Отзиви за детски градини - Варна

  • 211 165
  • 1 093
# 645
Иви, сериозни проблеми, е тука е врътката.... Децата, които знам, че са посещавали градината, не са били със сериозни проблеми  Whistling.
О, колко си права  Tired Все пак има и малко деца със сериозни проблеми там, към които за съжаление отношението е... да кажем не е същото като към другите, възможно най-меко казано Confused
Виж целия пост
# 646
Запис  Hug
Виж целия пост
# 647
Честита нова година!
Никой не е писал отдавна по темата, но мисля че тук е мястото да попитам: Коя градина бихте ми препоръчали в р-н Одесос? М.юни моите бандити стават на 3 и ще трябва да се местим от ясла в градинка и сега проучвам градините в района ни. Ще съм благодарна, ако някой ми помогне с впечатления и мнения. И по принцип някой знае ли кога започва подаването на документи тази година, кога ще тръгват децата после? Тъмна Индия ми е градинския въпрос...
Виж целия пост
# 648
Погледни в сайта на Общината, там има информация за приемите. Мисля, че близнаците са с предимство при приема. Иначе инфо за детски градини в р-н Одесос не мога да дам.
Виж целия пост
# 649
Благодаря за отговора!
Сайта на Общината не работи в момента - пише че информация ще има януари 2011.
И аз си мисля, че са с предимство, но все пак не ми се иска да чакам последния момент.  Чета хубави неща за "Звездичка", дали в действителност е така? Надявам се да се включи някоя мама, чието детенце ходи там.
Виж целия пост
# 650
Ами мнение е малко трудно да се даде, понеже "разни хора - разни идеали"
Щерката ни е в ЦДГ 1- Светулка - аз лично съм доволна. Но мисля че най-важното е госпожите, на които ще попаднат децата. Така или иначе мога да ти кажа следното конкретно за Светулка - има стара и нова сграда. Ние сме в старата - стара къща, стари мебели, отчасти ремонтирано - абе нормална държавна градина. Има доста каквода се пипне, но с техните бюджети не е странно че нещата са такива. Както казах от госпожите на нашата група сме много доволни. За директорката нищо не мога да кажа все още, понеже е нова.
Виж целия пост
# 651
Благодаря за отговора!
Сайта на Общината не работи в момента - пише че информация ще има януари 2011.
И аз си мисля, че са с предимство, но все пак не ми се иска да чакам последния момент.  Чета хубави неща за "Звездичка", дали в действителност е така? Надявам се да се включи някоя мама, чието детенце ходи там.

"Звездичка" е прекрасна градина във всяко едно отношение.Двор, чистота, ред, госпожи, лели, директорката-просто не вярвам на късмета си.Уточнявам, че говоря за централната сграда, филиалът не го познавам.За три години не е имало нито ден, нито ситуация в която да се ядосам за нещо или нещо да ме подразни.Най-важно е, че всички са много мили с децата, като собствени деца си ги гледат.И като си помисля как съжалявах, че детето не успя да влезе в една друга градина...
Виж целия пост
# 652
За първи път чувам, че Звездичка имала филиал. Знаеш ли къде се намира? И сигурна ли си за това? newsm78
Виж целия пост
# 653
филиалът на Звездичка е на ул. Ген. Колев до складкарница Неделя.
Виж целия пост
# 654
Ама в жилищен блок ли е, или в собствена самостоятелна сграда?
Виж целия пост
# 655
в самостоятелна сграда, дори са 2малки едноетажни сгради, които преди мнооооооооооого години са били училище. Филиалът е все едно в двора на Руското училище.
Виж целия пост
# 656
Много ти благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 657
За филиалът на Звездичка. Намира се по точно в краят на двора на Руското училище. Имат много тясно пространство децата за игра навън. Малко дворче с плочки и един пясъчник. Толкова е тясно, че най често си вият по решетките на оградата, а лелката редовно ги навиква да слязат от там и да не говорят с непознати. Има защо да се притесняват хората. Иначе съм чувала хубави неща за госпожите.
Виж целия пост
# 658
Благодаря ви много!
За централната сграда се интересувам, че ми е много близо. Преди 2 дни ходих до там, останах очарована от това, което видях. Директорката беше отпуска и не можах да разговарям с нея, другия месец пак ще отида. Надявам се да успеем да се класираме там. Много ми хареса това, което видях на таблото - възпитаване на децата на здравословно хранене, изключително много награди от всякакви конкурси... Личи си, че се занимават с децата.
Виж целия пост
# 659
За филиала не се тревожете много, все по-усилено се говори, че Руско училище си взимат сградата и  няма да има прием на деца още от тази година
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия