Въпреки че им надухме и техния детски басейн, пак натам тичаха. Иначе има люлки, май и пързалка имаше, въобще има си обособено кътче за деца, има мрежа за волейбол или федербал, отзад в двора гледат кокошки и зайци, моите умираха от кеф да ги хранят. Като напечеше през деня си правехме разходки из махалата, имаше чешма, откъдето следобед минаваха овци и кози и в дворовете всякакви интересни домашни животинки и храсти, пълни с къпини
Толкова добре им се отрази на здравето
През май ги водихме на Сандански и там още повече започванаха да точат сополи и да кашлят. Местните казаха, че винаги при малки деца така ставало, защото първите 10 дена организма им се бил чистил
Ами то колко дни трябва да стоиш, докато се изчистят децата.
Явно на всяко дете различно си влияе, но аз съм наистина впечатлена от чудодейното действие на балканския въздух 
Малко дълго стана, но поне бях изчерпателна