в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 947
  • 809
# 540
В началото на четвъртия месец, но ми пролича чак в края на шестия.
Виж целия пост
# 541
С първата бременност към четвъртия месец,а сега още във втория гледам започва да расте.
Виж целия пост
# 542
И на мен втората бременност започна да ми личи още съвсем в началото, но може би към края на втория месец.
А като забременях с щерка ми бях скромните 38 килограма.

Най-накрая някой да ме зарадва,защото майка ми винаги казваше:няма друга толкова слаба като теб,а сега трябва да и кажа,че все пак е имало  Joy
Виж целия пост
# 543
Lussy, сега като се замисля, бях прекалено слаба, признавам си. Но тогава тренирах акробатичен рок.
Успях известно време след раждането да се намъкна в старите си дънки. После обаче качих, заради противозачатъчните.
Определено обаче не ми се иска да се връщам на онези килограми.
Виж целия пост
# 544
С първата бременност в петия месец започна да ми личи, сега още успявам да се поприкривам ако искам, но общо взето с дрехи по мен си имам сериозно коремче, аз съм в началото на четвъртия.
Виж целия пост
# 545
Моето коремче започна да расте в средата на 5-тия месец.
Виж целия пост
# 546
При мене още към края на третия месец се забелязваше нарастване, но успявах да прикривам, влезнах ли в четвъртият вече нямаше как, много ми личеше. Дори и сега като се сравнявам по други момичета, моят корем е значително по-големичък. Все пак всеки си е с различна структура на тялото и на някои им личи повече на други по-малко. По-важно е бебето да си отговаря на седмиците и да се развива нормално!
Виж целия пост
# 547
Четвъртия. Започна да ми личи в петия
Виж целия пост
# 548
В края на третия месец.
Виж целия пост
# 549
Още през втория месец взех да не мога да си закопчавам панталона,в третия вече си имах малко коремче Grinning
Виж целия пост
# 550
Първия път в третия ми пролича видимо.И то към края.Сега вече ми личи и то мнооооого.А съм във средата,даже началото на втория! Crazy
Виж целия пост
# 551
И на мен с втората бременност рано започна да ми расте коремчето, вече имам такъв корем като в пети месец на първата бременност  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 552
В 5-я месец започна да ми личи!
Виж целия пост
# 553
Пролича ми в 5тия месец, но от 3-тия ми беше дискомфортно да нося твърде тесните си дрехи.
Виж целия пост
# 554
Още в третия! Дънките не ми се закопчаваха!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия