Споделете 112

  • 22 481
  • 742
# 195
Явно пак ще си сменя аватара , щом като стават такива грешки Люсил .. Confused

Ти пък. Готин е. И ти подхожда. И е подарък от Марадона. И аз ще му свикна. Четири сериозни аргумента в негова полза. Wink
Виж целия пост
# 196
Люсил, ти разкажи за твоя аватар. Не го разбирам.
Липсата  на сутиен, разкопчаната блузка - това е ясно. Какво държи каката?
Виж целия пост
# 197
Роза  Вълчо.
Любимите ми цветя .. Heart Eyes
Виж целия пост
# 198
Марадоне, така народна любов не се печели. Аре, всеки, като има мнение, да си го изразява без квалификации.
Люсил, щот обикаляте разни монополисти  Laughing В кварталния 4 бекса ги отнесохме като пираня крава.
Тъжното е, че и 100 дена ще дадем, и 800, а аз след 4 години може и бял косъм да добия.

За мен имаше 4+2 години без БСП и ДПС във властта и те се оказаха своего рода НЕП за държавата (т.е. пускаме малко фъндък, захлебва държавата и после пак идваме да  лапаме). Да ама с ББ НЕП няма да има, то да не е конкурс за Мистър Вселена...

Мнението ми е неангажиращо, но неотменимо. И с това, за себе си, мисля да спра с изборите.
Виж целия пост
# 199
Демокрация, Марадона. Всеки има право на мнение.
Виж целия пост
# 200
Франзелка, в "Кауфланд" си купих уиски половин час по-рано. Затова изтрещях като ми съобщиха, че няма да ми продадат бира. Замалко да се наложи да го пия чисто. Сега да не ме метнете - майтапя се за разредителя, естествено.

Вълчак, центърът на профила ми е розата, която ме олицетворява като същност. В този смисъл идеята на аватара е, че понякога толкова много се обичам, че ми иде да се изям. Или друг път на някого му идва да ме наръфа. Образът на жената в конкретната композиция да се възприема двузначно.
Виж целия пост
# 201
а аз след 4 години може и бял косъм да добия.

Kaква нагла младеж! На мен след 4 години може да не ми е останал ни един кестеняв.
Виж целия пост
# 202
Да ви кажа, вчера пряспокойно си пихме в заведение, и то без да сме имали някаква предварителна резервация. На следващите избори ку закъсате, да знаете. Бейлис, благодаря.  Grinning

Интересно, Вълкът е забелязал липсата на сутиен и разголената блузка от аватара на Люсил. А моят поглед се фокусира върху устните и това, което е лапнала. Някой психолог може да напише научен труд върху този материал.
Виж целия пост
# 203
Хъх, Калина, всички кестеняви косми да стават руси. Русото продава и гладно не остава.  Laughing

На количката сложихме дъска (скейтборда), за да се вози голямото малко. Така става възможно майката да седне отпред, малкото малко по средата да се излегне као бей, голямото на стъпенката и някой да ни разхожда (желаещи?). След толкова подобрения после трябва да пратя количката на производителя да се светне как се правят колички  Laughing

Ааа, Люсил, уискито се пие само с лук, чукан на коляно (по лични преживявания из минали векове)  Naughty
Виж целия пост
# 204
Някои сме руси по рождение, но може и гладни да останем, 'щото клиентът ни загуби Laughing.
Време ми е за собствена антикризисна програма, спомените от предишни такива периоди изобщо не са приятни.
Виж целия пост
# 205
Марадоне, така народна любов не се печели.

Аз народна любов знам как се печели. Не учи баща си как се правят деца.
Виж целия пост
# 206
От вчера на обяд стоях без средства за комуникация, ни ТВ, ни телефон, ни интернет.
Колко пъти посягах да отворя гугъла по навик.
Добре, че поне един телефон не беше спрян, та ползвах нета там Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Тъжното е, че и 100 дена ще дадем, и 800, а аз след 4 години може и бял косъм да добия.


Бойко е по-млад и ще ни оправи за по-малко от 800 дни  Naughty
Виж целия пост
# 208
Последно повикване за Варна. Имаме дата. Изкажете се по въпроса за час и място. И не се блъскайте, моля, има място за всички  Laughing
Виж целия пост
# 209
Гастролиращи софиянки приемат ли се, все пак си имам племенник, наполовина варненче?
Мислех, че по-скоро ще се събирате, но 31-ви е далечна и хубава дата, мога пък да се опитам да се разходя до морето Simple Smile
каня се от няколко години Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия