Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кой е гинекологът Хаджи Радев и какви са неговите отношения с бременните жени?
Каква е цената за фетална морфология (ФМ) в МЦ „Фемина“ и може ли бащата да присъства на прегледа?
Какво представлява изследването PAP и какви са неговите резултати?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кой е гинекологът Хаджи Радев и какви са неговите отношения с бременните жени?
-
Каква е цената за фетална морфология (ФМ) в МЦ „Фемина“ и може ли бащата да присъства на прегледа?
-
Какво представлява изследването PAP и какви са неговите резултати?
-
Какво е Shoppy и какви функции предлага?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
И мен ме дразнят някои неща-"лиготиите"както се изразихте,но и аз ги подминавам,другото нещщо което ме подразни-някой си казва мнението и понякога друга съфорумка уж дава съвет , а всъщност изглежда като 4нападка"някаква,както и да е,готварския например и аз го подминавам-по-принцип ми се прияжда,но откакто съм бременна малко неща са ми се дояждали,то и не може всяко нещо което видиш и да го ядеш(така ще станем 100кг)

Аз по принцип обичам, а и сега също ми се услажда. Дали е вредно?
,при това,че аз спадам към втория вид бременни. 
Аз редовно ви чета, но не пиша често, успокоих се като видях, че и други не са казали още на работата си, аз казах само на шефа и на другите ми 2 близки колежки, другите още не са забелязали май, то коремчето ми съвсем леко си личи, и ми стават още всичките дрехи...но планирам средата на юли някъде да ги информирам, че то какво имам да крия всъщност
Ще ги изненадам доста в офиса, няма спор!
Просто докторите, при които ходих, не ми казаха нищо за това, и чак тук разбрах. Дали е проблем това?
Иначе на кръв, урина и кръвна група ми пуснаха изследвания, вече имам и резултатите, но трябва да отида док да ги разчете... 