.Лекарката ми каза от 30-40 дни ще имам цикъл.Ходих при една квартална лекарка и тя ми каза да пия чай от бял равнец,да не се налага да пия пак хапчета.Споделете вашето мнение на кои ден след аборта ви дойде цикъла???благодаря предварително!
.Лекарката ми каза от 30-40 дни ще имам цикъл.Ходих при една квартална лекарка и тя ми каза да пия чай от бял равнец,да не се налага да пия пак хапчета.Споделете вашето мнение на кои ден след аборта ви дойде цикъла???благодаря предварително!
и да не се тревожиш,че всеки организъм е различен.Сигурна съм,че скоро нещата ще се нормализират и ще ти дойде и 1вия цикъл.
, значи 35 дни.
,но ми е притеснено
.Благодаря ви за отговорите
,случвало ли ви се е???
ама се поуспокоих,4е да си минава вси4ко по реда...От друга страна ми е едно странно..ве4е трябва6е да сам в 8-мия месец,с гоолям корем....ама..
Препоръчани теми