Споделете 112

  • 22 481
  • 742
# 150
Добрютро!
Споделям Велвет Ъндърграунд тази неделна сутрин : http://www.vbox7.com/play:8dc16c9a

Така, а на собственото си кръщене голямото ми Ице ( тогава на 2) изяде свещите....
Виж целия пост
# 151
Василиса, хубаво кръщене ви пожелавам! Дано вашият дядо поп няма навика да съска: "Шшшт, не плачи, глезла с глезла!" на ситни тролове.
Виж целия пост
# 152
Нещо съм се заблудила май..Не трябваше ли и вчера да не се употребява алкохол? Една компанийка от около 11 ч в жегата беше замятала големите ракии...
Сега като се замисля,май само днес е "примерния" ден..
Виж целия пост
# 153
Василиса, хубаво кръщене ви пожелавам! Дано вашият дядо поп няма навика да съска: "Шшшт, не плачи, глезла с глезла!" на ситни тролове.
Joy Joy Joy
ПО-скоро те ще кажат нещо такова на дядо поп, та да бера срам.  Laughing
Виж целия пост
# 154
Спомням си моето кръщене в Троянският манастир. Кръщаваха ни заедно с братовчед ми. 90-91 година беше, ние двамата диви метъли  с коси до кръста. Попът пита: " Отричате ли се от Сатаната?" , аз казвам "отиричам се", братовчед ми до мен с все сила:
" Неее!" . Попа се стъписа, майка му го сръга отзад, та се отрече и той на втория път.
Виж целия пост
# 155
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 156

Люсил честит празник (ако продължаваш)
Поемам щафетата.
http://maksoft.net/img_preview.php?image_file=web/images/upload/ … amp;img_width=497

Гласувайте съзнателно и прецизно  Peace
Виж целия пост
# 157
Василиса и да пуснеш снимки.  Simple Smile
И моите двамата, ги кръстихме заедно преди година. По стара традиция, ги топяха целите в големия казан. Хем беше весело, хем ми спря сърцето, като топнаха малкия...
Виж целия пост
# 158

Тая Кейси пък, сякаш не е виждала стар дон по пишка.
Виж целия пост
# 159
гласувала съм пък. Възпитавам хлапето  Blush
Виж целия пост
# 160
споделям че гласувах
споделям големи опашки
Виж целия пост
# 161
Гласуването - нещо като нов повод за форумска гордост.

Виж целия пост
# 162
Знаток, честит рожден ден! Здрава и щастлива да си!

Споделям и аз опашки пред секцията за гласуване. Изчакахме си чинно към 40мин. с таткото и №2.
№1 митна нанякъде с думите, че ако така се чака и когато тя стане на 18, хич няма да си прави труда.
Виж целия пост
# 163
Споделям че обещах на Алиса да гласувам и го направих . Peace
После аз , милото и един негов приятел ходихме на море .
Отидохме на едно любимо мое място на Шабла .
В момента в който спряхме с колите и се изля пороен дъжд.
Аз нали съм упорита /другото ще го пропусна  Wink/ , казах че ще изчакам да се навали и след това ще плажувам .
Така и стана .Валя квото валя и като се отвори това ми ти небе , та като пекна едно слънце ...
Морето дъска , пусто наоколо хора никакви .
Прекрасно .
След това естествено трябваше и да се хапне нещо морско.
На колите и право в Камен бряг в едно любимо на нас ресторантче .Готвят много вкусно между другото.
После обратно в къщи , утре на работа .Оффф направо ми се реве като си помисля , че утре е понеделник.
Имам нужда от отпуска.

Виж целия пост
# 164
Знаток , ЧРД и от мен !!!
Наздраве !!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия