Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво споделя един родител за опита на детето си в детската градина?
Какви са отзивите на други родители относно опита в детските градини и какви са реакциите на родителите на деца в различни детски градини?
Какви са мненията относно работното време и вземането на децата от детските градини?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво споделя един родител за опита на детето си в детската градина?
-
Какви са отзивите на други родители относно опита в детските градини и какви са реакциите на родителите на деца в различни детски градини?
Различните родители съобщават за различни преживявания в детските градини, като някои споделят отрицателни преживявания, като лошо отношение от страна на персонала и липса на подходящи условия за децата. Други родители споделят положителни преживявания, като удовлетворение от отношението на персонала и удовлетворение от условията в градината. Родителите на деца в различни детски градини изразяват подобни опасения относно отношението на учителите към децата, включително физическо наказание, разделение и липса на професионализъм. Освен това те изразяват недоволство от увеличаването на таксите за детски градини и липсата на подобрения в условията за отглеждане на деца.
-
Какви са мненията относно работното време и вземането на децата от детските градини?
Родителите имат различни мнения относно работното време и вземането на децата от детските градини. Някои родители се оплакват, че изискването за ранно вземане на децата не е удобно за работещите родители. Други родители споделят, че първоначално са били посъветвани да вземат децата си по-рано, но по-късно са имали повече гъвкавост в избора си.
-
Какви са мненията относно отношението към децата със специални нужди в детските градини?
-
Какви са притесненията на родителите относно учителката в детската градина?
Още повече казвате, че тогава там не е имало деца. Апартамента е с две тераси. Те сигурно са пушили на тази на която няма деца. Аз не виждам друго място, на което може да се пуши освен на терасата. Не ме нападайте сега. Аз не съм пушачка и не ми е приятно около мен да се пуши. Но все пак и госпожите са хора и не е престъпление това. Това лято дъщеря ми беше за малко в този филиал и мога да кажа само хубави неща за персонала и обстановката там. Единствения недостатък за мен е липсата на двор за игра. Иначе там е много хубаво.

