Перник-18

  • 29 537
  • 291
# 165
Много ти благодаря! Hug
Виж целия пост
# 166
Ваксината се състои от 3 дози. Общо излизат 800 лева, но тя каза, че ще ми даде карта с намаление и едната излиза безплатно - общо 540лв. Но сега като се разрових в интернет разбрах, че тази болест се предава по полов път и незнам дали е нужна ако имаш постоянен партньор. Другата седмица ще ходя при нея и ще питам дали защитата е 100% и дали има нужда да си я слагам. Ще пиша пак. Чао засега.
Е това го чувам за пръв път Shocked Въобще не ми се вярва, ама ще взема и аз да се разровя в нета. Много скъпа тази ваксина.
Виж целия пост
# 167
Ако предпазва на 100% не е скапа. Де да имаше за цялото тяло...
Виж целия пост
# 168
Има една подробност обаче - прави се до 26 години, или до 29  newsm78 Поне така казваха преид няколко години, когато се заговори за ваксината. Сега обаче това го няма като инфо, не знам защо  Thinking Иначе, и аз знам, че е скъпа ваксината.
Виж целия пост
# 169
Здравейте, как ви се отразява днешния горещ ден?
Виж целия пост
# 170
Здравейте, как ви се отразява днешния горещ ден?
разтапящо - добре че хората са измислили климатиците Peace
Виж целия пост
# 171
Здравейте, как ви се отразява днешния горещ ден?
разтапящо - добре че хората са измислили климатиците Peace
И аз съм почитателка на климатика ни.Голям фен съм му  Peace Много си ни е прохладно вкъщи  Mr. Green
Виж целия пост
# 172
Ваксината се състои от 3 дози. Общо излизат 800 лева, но тя каза, че ще ми даде карта с намаление и едната излиза безплатно - общо 540лв. Но сега като се разрових в интернет разбрах, че тази болест се предава по полов път и незнам дали е нужна ако имаш постоянен партньор. Другата седмица ще ходя при нея и ще питам дали защитата е 100% и дали има нужда да си я слагам. Ще пиша пак. Чао засега.
Е това го чувам за пръв път Shocked Въобще не ми се вярва, ама ще взема и аз да се разровя в нета. Много скъпа тази ваксина.

Точно така е. В основата на рака е човешки папилома вирус - заболяване, което се предава по полов път и което за голямо съжаление може да не се прояви веднага, а дори след години. Тоест, може да си се заразила, а да се разболееш по-късно. То е малко като херпесите както излизат. Ако имаш постоянен партньор (и не си изневерявате Wink) достатъчно дълго време, рискът да имаш този вирус е нищожен.
Аз лично няма да се ваксинирам, май дори не влизам и във възрастовата група, но живот и здраве на дъщеря ми ще я направя като достигне възрастта, когато се прави.
Виж целия пост
# 173
Доколкото знам ваксината се прилага за деца от 9 до 15г. и жени от 16 до 26г.
Виж целия пост
# 174
Да и аз прочетох същото. Значи не се вписвам в никоя група Mr. Green Ще разчитам на редовни прегледи и на добрата съвест на Пацо.
Виж целия пост
# 175
Някой иска ли да види Калоян с къса коса?   Mr. Green
http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=7619#/photo.php?pid=10 … 228630&ref=nf
Виж целия пост
# 176
Страшен сладур е ! Като отворих да го видя във фейсбук имаше и твоя снимка и се оказа ,че те познавам  визуално де.И аз живеех преди това в Църква а сега съм няколко километра по натам. Wink
Виж целия пост
# 177
Страшен сладур е ! Като отворих да го видя във фейсбук имаше и твоя снимка и се оказа ,че те познавам  визуално де.И аз живеех преди това в Църква а сега съм няколко километра по натам. Wink

Aко на аватара си ти, също ми изглеждаш позната, ама аз съм страшна блейка, лица изобщо не помня  Embarassed А сега къде живеееш, Епъл?
Случва ми се някой да ме поздрави на улицата и аз да не зацепя кой е  Embarassed ooooh! та после мъж ми ми обяснява и пропомня. Той пък имена ме помни, страшна комбинация сме  Mr. Green
Виж целия пост
# 178
Страшен сладур е ! Като отворих да го видя във фейсбук имаше и твоя снимка и се оказа ,че те познавам  визуално де.И аз живеех преди това в Църква а сега съм няколко километра по натам. Wink

Aко на аватара си ти, също ми изглеждаш позната, ама аз съм страшна блейка, лица изобщо не помня  Embarassed А сега къде живеееш, Епъл?
Случва ми се някой да ме поздрави на улицата и аз да не зацепя кой е  Embarassed ooooh! та после мъж ми ми обяснява и пропомня. Той пък имена ме помни, страшна комбинация сме  Mr. Green


Ще ти напиша на лична!
Виж целия пост
# 179
Светле, аз нищо не виждам  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия