в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 947
  • 809
# 510
Здравейте и от мен.Аз съм в началото на 5 мес. и чак сега съм вече с издуто коремче,но само тези,които знаят за бременността ми,те го виждат.Иначе особено и сега с дебелите дрехи , въобще никой не предполага ,че съм бременна.Все едно съм се наяла повечко Laughing
Виж целия пост
# 511
В пети започна да расте и при мен.
Виж целия пост
# 512
В 4 месец вече личеше, че съм бременна Grinning
Виж целия пост
# 513
Сега с втората бременност, коремът ми започна да се стърчи още в 2-ят месец.
Виж целия пост
# 514
Аз по принцип имам леко коремче и не знам поради тази причина ли хората до 5-6 месец не забелязваха ,че съм бременна. Последните два/8-ми и 9-ти / месеца обаче много наедрявах .
Виж целия пост
# 515
Към края на петия месец започна да ми личи по малко, иначе с голям корем се сдобих след седмия.
Виж целия пост
# 516
Много полезна тема! Аз все още си нямама корем и това на моменти доста ме притеснява. Но от последните мнения разбирам, че има и други мами, при които почва да личи по-късно  Flutter . Да допълня- и аз съм си пълничка, може би затова не си личи все още.
Виж целия пост
# 517
Да допълня- и аз съм си пълничка, може би затова не си личи все още.

Абсолютно, аз съм по-пълна, вече съм седми месец и на моменти с по-широки дрехи още не ми личи, много хора си мислят, че просто още съм напълняла.
Виж целия пост
# 518
Да допълня- и аз съм си пълничка, може би затова не си личи все още.

Абсолютно, аз съм по-пълна, вече съм седми месец и на моменти с по-широки дрехи още не ми личи, много хора си мислят, че просто още съм напълняла.
Hug Hug Hug Много голямо успокоение!!! Аз се притеснявах, защото не качвам и кг- на същите съм дето почнах, а и см в талията не растат / е само вечер се понадуя, но сутрин- нъц/.    Hug
Виж целия пост
# 519
Горе-долу от началото на пети месец (сега съм в края му) вечер след обилно похапване ясно си личи коремче, сутрин спада  Mr. Green и си изглеждам както обикновено на тези килограми (+5 от преди забременяването). Като цяло не мога да кажа, че съм пухкава, но си имам открай време "ориенталско" коремче. Бях се попритеснила по едно време, но щом прегледите показват, че бебето е с нормална големина, не ми пука дали имам или нямам корем.
Виж целия пост
# 520
Първият път края на петия месец, а сега още не ми личи, но има време. Simple Smile Чувала съм, че при втората бременност проличава по-рано. Но всичко е до организма и структурата, а аз не съм от най-елегантните. Embarassed
Виж целия пост
# 521
на мен започна да ми личи коремчето в четвъртия месец Peace
Виж целия пост
# 522
И на мен в 4ти месец. Аз мисля, че много зависи от дрехите. На мен с някои ми личи много, а с други изобщо. Освен това според мен не зависи толкова то килограмите, колкото от височината. Аз съм си дребничка и то коремчето просто няма къде да отиде и щръква напред.
Виж целия пост
# 523
Аз съм в началото на 4 месец и още не ми личи Confused
Преди имах много плосък и стегнат корем, сега е отпуснат и леко издут, амяа все още само аз и мъжа ми го забелязваме, а нямам търпение да имам истинско коремчееееееееееееее...
 Embarassed
Виж целия пост
# 524
Аз съм в началото на 4 месец и още не ми личи Confused
Преди имах много плосък и стегнат корем, сега е отпуснат и леко издут, амяа все още само аз и мъжа ми го забелязваме, а нямам търпение да имам истинско коремчееееееееееееее...
 Embarassed

Ще имаш ,не се притеснявай. Много е различно при всяка бременност. При първа по принцип по- малко личи ,с всяка следваща все по-рано започва да личи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия