в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 947
  • 809
# 525
Аз съм в началото на 4 месец и още не ми личи Confused
Преди имах много плосък и стегнат корем, сега е отпуснат и леко издут, амяа все още само аз и мъжа ми го забелязваме, а нямам търпение да имам истинско коремчееееееееееееее...
 Embarassed

Олееее все едно себе си слушам преди няколко месеца  Joy Аз тогава всеки ден се тръшках защо не качвам килограми,защо хората имат кореми аз нямам и т.н.,докато не стана така,че някъде към края на 5-ти,началото на 6-ти месец не ми порастна корема за отрицателно време,буквално от единия за другия ден имаш чувството,че става и качих 10 кг.за 2месеца ShockedСега пея вече друга песен,но няма кой да ме чуе  Mr. Green Така че всяко нещо с времето си както са казали хората  Peace

Виж целия пост
# 526
Охх,на мен ми пролича чак към средата на 4-я месец...При това-съвсем малко си личеше и то само,когато бях с по-прилепнали блузки...
Но преполагам и структурата на тялото играе важна роля...знам ли...
Аз лично съм много слаба,майка ми е същата и на нея късно й е проличал корема...
Виж целия пост
# 527
 Аз вече имам някаква подутина, но не личи още ако не се загледа много човек и не знае, че съм бременна, може за сега да се сбърка и с добре нахранено коремче.
Виж целия пост
# 528
Странното е, че при мен също още в първия месец започна да ми се подува и се оказа, че всички панталони ми утесняват около талията заради което се наложи още в първия месец да си купя панталон за бременни (понеже краката са ми слаби). Бюста ми също нарасна с 1 размер още в първия месец. КАто видях как ми се подува корема, започнах да ям по-малко, но въпреки това коремът не намаля. Като се премерих обаче, бях свалила кило и половина. Странна работа.  newsm78
Виж целия пост
# 529
Гледам, че съм се разписала на втора страница, а сега отговарям за втори път Laughing
И с двете бременности започна да личи в 5-6 месец, а видим и за непознати - чак в 7-ми. Иначе нормалните ми килограми са 53.
Виж целия пост
# 530
Странното е, че при мен също още в първия месец започна да ми се подува и се оказа, че всички панталони ми утесняват около талията заради което се наложи още в първия месец да си купя панталон за бременни (понеже краката са ми слаби). Бюста ми също нарасна с 1 размер още в първия месец. КАто видях как ми се подува корема, започнах да ям по-малко, но въпреки това коремът не намаля. Като се премерих обаче, бях свалила кило и половина. Странна работа.  newsm78
В първия???? Че ти знаела ли си, че изобщо си бременна в първия???Thinking  По принцип дори в началото губиш маса, после зопочваш да трупаш.........
Виж целия пост
# 531
На мен също първото тримесечие корема ми беше много подут и сега като си гледам снимките е същия по големина като в 5тия. Това подуваме се случва често и не означава, че това е бебето. То си е още в таза.  Peace Като килограми и аз не бях наддала, т.е. не е от надебеляване.
Виж целия пост
# 532
Аз си го забелязвам от самото начало  Laughing
С дрехи като съм някъде от 4-ия.
Виж целия пост
# 533
Аз пък забременях 41 кг. и беше голям зор в началото да не слезна и под тях,защото почти не се хранех и  Sick, но в крайна сметка успях да не мръдна от тях,после както съм писала по-горе до към 4-5м. не мръднах от тези кг. и се бях завайкала яко,че не качвам нищо,че какво бебе ще родя накрая и т.н.,сега съм на друга вълна... Joy
Между другото чела съм,че слабите жени качват много повече,защото самия организъм трябвало да навакса първо липсите и след това започва да трупа и за самото бебе.Много от моите приятелки оправдаха тези думи,защото повечето от тях качиха по 25кг. и нагоре по време на бременността си,а бяха щиглеци преди това Mr. Green
С две думи опитвам се да се подготвя психически,че скоро ще съм един голям кашалот,но добре че остана по-малката част,че да не ми тежи мноооого Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Lussy,аз пък не смятам,че винаги е така....Аз първия път като забременях бях 47 кг.,качих само 13 кг.,при това повечето бяха по коремчето...Иначе в краката и в дупето бях добре....Така че,то това си е строго индивидуално...
Виж целия пост
# 535
Уау! 48 и аз съм била, но 41  Shocked А аз се притеснявам да не съм много слаба като стана 47...... Луси  - да не ти пука за килограмите. Пожелавам на един шиглец едно голямо дебело пухкаво бебе  Hug
Виж целия пост
# 536
"В първия???? Че ти знаела ли си, че изобщо си бременна в първия???  По принцип дори в началото губиш маса, после зопочваш да трупаш........."

Ами нали си правих тест... Simple Smile))) Ами със сигурност подуването не е дебелеене, в смисъл сланини, по-скоро е задържане на вода. Четох някъде, че при някой жени коремът нараства още в началото поради задържането на вода. Не мисля, че ми е личало, по-скоро аз си го виждах. Simple Smile А не съм повръщала, така че не съм губила маса. Много ми се ядеше, но сама се ограничавах, за да не качвам.
Виж целия пост
# 537
И на мен втората бременност започна да ми личи още съвсем в началото, но може би към края на втория месец.
А като забременях с щерка ми бях скромните 38 килограма.
Виж целия пост
# 538
На мен много рано започна да ли личи. Аз имам и колит, но следкато забременях определено бях с по-голямо коремче отколкото обикновено - още 2-рия месец (поне аз виждах разликата).
Виж целия пост
# 539
Реално започна да расте към 3ти месец, но за останалите пролича чак накрая на четвърти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия