Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 40 913
  • 440
# 75
Здравейте Страхотни, как върви?
Аз взех решение да се претегля чак в края на първия режим, т.е. другия уикенд, тъй като нещо съм започнала да робувам на кантара и всеки грам ми влияе Thinking
иначе днес съм стриктна , на протеини  bouquet
Виж целия пост
# 76
Здравейте момичета, как сте? Аз съм вече 4 ден от втората диета и засега се чувствам добре, но и прегрешавам-  вместо зеленчуци хапвам плодове! Sick
Сега гледах и третата диета - за тези които са я минали - и през нея ли продължава да се отслабва?
Виж целия пост
# 77
Здравейте,Страхотни момичета! Hug Hug Hug

Много ме зарадвахте като прочетох за резултатите ви  Heart Eyes  bouquet

Преглеждайки режимите се спрях на Ори - от доста време се заглеждам в този режим, а и ми е удобно - през деня на плодове, зеленчуци и кисело мляко, а вечер например салата и месо
Така че от понеделник съм с идеята да го започна  newsm78 съчетано с кростренажора и малко някакви други упражнения  Peace

Пожелавам ви Страхотна съботна вечер Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Лиде, аз бях на Ори известно време! Готин е режима и се отслабва, но доста бавно! За месец свалих макс. 2 кг, но така и не ги качих, а го правих преди повече от година Peace
Виж целия пост
# 79
Добро утро, Страхотни момичета!  Hug

Днес е ден за избори и смятам сутринта да се разпиша преди пътуването.  Wink Peace

Пожелавам ви много минусчета през тази седмица, в която няма да пиша!   bouquet

Напоследък не съм особено режимна, но като се върна започвам отново. Коремът ми е подут, защото всеки момент ще ми дойде и ми е нервно и дискомфортно   Confused

Черпя с кафе за Добро утро:

Виж целия пост
# 80
Здравейте Страхотни!
Аз снощи на рожденния ден прегреших Blush но не много newsm78
Днес ще съм режимна и после ще карам 3 дена лунната,
Желая приятен неделно-изборен ден Hug
Виж целия пост
# 81
Ей ме на и мен  Crazy

Чудесни резултати.....БРАВО   bouquet   bouquet  bouquet

Мишанка, по-добре същите килограми,отколкото плюс, за минус не се надявай  Laughing имай предвид,че този замръзяващ ефект не е дълготраен ако много прегрешаваш....от опит казвам  Blush

Аз се  подмотквам все още,но от днес уж започнах  bowuu пък да видим  Crazy

Ори сега ще го погледна  Mr. Green дано ме вдъхнови поне той  Crazy

През това време ще си пийна капучинце  Mr. Green

Страхотен ден;-)
Виж целия пост
# 82
Добро утро, Страхотни момичета! Hug



Откога не съм сервирала кафенце в темата  Crazy

Кала, Hug хайде заедно да започваме нещо  Peace

nadqsf Hug ще надникна и аз в лунната - преди време я правех редовно и имах резултат - кога повече, кога почти нищо, но все пак имаше като цяло, съчетана със Страхотната диета в остганалото време  Peace

Ykk Hug аз не бързам, че от бързане се бях докарала до ... ooooh!


Stephy Hug приятно изкарване

СтаМ, Hug нещо не я виждам напоследък  newsm78 /то не че аз съм от най-редовните/

Много  Hug Hug Hug на всички, които не съм писала лично

Страхотен ден и Страхотна минусова седмица на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 83
Ммм, капучино Wink
Лиде, не знам какво да измисляме;)Ори го погледнах вчера и не ми изглеждаше лошо  Peace хайде да опитаме.... обаче аз страхотната не я изоставям неееееееее   Mr. Green
 
I ll be back soon ...
Виж целия пост
# 84
Здравейте милички!
Аз съм си стриктна, но тъй като обещах да не се тегля поне до петък, нямам много какво да ви споделя.
Пожелавам ви страхотен диетичен и слънчев ден!  bouquet
Виж целия пост
# 85
А аз три дни въртя кростренажора и днес съм +.  Confused Confused Confused
Но тази седмица мисля да съм стриктна и спортна, а накрая ще докладвам как се е отразило.
Успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 86
Привет, Страхотни!

Лиде, Кала - старите дружки  Hug Hug Hug
И аз се замислях да променя нещо, че покрай изпитите  си деформирах храненето. Та сега и аз ще разгледам другите диети.
Но! Не мога да се разделя със Страхотната тема ....не знам как ще стане този номер... Joy

Днес реших да карам само на месо.  Sick  Малко само, "да дръпна" , както се казва.  Mr. Green

И да ви споделя, мили момичета, горчивия си опит :
От НЕзакусване -напълнях   и сега съм 62 кг. Shocked Две години държах под 60кг , а сега  ...?!?! Миналото лято ,точно по това време бях 57 кг. Sad

Така че ,стискайте палци да успея тази седмица със замисленото!

Браво на режимните!    bouquet
Вече съм тук! bowuu
Виж целия пост
# 87
Здравейте ,Страхотни! Hug Hug Hug
Да се похваля ,че продължавам да отслабвам! newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
На рождения ден не минах само с една чаша вино ooooh!,но пък потанцувах доста и мисля изразходих калориите!
Klemy,да не задържаш течности?
Kaлa ,lideto70   Hug-успех с новата диета !
Stephy  весело изкарване! Simple Smile
Страхотна седмица на всички! Hug
Виж целия пост
# 88
ох, аз днес изпих един л кола. по принцип хич не обичам газирани напитки, ама днес кво ми стана.. ужас, сега съм надута и ми е тежко ooooh!
Виж целия пост
# 89
здравейте момичета,
от скоро ви чета в новата тема и реших да се включа. по убеждение съм против диетите. повече подражавам на здравословното хранене и от известно време съм на разделно хранене. като цяло ми се отразява добре, но понеже то не е диета и си хапваш от всичко, естествено, че се отславба трудно и дълго.
за това реших да се включа във вашата темичка и да опитам да сваля за няколко седмици едни 4 кг,които ме мъчат. в момента съм 68 и целта ми е 64 минимум (ако стана 62 ще съм най-щастлива, но и 64 ме задоволяват). мисля, че за 1 месец е постижимо.
надявам се да ме приемете в редиците си и да се стимулираме взаимно да влезем във форма за моренцето.

хубав ден   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия