, бе - аз, след има-няма месец раждам!? Crossing Arms Тя онемя! Гледа ме и не може да повярва жената  Wink Аз, съответно, още повече не мога да повярвам и й викам - как, не виждаш ли на какъв тюлен мязам? Тя  Rolling Eyes, горката, вика - ми, от де да знам, много съм те разглеждала  newsm78, пък и с тез якета....
 Боже, Боже... Mr. Green
Виж целия пост
# 468
При първата ми бременност ми пролича в началото на 5 месец, при втората още в началото на 3 месец, а при третата не се усетих че съм бременна до началото на 4 месец. Мислех си че просто съм напълняла  Embarassed
Виж целия пост
# 469
Да напиша и за третата си бременност.В края на седмицата влизам в третия месец,а коремче вече имам заформено.Не е бременлийско все още,но определено  е по-голямо и ми стягат всички панталони  Blush
Виж целия пост
# 470
към края на 4ти  Wink
Виж целия пост
# 471
И двата пъти в четвъртия месец
Виж целия пост
# 472
А пък при мен още в средата на 3 ти, сега съм началото на 4 ти и коремчето ми изглежда, сякаш съм преяла, просто подуто и мекичко Simple Smile
Виж целия пост
# 473
С първата бременност ми пролича чак към края на петия - шестия месец. Сега още от четвъртия, да не кажа по-рано, коремът ми започна бързо да нараства. В момента съм в пети месец и вече не може да се сбърка, че съм бременна.
Виж целия пост
# 474
Пролича ми по-видимо чак в петия месец, въпреки, че съм слабичка  Peace
Виж целия пост
# 475
Незнам защо, но още в трети месец започнаха да ме питат дали има нещо Wink. Вече леко имах коремче. А сега мислят че съм към осмия, а аз още не съм влязла в пети месец. Не че съм толкова огромна, но качавам само на корем. Дано и занапред е така  Praynig, че после незнам как се свалят тея килца.
Виж целия пост
# 476
тони бонбони най-много се качва в 8 и 9 месец, имаш много време дотогава. И аз уж качвах само на корем, но отидох да раждам 25+  Crazy  Свалят се, не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 477
В средата на 5-я месец,въпреки,че и в 6 -я имаше хора,които не познаха,че съм бременна.
Виж целия пост
# 478
Първият път в петия месец, но само като бях с тесни дрехи. Втория - само на когото бях казала знаеше. Три месеца преди да родя дъщеря си имахме презокеански полет и помолих да ни дадат отделно място за сина ми, защото съм бременна. Хората на опашката гледаха странно и мислеха, че лъжем. Гледана отзад, талия имах до края, може би заради силно щръкналия задник hahaha.
Виж целия пост
# 479
Пролича ми по-видимо чак в петия месец, въпреки, че съм слабичка  Peace
И на мен , дотогава си ходех с дънките  Simple Smile .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия