
Аз таковата взех, че родих
Малко по-рано, с доста проблеми, но важното е че вече сме си у дома и всичко е наред
Наложи се секцио та си поседяхме в болницата. Иначе малкия се роди на 22.07, 3350кг и 51см
Като имам време ще пиша повече

Малко по-рано, с доста проблеми, но важното е че вече сме си у дома и всичко е наред
Наложи се секцио та си поседяхме в болницата. Иначе малкия се роди на 22.07, 3350кг и 51см
Като имам време ще пиша повече
!
Да ви е жив и здрав и много да ви радва
Като можеш разправяй за раждането.


Малкия се казва Александър
Ето малко снимки http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13841032
. Алекс се е адаптирал трудно, бил е в кислородна палатка и 5 дена беше на антибиотик, както и аз
Много се измъчихме обаче важното е че сега и двамата сме добре
Препоръчани теми