Кой е отпуска, кой на море
, кой бебоци гледа, а някои сме на работа
и се варим в собствен сос.
И зяпаме сериалите
Кой е отпуска, кой на море
, кой бебоци гледа, а някои сме на работа
и се варим в собствен сос.
И зяпаме сериалите
И зяпаме сериалите
Ей така да си седя и да си гледам в една точка и само да дишам. А за наближаването- не се притеснявай, то шубето е голям страх, ама като му дойде времето и се стягаш някак си. Няма пет- шест.
По принцип не съм кека, ще го издържа, ама ме мъчи факта, че незнам кога ще е събитието, а аз обичам да знам кое кога ще стане 



За Рударци, благодаря за поканата - ние си имаме басейнче в двора 
Моето раждане го предизвикаха 7 дни след термина. Не мисля, че е по-страшно от "доброволно" започнало 

Сетих се аз какво правех в началото - освен, че съм се намазала с Гармастан, слагах малко и върху подплънки за кърмачки, лепвах си ги и тогава дрехи - така не ме дразнеха. В началото бях с подплънки Чико, но не съм възхитена. После си купих някакви
не помня марката, но бяха мнооого по-меки и удобни. Препоръчани теми